Поторописька• вчера в 13:57

Салат Бунито

Попался в тик токе. Для меня реально открытие, так вкусно и просто. Вареная курица, потом корейская морковка, сыр, яйцо. Только сыр еще добавляю кроме твердого – плавленый дружба 🤤
Kolyu4ka• вчера в 14:05
Да, помню в пиццериях Челентано был любимый, как это давно было...
Твоя подружайка• вчера в 14:06
А туди не йдуть сухарики? Памʼятаю, що мені там якийсь салат дуже подобався, але не памʼятаю який і там ніби були сухарики. Реально так давно було, але завжди смачно.
автор Поторописька • вчера в 14:08
Ответ дляТвоя подружайка
Неа
Kolyu4ka• вчера в 14:20
Ответ дляТвоя подружайка
З сухариками був Пікантний
Kolyu4ka• вчера в 14:21
Я ще часто роблю аншлаг, також з меню Челентано запом´ятала
УжеВотДа• вчера в 14:28
Мабуть смачно.
Я сир в салатах не люблю, люблю лише ту сирну намазку з майонещом і часником.
А от намазка з сирої тертої солодкої моркви, яйця, часника і майонеза мені теж смачна.
Анонимушка• вчера в 14:32
Очередное месиво с майонезом.
Бабулька• вчера в 14:34
Ответ дляKolyu4ka
Поділіться рецептом, будь ласка
Вельшановна• вчера в 14:42
І я запитаю - хто памятає салат з челентано з печінкою? ЩО там ще було? вже перепробувала купу варіацій - все не те, з чого був той що в челентано?
АБВГДэшница• вчера в 14:47
Боже, челентано…. Моя мододість)) завжди з подругами там зустрічалися, на Оболоні. Всі салати памятаю - і буніто, і з печінкою. Назадайте рецепти, хто памʼятає, будь ласка
АБВГДэшница• вчера в 14:48
Ответ дляKolyu4ka
Напишіть рецепт, будь ласка
Плекаю думи• вчера в 14:55
Ответ дляKolyu4ka
Рецепт
Kolyu4ka• вчера в 16:29
САЛАТ АНШЛАГ
Крабові палочки 350 гр.
Гриби печериці (стерелізовані) 500 гр.
Яйця відварні 5 шт.
Цибуля маринована за смаком.
Гриби свіжі мию, додаю 1 ч.л. цукру, 1 ч.л без гірки солі, 1 лаврушку, 2 ст.л. олії без запаху, перець горошком, можна коріандр, часник 2 зубчики, все в каструлі скласти і на маленький вогонь. Гриби дадуть сік, провадити хвилин 15. Під закритою кришкою. Білки в салат, жовтки з чорним перцем і майонезом блендером довести до однорідної маси. Все нарізають великими шматками, білок приблизно на 8 частин, Гриби якщо невеликі то половинками, палочки ріжу по діагоналі трохи. Цибулю напівкільцями (маринад як ви любите)
Kolyu4ka• вчера в 16:33
Ще Я пам´ятаю їхній гарячий шоколад, в маленьких горнятках і мигдаль зверху. А чай завжди подавали з сухофруктами.