Дивне створіння• вчера в 04:16
А вы жалеете, что родились в Украине?
Аноним_1859• вчера в 09:26
Ответ дляГидроусилитель руля
Ну чому, В´ячеслав Максимович до прикладу був з Надніпрянщини, я теж не маю стосунку до заходу України.
Порошенко не з заходу України, та і Ющенко теж не західняк.
Хто Ви, пане Порошенко? Президенту дорікнули за кіпу, одягнену під час візиту в Єрусалим
Під час візиту в Єрусалим Петро Порошенко прикрив голову традиційним єврейським чоловічим головним убором, що викликало неоднозначну реакцію соцмереж, враховуючи показну православність гаранта. Як пишуть у Фейсбуці, тим самим Порошенко став героєм анекдоту, який сам розповідав – Рабіновичем, якому слід визначитись з вірою.
«Без Томосу, без Епіфанія, а головне, без Наріка. Як так?» – масово жартують соцмережі з приводу поїздки Порошенка в Ізраїль, куди він полетів на два дні, перервавши «Томос-тур».
Сама не знаю• вчера в 09:27
Ви де автор? Сомалі, Бурунді, Парагвай? Може Пакистан, Афганістан?
Аноним_1859• вчера в 09:30
Сама не знаю• вчера в 09:43
Ответ дляШукаю стакан
И при это желающих поспорить с выражением «Какай ты, такая и твоя жизнь» найдётся миллионы)
Так, готова посперечатись. Таким чином можна виправдати будь що. Навіть якщо цю владу обрали, це не виправдовує треш і беззаконня які вони творять. Ніхто не сподівався обираючи цю владу, що результат буде на стільки жахливим. Можна виправдати чоловіка, який б´є дружину. Це ж вона його обрала. Можна виправдати матір яка забиває своїх дітей, це ж в неї депресія післяпологова. Можна виправдовувати керівника самодура, який кидає людей на м´ясо. Це ж ви обрали служити. І так до нескінченності і врешті дійти до абсурду. Перекласти відповідальність ви обрали, це примітивно і безглуздо. Закон має бути один на всіх.
Чтооооооооооо?• вчера в 09:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так від нас і залежить вибір влади
Шо там ice уже к вам приходили?
Жена миллионера• вчера в 09:42
Я не о чем не жалею, и даже с учетом того, что дважды потеряла дом и в 14-м и в 22-м. Это мой жизненный путь, который сделал меня такой, какая я есть. С таким же успехом можно жалеть, что не родился в семье миллионеров или необыкновенной красоты и тд.
Сама не знаю• вчера в 09:45
Ответ дляЖена миллионера
Сто відсотків.
Не зацілована• вчера в 09:47
Убоге, ти форум переплутало? Йди на сайти сру там і запитуй про свою убогу кацапщину, росія - гній, росіяни - вбивці.
Сама не знаю• вчера в 09:48
Ответ дляLove_Love_Love_
А це просто факти
Є ще факти, з якими не посперечаєшся. До 14 року Крим належав Україні, ми не втрачали території, люди не втрачали своє житло, і сотні тисяч людей які вже вбиті, могли жити. І коли життя людське сприймається як найголовніша цінність, з існуючих. То все інше втрачає сенс
Сама не знаю• вчера в 09:52
Ответ дляСегодня не целуюсь
Скарга на тему. Прошу підтримати.
А що свободи слова в нас вже немає?
Одна_на_всей_планете• вчера в 09:59
Нет
Это моя страна и моя земля.
Люблю нежно мой Киев, который был до 13 осени. Потом началась чехарда с приезжими и качание своих прав. Общество стало неадекватное и агрессивное.
Это моя страна и моя земля.