Xвостокрутелка• вчера в 05:49
Не встигаю за цінами
З авансу вчора зайшла по сметану, думала, може, по акції знайду. А вона вже по 70 за стакан майже. Навчіть економити - моя зарплатня не встигає за цими цінами. Шматок свинини на дві вечері 400 грн, пляшка молока 60, банани 90.
За 1 лимон, 1 огірок і 1 маленький помідор - 120грн!!!. Пекінська капуста 85!!! Я витратила 2 тисячі, і нічого не купила(( Як харчуватися, коли, окрім гречки, іншої крупи не їм?((
Їжак в панчохах• вчера в 19:39
Ещё на куриное стегно акция в Сильпо, 75 грн за кг , только онлайн при покупке от 1.5 кг
Їжак в панчохах• вчера в 19:44
Ответ дляБЦАшка
в атоб апельсины сейчас 45 гр за кило
А в Ашане 50
3@йk@• вчера в 19:57
Ответ дляБЦАшка
в атоб апельсины сейчас 45 гр за кило
Фу их есть, там уже одна зараза
3@йk@• вчера в 19:57
Ответ дляЇжак в панчохах
В магазине тоже, как оказалось
Цідило правди• вчера в 20:03
Ответ дляMary_40
Вы спецом самые дорогие выбрали? Там аж по 32 грн есть кг
Нет таких. Самые дешёвые 60 грн.
Цідило правди• вчера в 20:05
Ответ дляНаивная Хо
Я вижу вы опытный огородник...
До войны 30 лет была дача. Когда навоз стал стоить космических денег, перестали садить картошку, именно по этой причине. Все лето горбатишься, а картошка никудышная. Невыгодно.
Бадабум• вчера в 20:09
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
что это за обработок такой сада на 1тыс грн? Актара 20грн, Хорус 50грн , Скор +- 50грн
І на скільки вистачить? Розчину 1 упаковки Хорусу чи Скору на 7-8 літрів то це на 3-4 дерева. Мені треба на 14 дерев. Множимо мінімум на 3. Актара раз, другий раз - Моспілан по цвіту, далі Енжіо. Для черешні замість Енжіо Актелік від плодової мухи.
Далі, від монеліозу Світч, щоби плід не гнив на дереві, а це по 115 грн та 2 упаковки. Тобто Хорусів треба на 150 грн, Скор - ще 150, інсектициди 6×50- 300 грн. Далі Світч 230 грн. Прилипач ще нехай гривень на 50. І ще треба по закритій брунці В30 +Біошок, ще ще гривень 200. Це вже більше 1000 грн. А ще упаковку Ридоміл Голд для винограду, Антикліщ йому ж. От і 1200-1300 грн. А, ще Топаз для агрусу (1 пачки на 2 рази втстачить, нехай 50 грн ще)
Цідило правди• вчера в 22:05
Ответ дляMary_40
Вот вам и темы про как все дорого. Что дещево нужно скрыть что есть варианты другие потом стонать.
Можна ссылку, не нахожу и близко таких цен в Сильпо.
Цідило правди• вчера в 22:10
Ответ дляMary_40
В Харькове такую цену найдите.
Это для богатых киевлян ещё и цены ставят копеечные. В Киеве зарплаты в разы больше, а цены выходит в разы меньше .
Цідило правди• вчера в 22:14
Ответ дляMary_40
Сильпо яблоки. Вы спецом не находите? Вы спецом все самое дорогое находите?
Все равно яблоки дещевле бананов,там шкурка.
Набираете в гугле сильпо яблуко
От 60 грн. Харьков. Увидела, безобразие, дерут три шкуры с нас, а киевлянам действительно в два раза дешевле продают.
Всегда думала, что если одна сеть, то и цены, и товары одинаковые. Оказывается нет.
Карамелька• вчера в 22:37
Ответ дляБадабум
Нас, наприклад, троє. На одну вечерю 600-700 грамів свиники, якщо курка - 1 кг. Я, чоловік і дочка 12 років.
ого
рукиЖимолости• вчера в 22:41
Ответ дляMary_40
Это много. Бананы калорийность продукт куча крахмала. .надо было раньше не бананы есть,а что по сезону. Глядишь и яблоки бы привыкли есть и заодно денег кучу бы на экономили.я ем 2 банана в день есои есть. И то не всегда, стараюсь поменьше.
А в идеале мечтаю отказаться.
Когда они закончились едим яблоки сливы груши.
Что попадётся.
Из дорого чернику ем, но тут для здоровья для глаз мне надо. Здоровье не считаю. .а у вас привыкли нравится.
Если денег нет жрут не то что нравится хочется привыкли в хорошие времена. .
А уж постоянно тратить на более жорогойфрукт когда есть дещевле и по ценности не уже вообще глупо.
Я вон думала как йогурт самой делать, а то ем много.
А в идеале мечтаю отказаться.
Что попадётся.
