Гарнюнька• вчера в 19:52

Які зараз виплати на сімʼю в Німеччині, жінка чоловік і двоє дітей

І чи є країни які приймають зараз на кращих умовах?
Тішуся неперетішуся• вчера в 20:33
Ответ дляГарнюнька
Дякую.
А ми взагалі не можемо зорієнтуватися чого ми хочемо, тому поки я не бачу сенсу витрачати свої заощадження. На разі хотілося б десь в Німеччині зняти квартиру і планувати як бути далі.
Якщо Ви знімете квартиру за свої, то у виплатах Вам можуть відмовити.

автор Гарнюнька • вчера в 20:35
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ну от, про це я наприклад не знала
фрау Гітта• вчера в 20:35
Ответ дляТракторні війська
еще садовника и шофера бесплатно
Настоящих арийцев при этом😆
Тішуся неперетішуся• вчера в 20:36
Ответ дляГарнюнька
Ну от, мене саме цей шлях і цікавить, в гуглі справді багато інформації. Звісно житло ми плануємо купувати після того як влаштуємось на нормальні роботи, до цього часу просто немає сенсу.
https://uahelp.wiki/first-steps/where-to-go

Тут багато актуальної інфи про прийом
Всміхайлик• вчера в 20:36
Ответ дляЖинси на дитину
Удалено администрацией...
Відмовитесь?
Любовь Калистратовна• вчера в 20:37
Ответ дляГарнюнька
Ну от, про це я наприклад не знала
так і про ваші наявні накопичення у вас запитають і ви це запишете у заяві, про активи в Україні і інших країнах, про депозити,...
автор Гарнюнька • вчера в 20:37
Ответ дляТішуся неперетішуся

Тут багато актуальної інфи про прийом
О, дуже дякую

автор Гарнюнька • вчера в 20:38
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
В мене немає офіційно ніяких активів, нерухомість в Україні. З кешем ми розберемося.
Тішуся неперетішуся• вчера в 20:38
Ответ дляГарнюнька
Ну от, про це я наприклад не знала
Вам треба або через лагер, або через знайомих, які на час пошуку Вами житла і реєстрації, можуть Вас у себе прописати. Таких знайомих знайти непросто.
Через лагер стресові ще, але простіше.
Любовь Калистратовна• вчера в 20:39
Ответ дляТішуся неперетішуся
Через лагер стресові ще, але простіше.
через ʼтабірʼ
ʼлагерʼ це склад
Леди_на_драндулете• вчера в 20:39
Ответ дляSo_so
441 евро взрослый, 259 евро ребенок + социальное жилье, мед страхование.
Но пока живут в лагере, то только деньги на карманные расходы.
Основная проблема сейчас это найти жилье (комнаты в общежитии итд), чтобы переехать из лагеря, оформить регистрацию и получать пособия.
В больши городах хуже с жильем .В селе есть
автор Гарнюнька • вчера в 20:40
Ответ дляТішуся неперетішуся
Через лагер стресові ще, але простіше.
Я це вже побачила по вашому посиланні, знайомих і справді немає. Ми реально думали що хоч і з проблемами, але знімемо окреме житло. Тепер треба йти в українські групи вивчати деталі про табір
Любовь Калистратовна• вчера в 20:41
Ответ дляГарнюнька
і про нерухомість, звісно, запитують у заявах
і всі ваші відповіді мають бути правдивими
В шоколаде• вчера в 20:42
Ответ дляГарнюнька
Я прочитала в гуглі, але мені не ясна картина з виплатами і орендою житла, я хотіла запитати в темі, але тут люди з катушок позлітали.
Ми хотіли б орендувати житло, отримати виплати, трохи стати на ноги, очухатись і купити житло якщо нам все підійде в країні.
Вам не положены выплаты в таком случае
Кукусики• вчера в 20:45
Ответ дляМайструю крила
Классный вброс. Если у вас денег нет, то как муж выедет?
Так вода теплішає в Тисі, ухилянта відстуністю грошей не зламати
Колишня муза• вчера в 20:46
Ответ дляГарнюнька
Ви своїм чоловіком командуйте, а я сама зі своїм розберусь
Ссикло-ухилянт на пособіях з простягнутою рукою. І його кодло.
Тьфу, бля
автор Гарнюнька • вчера в 20:47
Ответ дляКолишня муза
Тьфу, бля
Головне подалі від вашого кодла - кошиків наповнених гімном
ВсеЧетко• вчера в 20:47
Ответ дляКурочка-чубаточка
В Норвегию езжайте. Там выплаты больше.
В Норвегии климат дерьмо
Бавовнятий Пупс• вчера в 20:49
Ответ дляSo_so
Ні, у вас невірні суми написані

Бавовнятий Пупс• вчера в 20:51
Ответ дляТанцепесенная
Сразу снять там вы сможете только за свои. Заощадження.
Ні, не зможе.
В шоколаде• вчера в 20:52
Ответ дляГарнюнька
Вы готовы там жить неопределенный срок? Может даже ни один год?
Борисфенка• вчера в 20:52
Ответ дляГарнюнька
Ніхто вам не здасть житло, поки не отримаєте 24 параграф. Тому їдьте в табір спочатку.
Більші виплати у Бельгії, Нідерландах, Данії, Норвегії, Швейцарії.
автор Гарнюнька • вчера в 20:52
Ответ дляВ шоколаде
В таборі? Ні я там взагалі не готова жити.
В шоколаде• вчера в 20:53
Ответ дляГарнюнька
Тогда можете забыть про эту глупую затею
Леди_на_драндулете• вчера в 20:53
Ответ дляВсеЧетко
В Норвегии климат дерьмо
В Германии тоже ,как и в Польше .Но то не самое страшное .(
автор Гарнюнька • вчера в 20:54
Ответ дляБорисфенка
О, дякую
Борисфенка• вчера в 20:54
Ответ дляГарнюнька
А доведеться, 2-3 місяці мінімум.
Або шукайте знайомих, які можуть вас прописати. Важливо - вони мають жити в тих землях, які зараз приймають біженців. Список таких земель є на Вікіхелп.юа
ol_kin• вчера в 20:54
Автор, не слухайте нікого, їдьте. Зараз відкрилася Північна Рейн Вестфалія. Їдьте в Бохум. Точно не гірше ніж в Україні при усіх ввідних. Якщо є бажання напишіть мені, я відповім на питання.
Майструю крила• вчера в 20:54
Ответ дляТішуся неперетішуся
На основании чего она снимет квартиру? Кто ей сдаст?
автор Гарнюнька • вчера в 20:55
Ответ дляol_kin
Дякую вам