Мяо мой мяо• 30 декабря 2025
Норм заливне вийшло? Холодцем це не назву..
Бо зварений з курки з желатином) перший раз готувала..
Маргарита и Мастер• 30 декабря 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Гарний вийшов. Але ніби не проціжений.
Де Ви це вгледіли?
Все і одразу• 30 декабря 2025
Ответ дляОколовита
Виглядає красиво, але желатин в холодці - кака.
А свиное копыто в холодце не кака? От него как раз больше и запаха и вкус неприятный.
Маргарита и Мастер• 30 декабря 2025
Ответ дляН@Диете
Мне огромные куски, я люблю нарезанное. Ну и желатина привкус наверно все портит.
А привкус переваренных костей не портит? Вы же точно знаете из чего желатин делают?
Околовита• 30 декабря 2025
Ответ дляВсе і одразу
Ні, не кака. Я його на смак не відчуваю. Мабуть, наші старші родичі його добре мили і чистили.
Все і одразу• 30 декабря 2025
Ответ дляОколовита
А мне та еще гыдотина, лучше я желатина добавлю.
Маргарита и Мастер• 30 декабря 2025
Ответ дляНеваляшкина
і шо їх варити?
Ну можна і сирими похрумкати) Але для холодцю треба таки варити.
Маргарита и Мастер• 30 декабря 2025
Ответ дляН@Диете
Пока еще нет конечно, размораживается мясо. Вечером буду варить, за ночь застынет. А не вчерашнее на стол.
И тесто на хлеб наверное ночью будете вставать подмешивать? Чтобы утречком испечь. Вот это хозяйка!
Мульйонерша• 30 декабря 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Что вы привязались к девушке? Она написала, что нравится ей. Мне вот тоже крупные куски в холодце вообще не нравятся, я тоже всегда мясо мелко режу. Именно режу ножом, а не волокна отрываю. И вполне ее понимаю.
А вам видимо только чужими фотками любоваться и остается.
А что вы вообще тут забыли? Идите и режьте свои мелкие волокна. Никому это не интересно. Что вы тут какаете в теме.
Метровий сантиметр• 30 декабря 2025
Ответ дляОколовита
Вы серьёзно? Хоть погуглите, сто такое желатин
, я его килограммами покупаю и все время что-то с ним готовлю
Мульйонерша• 30 декабря 2025
Ответ дляА шо сталося?
а я похвалю от души
Он крксивый, люблю когда прозрачный бульон.
Куски не большие, мне такие нравятся, не люблю ’волосню’
Мне желатин не воняет
Сварила бы тоже, но к сожалению холодильник так долго не держит холод
И да, я обожаю куриные лапки, варю их без ногтей конечно же и вычищеные, а потом ем ))
А еще люблю свинные ножки и тоже их ем, они тоже дают навар хороший, к сожалению телячья голяшка у меня не влазит в мультю
жду фиолетовых женщин, клоунов тоже люблю )) С наступающим!
Мне желатин не воняет
Вы супер)
Метровий сантиметр• 30 декабря 2025
Ответ дляНепонятно
Прям холодцовий бум.
Що значить переходи сирних тарілок з хурмою
Сын категорически отказал жене в хурме с хамоном, и заказал оливье и шубу!
Н@Диете• 30 декабря 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
У меня хлебопечка. И скороварка. И комбайн режет кубиками. И оптигриль с аэрогрилем. Не переживайте за меня, я не перетрудилась.
Метровий сантиметр• 30 декабря 2025
Ответ дляНепонятно
Так желатин це ж і є продукт з кісток
Из костей и сухожилий
Метровий сантиметр• 30 декабря 2025
Ответ дляН@Диете
Какой привкус желатина, о чем вы вообще?
Полонянка SexShop-а!• 30 декабря 2025
Ответ дляМульйонерша
Так это вы неинтересно какаете тут на всех. Так что проваливайте, вы всем надоели уже.
Маргарита и Мастер• 30 декабря 2025
Ответ дляН@Диете
А, ясно, не хозяйка вовсе)
Молодец Ваша хлебопечка, и комбайн, и гриль тоже!