а прикиньте, в магазинах Европы фрукты и овощи продают круглый год, клубника и арбузы зимой и вполне себе вкусные, не одними яблоками
а у нас только морковку, капусту и лук ешь зимой, бо не сезон
Мальдивирую• вчера в 22:52
Ответ дляНаивная Хо
А, так у вас свой огород есть.
Вам тогда намного проще, чем 90% людей
У мене теж є. На дорогу дві тисячі і ні в чому собі не відмовляй)))
Мальдивирую• вчера в 22:55
Ответ дляЦідило правди
По акціям в супермаркетах хек, аргентинка, мінтай 150-160 грн. Смачна риба.
А це дуже дешево? Після розморожування двох кг такого добра хати там виявляється нічого...
Мальдивирую• вчера в 23:03
Ответ дляНаивная Хо
То, что вы тратите на овощи - можно потратить на мясо, имея свои.
Нет, проезд у меня не бесплатный. Но я все равно езжу к свекрови хоть посажена там картошка, хоть не посажена
Я хз. В мене на овочі настільки смішні (порівняно з основним) бюджети, що чесно веселять ці гучні заяви про ’город’. Воно там теж не безкоштовне. І не тау його багато треба. А базові дорогі продукти на городі не ростуть, я провіряла.
Мальдивирую• вчера в 23:05
Ответ дляMary_40
Зачем брать бананы если денег не ? Почему нельзя яблоки или груши купить?
Ви коли востаннє купували яблука чи груші? Банани дешевші)))
Мальдивирую• вчера в 23:09
Ответ дляНаивная Хо
А в чем проблема картошку посадить? Очень затратно это? В чем затраты? Лопату купить?
Или в частном секторе ведро помета птичьего выменять на кабачки, чтоб помидоры подлить?
Ндааааа... Саджайте) від колорадів, судячи з бюджетів, молитвами будете за захищатись (туди ж фіьофтору, дротянку і всяке інше). Під помідори ви гречно виміняли, а картопля без добрива хоч така, як вкинути, вродила? Чи ’що затурлигав, те і влигав’, ’зато хазяйка’.
Мальдивирую• вчера в 23:11
Ответ дляНаивная Хо
Так напишите вы мне в чем затратность картошку посадить. Потому что по вашим ответам понятно то, что я выше и написала - о затратности огорода пишут именно те, кто понятия об этом не имеет. Только на советчице друг за другом переписывают
Нє, то ви давайте посадите, то восени відпишетесь. Звиздіти ж не садити, то точно всі вміють)))
Мальдивирую• вчера в 23:12
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я вже вам написала, ваш город можна з лопаткою за день по декілька разів перекопувати, затрат не треба ніяких, корзину картоплі ви виростите і без витрат
Не виростить. Жук зжере з фітофторою на пару.
Ответ дляМальдивирую
Колорадо собирали вручную обтрушивали. Раз за лето тратили. Сейчас есть картона жёлтая,она довольно устойчивая от жуков
Мальдивирую• вчера в 23:15
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ви свій город копаєте лопатою чи орете трактором, мотоблоком? Це у вас сотка города, нуль витрат, цілий рік ви не купуєте овочі, фрукти, ягоди, ще й всю сім´ю годуєте?
Заиздить як дише. У мене сотка (менше). Це хоббі коштує стільки, що ніякі кабачки, помідори і картоплі того не окуплять ніколи.
Мальдивирую• вчера в 23:28
Ответ дляАнонім Перший
Я петрушку восени купую з корінцем на базарі і сажу в горщик - у мене всю зиму є петрушка . Базілік гарно розмножаться черенками . У воді добре пускає корінці. Ну і цибуля на підвіконні на перо. Це мастхев . Люблю цибулю таку .
Ну-ну. Ящик для цибулі 270, грунт 100 ще сама цибуля... Але мені подобаються. І це всього лиш цибуля, до неї треба ще купу всього.
Мальдивирую• вчера в 23:31
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ага..один пакетик... Їх скільки треба, геній агрономіїї? Чи одним пакетиком весь сад зібрались обробити? Це системні препарати, мінімум три обробки в сезон... Боги, кому я тут що розказую...
Та прям багіня• вчера в 23:34
Ответ дляБадабум
Перепрошую, а для вишні/черешні хіба не підійде Енжіо? Він же теж від вишневої мухи, я тільки купила, щоб завтра побризкать
Мальдивирую• вчера в 23:35
Ответ дляMary_40
Садіть, нехай росте))) без добрива і обробки))) І так, у мене тут лопата зламалась, не те щоб їх теж безкоштовно десь роздавали.
Мальдивирую• вчера в 23:37
Ответ дляТа прям багіня
Не варто. У нього термін дії довгий, може не встигнути до збору врожаю, якщо ранні сорти. І якщо поряд квітучі - шкодить бджолам.
Та прям багіня• вчера в 23:43
Ответ дляМальдивирую
Так у них обох по 20 днів термін, однаково ж