КоролеВешна• 26 ноября в 18:01

Фора. Роліні з м´ясом і сосиска у подібному листковому тісті.

Може хтось знає цей рецепт.
Обожнюю таке, але сама сосиска в них несмачна, а тісто, просто пісня.
Криниця щастя• 26 ноября в 18:02
Вроде ж это фило?
Смазывать слои маслом.
Работать надо• 26 ноября в 18:03
По фото как из теста фило
Админко• 26 ноября в 18:03
А что там за пісня? Розкажіть
автор КоролеВешна • 26 ноября в 18:04
Ответ дляАдминко
А что там за пісня? Розкажіть
Хрумке, тонке, жирне
Админко• 26 ноября в 18:04
Ответ дляКоролеВешна
Хрумке, тонке, жирне
Жииирне…. еееее
автор КоролеВешна • 26 ноября в 18:07
Сосиска.
Завтра піду з запитанням до повара
Счастье_же_вот_оно• 26 ноября в 18:11
Листково-дріжджове тісто. Беріть «Левада», буде схоже. Начинку робіть на свій розсуд. Я окремо смажу фарш з цибулею і грибами, кладу вже готовий. Виходить дуже схоже.
Админко• 26 ноября в 18:15
Ответ дляКоролеВешна
Сосиска.
Завтра піду з запитанням до повара
Это тесто фило автор
Та_шо_ж_таке• 26 ноября в 21:21
Роліні робиться з витяжного тіста. Якщо не хочете морочитися і робить його, купуєте тісто філо, там 11-12 штук. Змащуєте жиром, закручуєте начинку, знову зверху змащуєте. Так само і вертута робиться