ИграйМойГормон• вчера в 13:39
Зацініть манікюр, і скільки б ви за нього заплатили?
ИграйМойГормон
• вчера в 21:22
Ответ дляСметчица
Зря.
У меня был случай, что мастер выложила материал волнами, была нарушена архитектура ногтя. Я заметила это, когда пришла домой и сняла линзы (в линзах вблизи не вижу).
Тут же написала мастеру, приложила фото. Правда, без упреков и возмущений. Она предложила время, чтобы придти переделать.
Все ок, это же рабочие моменты.
Тут інший випадок. Лампа ні до чого. Тому це не робочі моменти.
ИграйМойГормон
• вчера в 21:23
Ответ дляСметчица
Ну, как такое может быть?
У меня очень сухая кожа и, соответственно, кутикула тоже. Когда делала гигиенический маникюр сама, кутикула грубела, махрилась, начинала наростать уже на 3й день. Начала ходить на маникюр к мастеру - то же самое. Но чтобы прям как у Вас, на следующий день... такого еще не было.
Мой вчерашний маникюр, с учетом мегасухой кожи.
Краса!
ИграйМойГормон
• вчера в 21:26
Ответ дляСусідка зверху
Ну какое зрение? Ну что вы ведетесь? Наквецала себе автор сама или ребенок. Мастер с 12 летним стажем такое даже будучи практически слепой не сделает. Тут заусня и обработка кутикулы сразу выдает дилетанта новичка, даже курсы не окончившего.
Це чиста правда. Я не збрехала. Раніше вона робила, дійсно, непогано. Але за останніх кілька місяців взагалі не розумію, що з нею відбувається.
Я вже знайшла іншого майстра, хоч доведеться далеко ходити тепер((
ИграйМойГормон
• вчера в 21:28
Ответ дляДлинноНожка
На майстра
У неї ніколи не було сторінок в соцмережах саме, як майстра - немає потреби, бо свій контингент, який стабільно ходить. На особисту сторінку посилання не дам, звісно...
ИграйМойГормон
• вчера в 21:29
Ответ дляШпондєр
бегите от этого мастера..
Та вже, мабуть. Хоча дуже шкода((
ИграйМойГормон
• вчера в 21:30
Ответ дляБрюльтик
Та хоч під керосинкою.
Ось я собі фарбувала тиждень тому під лампою акумуляторною. Лак дешевий, у мене вже проблеми із зором, рік ношу окуляри.
До цього востаннє нігті фарбувала собі 16 років тому, на весілля.
Мені здається, що мій варіант кращий. Без досвіду, вночі, лак за 38 грн. Ні?
Ну, у мене десь так і виглядає😅
ИграйМойГормон
• вчера в 21:33
Ответ дляНеВРотик
Не верю в то, что мастер мог такое сотворить. Скорее всего, автор сделала маникюр и решила потроллить дам.
Я вмію робити манікюр, бо роблю його з 12 років. Та тільки ножицями, бафом, пилками. Але працювати з гель-лаком, фрезою - не вмію, і нічого не маю з інвентарю та розхідників. Я сама собі зробила б краще. Але нігті ламкі, тому ношу гель.
Брюльтик• вчера в 21:36
Ответ дляИграйМойГормон
Ну, у мене десь так і виглядає😅
Невже?
Мені мій рівніший і кутикула чиста.
ИграйМойГормон
• вчера в 21:37
Ответ дляБрюльтик
Невже?
Мені мій рівніший і кутикула чиста.
Ну, от бачите. Мій майстер, мабуть, теж так вважає. А насправді маю те, що на фото ((
Брюльтик• вчера в 21:38
Ответ дляИграйМойГормон
Є недорогі лаки для зміцнення нігтів.
Спробуйте якось. Якщо до нового майстра далеко їздити, це варіант.
Тримається такий манікюр більше тижня, по часу змити/нанести/висушити - хвилин 15 треба.
ИграйМойГормон
• вчера в 21:41
Ответ дляБрюльтик
Є недорогі лаки для зміцнення нігтів.
Ні. Маю багато домашньої роботи. Нігті тріскаються поперек біля подушечок. Перепробувала багато чого, але тільки гель з попереднім укріпленям виручає.
Брюльтик• вчера в 21:43
Ответ дляИграйМойГормон
Я реально не бачу, де у мене криві нігті і такі хвилі, як Вам зробила майстер на вказівному і на мізинці.
ИграйМойГормон
• вчера в 21:44
Ответ дляБрюльтик
Я не хочу тут обговорювати ще й ваш манікюр. В мене і так після свого немає настрою.
Брюльтик• вчера в 21:51
Ответ дляИграйМойГормон
Дивно.
У мене тримається, якщо мити голову, посуд, готувати їжу.
Хіба що можу ножем рубанути по паль
ИграйМойГормон
• вчера в 21:54
Ответ дляБрюльтик
Дивно.
Хіба що можу ножем рубанути по паль
У мене ще й городи. Приватний будинок. Тому ні.
Брюльтик• вчера в 21:55
Ответ дляИграйМойГормон
Я колись так постриглася у майстра через дорогу від будинку, бо у мого не було вільного часу найближчими днями, а мені сильно треба було.
Блін, півроку відрощувала потім, щоб було, що підрівняти :( Навіть хвостик не можна було зробити, хоча я попросила підрівняти кінчики на 5 см з довжини майже по пояс :(
Нехай новий майстер буде з золотими руками і найскоріше виправить Вам ситуацію.
ИграйМойГормон
• вчера в 21:57
Ответ дляБрюльтик
Дякую, сподіваюся))
До речі, про волосся - моя наступна тема, мабуть🤣🤣🤣
Брюльтик• вчера в 21:59
Ответ дляИграйМойГормон
Городи влітку ніякий манікюр не витримає, факт. І рукавички теж не допоможуть :(
Коли у бабусі були кози і влітку їх доїла я, то мусила під 0 обрізати нігті, інакше б нігтями собі поробила дірки у долонях...
Брюльтик• вчера в 22:05
Ответ дляИграйМойГормон
Дякую, сподіваюся))
Ой, не варто, волосся відростає довше. І трапляються зовсім дивні майстри.
Моя подруга якось після роботи зайшла у салон поруч, сказала, що відрощує довжину і її треба зберегти максимально, тільки трохи надати форму. Відрощувала з каре, довжина була трохи нижче плечей.
Після роботи вона була стомлена, прикрила очі. А коли їй показали стрижку, була шокована - підстригли ’під хлопчика’, шапочкою до вух. Нижче звели майже на нуль. А залишили довжину - знизу посередині тонке пасмо на пів сантиметри шириною.
Сметчица• сегодня в 03:25
Ответ дляИграйМойГормон
Не поняла Вас.
Я ничего не писала про лампу.
НеВРотик• 25 минут назад
Ответ дляИграйМойГормон
фрезой так сделать - нужно постараться. Я сама себе делаю аппаратный маникюр, но такую ’грязную’ работу я не делаю.