Твоя сусідка• сегодня в 09:02

СБУ піймали страшну зрадницю

Взагалі я з повагою ставлюся до СБУ, то важлива робота, але...
Часом як прочитаю новини про їх роботу і як знову героїчно впіймали шпійона, то не знаю, сміятися чи плакати.
Мама, наприклад, сміється.
Хоча я розумію, що СБУ то важливо і все таке.
А як ви ставитеся до цих героїчних розповідей?
Svetl.ana• сегодня в 09:05
стыд испанский чувствую.
Триндичіха Байрактар• сегодня в 09:11
Автор. Вы наверное плохо знаете специфику работы разведсообществ, раз вам смешно, а на деле, как раз из таких осколков информации и складывается общий пазл нужной врагу информации.
чир• сегодня в 09:11
В рашці б за таке дали років 20 у колонії суворого режиму. З гучним розголосом, аби інши думали.
Алена_С• сегодня в 09:13
Ви читали перелік дій школярки?
Вона вела зйомки військових об´єктів і знімала переміщення вантажу по залізничним коліям.
За гроші.
Так, це злочин.
Вік тут ні до чого.

А те, що кацапи використовують підлітків давно відомо. В чому ваше обурення?
Perfect look• сегодня в 09:17
Юзика?
andrey_spec• сегодня в 09:40
Посміємося разом. Ст.111 ККУ державна зрада в умовах воєнного стану, 15 років позбавлення волі. Зараз їй десь 17, дадуть 15 випустять через 11 за зразкову поведінку. Ну, ще молода буде, 28 років.
чир• сегодня в 09:48
Ответ дляandrey_spec
Їй дали 5 років, умовно.
andrey_spec• сегодня в 10:12
Ответ длячир
Їй дали 5 років, умовно.
Вибачайте, не знав, що таке кваліфікують по 114-2 ККУ. Дали шанс нерозумній.
автор Твоя сусідка • сегодня в 12:03
Ответ дляandrey_spec
Ви читали вмієте? Її відпустили
автор Твоя сусідка • сегодня в 12:03
Ответ длячир
Їй дали 5 років, умовно.
Їй взагалі нічого не дали
автор Твоя сусідка • сегодня в 12:04
Ответ дляАлена_С
Ви читали перелік дій школярки?
За гроші.
Так, це злочин.
Вік тут ні до чого.

Ви читали вмієте? Її відпустили
Алена_С• сегодня в 12:29
Ответ дляТвоя сусідка
Ви читали вмієте? Її відпустили
Ви на кучу намішали СБУ і суд. Ви в курсі, які орагни у нас ловлять злочинців, а які виносять вироки? І що це дві різні структури?
автор Твоя сусідка • сегодня в 12:34
Ответ дляАлена_С
Я в курсі, що загалом вони виконують спільну роботу боряться проти злочинів.
Просто різні етапи.
Тим більше смішно, що такого страшного шпійона просто відпустили, бо вона хороша дівчинка