40каградусная• 29 декабря 2025
Ялинка в Чернігові
Я щиро радію, вона символічна 🙏
Всім шампаньського• 29 декабря 2025
Ответ дляБезникаЯ
Поставить, убрать это работа для 40 ка летних бугаев на брони
Вы что, 40-ка летник бугаи бегают за людьми и отправляют их на смерть.
В шоколаде• 29 декабря 2025
Ответ для40каградусная
Місцеві в темі що і як
То може і писати про це доцільніше в місцевих групах?
40каградусная
• 29 декабря 2025
Ответ дляВ шоколаде
Може так, а може і ні
40каградусная
• 29 декабря 2025
Ответ дляВ шоколаде
Скоро ця ялинка буде в новинах і не тільки місцевих
парИла я парИла• 29 декабря 2025
Чому ви радієте? Що не поставили ялинку нормальну? Зато є пункт незламності в центральному парку
З якою метою він там і скільки грошей вилітає в трубу генератора, який там працює цілодобово? А в школах діти, як кроти без світла, але генератори включати неможна, бо вони не з тою метою там. Питань дуже багато, чому ви радієте, мені незрозуміло.
40каградусная
• 29 декабря 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Тому що люди поставили її як символ!!! Наші діти роками ялинки не бачили і дійсно багато питань, але попри все люди зібралися і зробили це! І хай деяким буде тепер соромно, а ялинці бути!
В шоколаде• 29 декабря 2025
Про що буде в новинах? Що чернігівці самостійно встановили і прикрасили маленьку ялинку в місті? Ото новина!)
Що провели акцію на честь захисників України? Чи й не диво?!) У вас таке вперше?
У нас щосуботи і щонеділі такі акції проходять.
40каградусная
• 29 декабря 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Не викидайте на мене негатив, я вам поганого нічого не зробила!!! я особисто радію,що попри все, що ви описали чернігівці не здаються і ця ялинка тому символ і підтвердження !
Упругая попка• 29 декабря 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Оце мене теж вхарює, на ті пункти списують грошей ого-го, а коли два дні поспіль сиділи без світла, в обох школх у дворі темно, черга на зарядку стояла в супермаркеті поруч і на заправц., Зато в бюджет заложили і ’оприходували’ а на дітей генератора ні, не має, то на пункт незламності.