Единорог_помог• 29 декабря 2025
Поделитесь рецептом проверенного классического Наполеона.
Крем заварной с маслом. Сколько смотрю на Ютюб рецепты по отзывам не очень, то крем не выходит то коржи плохие. Может у кого есть рецепт с Ютюб проверенный!
Безлім на все• 29 декабря 2025
В мене тісто на пиві, + маргарин і борошно, обов´язково солоне! Коржів 10-12, діаметр великий. Крем без масла, самий простий молоко + яйця + борошно + ванілька + цукру досить помірно, середньої густоти, але головне - на 1 кг тіста у мене 2,5 л крему (приблизно), тобто дуже вологий виходить, можна їсти губами. Знаю, що хтось любить крихкі коржі, а ми ось так.
Контрольница• 29 декабря 2025
Роблю з двох видів тіста. Тільки на маслі. В крем теж масло.
Писати довго і лінь
Борисфенка• 29 декабря 2025
Дві пачки листкового тіста з супермаркету, заварний крем +100 грамів масла.
Мінімум зусиль, смак всіх влаштовує.
66сезон666серия• 29 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Мінімум зусиль, смак всіх влаштовує.
А лист тіста ще додатково розкатуєте чи такий як є випікаєте?
Борисфенка• 29 декабря 2025
Ответ для66сезон666серия
Нічого не розкачую, ріжу ножицями разом з пергаментом, на ньому і печу.
66сезон666серия• 29 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Дякую, треба буде спробувати
Борисфенка• 29 декабря 2025
Ответ для66сезон666серия
Дякую, треба буде спробувати
Я всю молодість місила-морозила-качала, купа головняка.
Зараз готове тісто класне і шалена економія часу. Півгодини і торт готовий.
З круглою формою також не парюся, роблю квадратний.
66сезон666серия• 29 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Та й я така)) Тут нещодавно радили ще простіше, замість коржів у форму викласти шари печива Саваярді. От думаю теж буде смачно і ще менше часу на приготування)
Звездолётчица• 29 декабря 2025
Ответ дляОбижулька
Не хочу давати, бо обгадять. Не хочу настрій псувати перед святами
Та же фигня, готовлю по еврейскому рецепту, коржи на маргарине и сметане. Подробности даже не хочу начинать.
Борисфенка• 29 декабря 2025
Ответ для66сезон666серия
Мені з свіжоспеченого тіста смачніше. Робила на пробу з печивом-вушками - не те.
А Савоярді - це ж для Тірамісу? Воно бісквітне, а не листкове.
66сезон666серия• 29 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну так, це вже не Наполеон звісно, але спробую з заварним кремом
Звездолётчица• 29 декабря 2025
Ответ для66сезон666серия
Будет слишком мягкий
Звездолётчица• 29 декабря 2025
Вумна, аж страшно• 29 декабря 2025
Ответ дляЗвездолётчица
У меня вместо маргарина масло сливочное и сметана, мой любимый рецепт теста. Ну и крем заварной. Просто у меня много масла, сама его взбиваю
Звездолётчица• 29 декабря 2025