ИграйМойГормон• 29 декабря 2025
Зацініть манікюр, і скільки б ви за нього заплатили?
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляРазгуляшка
Ну якщо не брешете, в чому сумніви є, скільки заплатили? І чому самі потім хоч край не підпиляли кривий-косий?
’Сумніви’? Ви серйозно?
жінка незаміжня• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Не знаю. Я в шоці від результату.
І Ви майстру нічого не сказали ні після обробки кутикул, ні після підпилювання, ні після нанесення лаку? Ви німа?
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Не роздивилася, спішила дуже. Додому прийшла, і в шоці. Як сказати, хз. Я давно з нею знайома.
Шкала Радощів• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Це дійсно правда. Не розумію причини. Можливо, зір вже підводить і людина не розуміє цього. Чи тупий інструмент...
Делали при свете или при экофлоу?
ДлинноНожка• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Та ні. 12 років стажу. Робила добре раніше.
Давайте ссылку)
Пишна молодиця• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Сколько вы заплатили?
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляШкала Радощів
Делали при свете или при экофлоу?
Денне світло
Потішаюся• 29 декабря 2025
Ответ дляПишна молодиця
Сколько вы заплатили?
Автор, может у мастера зрение упало, и она не может/нет времени к офтальмологу сходить за рецептом на очки, я серьезно, ну согласитесь, не может человек, делавший столько лет нормально, не заметить столько провтыков, ну реально...
Шкала Радощів• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Денне світло
Ну тогда не знаю где были ваши глаза и глаза мастера
Ms. Iphone• 29 декабря 2025
Авторе, просто відправте фото, яке нам скинули в групу, майстру і скажіть, що треба переробити.
Все, без зайвих слів.
Їй зручно було такий жах створити, а Вам незручно попросити переробити?
Звісно, нічого не платити. Ви й так свій час витратили.
Все, без зайвих слів.
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляПотішаюся
Постійно повторює, що має гарний зір...
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляMs. Iphone
Все, без зайвих слів.
Мабуть, не буду. Не хочу псувати собі настрій перед новим роком. Просто більше не піду до неї.
Потішаюся• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Постійно повторює, що має гарний зір...
А Вы у нее спросили, нет ли у нее проблем со зрением? Она ж не просто так это повторяет...Думаю отвалятся несколько постоянных клиентов и быстренько за очками побежит, и время найдет, увидите...
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляПотішаюся
Ні, вона ніби хизується, що ось, усі в окулярах, а в мене і так гострий зір.
Сусідка зверху• 29 декабря 2025
Ответ дляПотішаюся
Ну какое зрение? Ну что вы ведетесь? Наквецала себе автор сама или ребенок. Мастер с 12 летним стажем такое даже будучи практически слепой не сделает. Тут заусня и обработка кутикулы сразу выдает дилетанта новичка, даже курсы не окончившего.
Брюльтик• 29 декабря 2025
Ответ дляШкала Радощів
Делали при свете или при экофлоу?
Та хоч під керосинкою.
Ось я собі фарбувала тиждень тому під лампою акумуляторною. Лак дешевий, у мене вже проблеми із зором, рік ношу окуляри.
До цього востаннє нігті фарбувала собі 16 років тому, на весілля.
Мені здається, що мій варіант кращий. Без досвіду, вночі, лак за 38 грн. Ні?
НеВРотик• 29 декабря 2025
Не верю в то, что мастер мог такое сотворить. Скорее всего, автор сделала маникюр и решила потроллить дам.
Сметчица• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Вчора
Ну, как такое может быть?
У меня очень сухая кожа и, соответственно, кутикула тоже. Когда делала гигиенический маникюр сама, кутикула грубела, махрилась, начинала наростать уже на 3й день. Начала ходить на маникюр к мастеру - то же самое. Но чтобы прям как у Вас, на следующий день... такого еще не было.
Мой вчерашний маникюр, с учетом мегасухой кожи.
Брюльтик• 29 декабря 2025
Ответ дляПотішаюся
Зайти у якусь Люксоптику, де офтальмологи зразу сидять, півгодини часу. Окуляри нормальні, оправа не ручного розпису - десь 3500 будуть з роботою і оглядом лікаря. Найдешевші взагалі від 1700 з лінзами. Готові коштують 350 грн., якщо очі однакові, тільки там оправа здохне через півроку.
Тобто заробіток свій за день віддати, щоб не втратити роботу і клієнтів, так складно?
Сметчица• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Зря.
У меня был случай, что мастер выложила материал волнами, была нарушена архитектура ногтя. Я заметила это, когда пришла домой и сняла линзы (в линзах вблизи не вижу).
Тут же написала мастеру, приложила фото. Правда, без упреков и возмущений. Она предложила время, чтобы придти переделать.
Все ок, это же рабочие моменты.
Шкала Радощів• 29 декабря 2025
Ответ дляБрюльтик
Та хоч під керосинкою.
Вам здається)
Я спитала за світло, виключно тому що, в мого майстра була причина того, що за 7 годин не сушила лампа як слід
Брюльтик• 29 декабря 2025
Ответ дляШкала Радощів
Вам здається)
До чого тут лампа, якщо на фото Автора края нігтів криві і лак на кутикулах?