Красота неземная• 30 декабря 2025
Ответ дляЛЮБА
Мультиварка вам в помощь )))
А як ви з шумом справляєтеся, коли в мультиварці? Чи просто ігноруєте? Бо з тим, щоб застигло у мене взагалі проблем нема - я навіть коли не хочу, щоб бульйон застигнув, він все одно це підло робить)) Але от, дивлюся, холодець у всіх прозорий. Чого не скажеш про мій бульйон з мультиварки)
Ответ дляКрасота неземная
В мультиварке холодец варится на нескольких программах — суп , он закипает , снимаю шум , затем выставляю программу томление , выставляю 3-4 часа , и жду когда он успокоится , и только тогда закрываю крышку , на этой программе он реально тихонько себе варится , мясо губами можно затем есть )))
Ответ дляКрасота неземная
Да если есть программа мульт повар , то можно просто выставить 60—65 * и так же томить , после закипания на программе суп ))) бульон будет как слеза прозрачный
На_оба_рот• 30 декабря 2025
В следующий раз вместо желатина копытца свиные возьмите, полезнее
А_мій_самий_самий• 30 декабря 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Гарний вийшов. Але ніби не проціжений.
Как вы определили?Бульон абсолютно прозрачный.
А_мій_самий_самий• 30 декабря 2025
Ответ дляН@Диете
Впервые слышу,чтобы на холодное нарезали мясо
Альдебаран• 30 декабря 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Гарний вийшов. Але ніби не проціжений.
От люблять люди заморочитись. Нічого більше робити, цідити його ще. Для кого? Щоб тут похвалили?
Альдебаран• 30 декабря 2025
Ответ дляОколовита
Ні, це лапки з манікюром
Я манікюр видаляю разом з пальцями :)
Альдебаран• 30 декабря 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Кому корисніше? У всіх різні смаки. Я,наприклад, люблю холодець саме на курячому м´ясі. Колаген корисний з будь-якого м´яса.
Дама-мадама• 30 декабря 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Я варила з домашньої курки (магазинна також підійде, колов не обирайте частини де більше кісток та шкурки (не філе, двома словами)) та свинячої рульки.
Добре замочіть мʼясо. Хоча би на 2 години. Потім добре промийте і ставте на вогонь. Як закипить, дістаєте мʼясо, зливаєте волю і все добре миєте - мʼясо, каструлю, щоб змити зайвий шум. Потім в чисту каструлю кидаєте мʼясо, заливаєте водою так, щоб тільки покрило мʼясо, не більше. Потім ставите на маленький вогонь годин на 6-8 (знаю що й 12 годин його томлять). Головне, щоб холодець не булькав, а тільки томився. Ну і прибираєте пінку.
Десь за годину-півтори кидаєте вимиті овочі - цибулину в кожусі, почищену морквину (я ще додаю корінь селери), душистий перець, лавровий лист (за бажанням). Солите вже в самому кінці.
Коли зварится, дістаєте мʼясо, розбираєте його на волокна. Бульон проціжуєте через ситечко або марлю. Часник видавити і можна додати або в кожну тарілку чи лоток, я ж додаю одразу до розібраного мʼяса і добре перемішую. Молотий перець додаю одразу в тарілки/лоточки, куди буду розливати холодець. Розклали мʼясо, залили бульойоном. Готово.
Дужжжжеее Вам дякую
Альдебаран• 30 декабря 2025
Ответ дляН@Диете
А ви варите з несмалених ніжок? Мої батьки раніше завжди обсмалювали ніжки,в в мене плита керамічна, тому не купую їх . Да в на газовій я не смалила. Як її потім мити...
Альдебаран• 30 декабря 2025
Ответ дляА шо сталося?
а я похвалю от души
Мне желатин не воняет
І я обожнюю лапки-ням-ням. А сині морди потім пишуть мені в темі про зморшки на лобі,що я їх зафотошопила. В них тому і морди сині, що колагену мало вживають:)
КликОЛЬКА• 30 декабря 2025
Ответ дляАльдебаран
Та що його там морочитись? На сито кладу марлю і проціжую. Я люблю, щоб був як сльоза. Можу й двічі процідити. Це хвилина часу.