Мяо мой мяо• вчера в 16:03

Норм заливне вийшло? Холодцем це не назву..

Бо зварений з курки з желатином) перший раз готувала..
Маргарита и Мастер• вчера в 16:56
Ответ дляКликОЛЬКА
Гарний вийшов. Але ніби не проціжений.
Де Ви це вгледіли?
Все і одразу• вчера в 16:57
Ответ дляОколовита
Виглядає красиво, але желатин в холодці - кака.
А свиное копыто в холодце не кака? От него как раз больше и запаха и вкус неприятный.
Маргарита и Мастер• вчера в 16:58
Ответ дляН@Диете
Мне огромные куски, я люблю нарезанное. Ну и желатина привкус наверно все портит.
А привкус переваренных костей не портит? Вы же точно знаете из чего желатин делают?
Околовита• вчера в 16:58
Ответ дляВсе і одразу
Ні, не кака. Я його на смак не відчуваю. Мабуть, наші старші родичі його добре мили і чистили.
Все і одразу• вчера в 16:59
Ответ дляОколовита
А мне та еще гыдотина, лучше я желатина добавлю.
Маргарита и Мастер• вчера в 17:00
Ответ дляНеваляшкина
і шо їх варити?
Ну можна і сирими похрумкати) Але для холодцю треба таки варити.
Маргарита и Мастер• вчера в 17:03
Ответ дляН@Диете
Пока еще нет конечно, размораживается мясо. Вечером буду варить, за ночь застынет. А не вчерашнее на стол.
И тесто на хлеб наверное ночью будете вставать подмешивать? Чтобы утречком испечь. Вот это хозяйка!
Мульйонерша• вчера в 17:05
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Что вы привязались к девушке? Она написала, что нравится ей. Мне вот тоже крупные куски в холодце вообще не нравятся, я тоже всегда мясо мелко режу. Именно режу ножом, а не волокна отрываю. И вполне ее понимаю.
А вам видимо только чужими фотками любоваться и остается.
А что вы вообще тут забыли? Идите и режьте свои мелкие волокна. Никому это не интересно. Что вы тут какаете в теме.
Метровий сантиметр• вчера в 17:06
Ответ дляОколовита
Вы серьёзно? Хоть погуглите, сто такое желатин , я его килограммами покупаю и все время что-то с ним готовлю
Мульйонерша• вчера в 17:07
Ответ дляА шо сталося?
а я похвалю от души
Он крксивый, люблю когда прозрачный бульон.
Куски не большие, мне такие нравятся, не люблю ’волосню’
Мне желатин не воняет
Сварила бы тоже, но к сожалению холодильник так долго не держит холод
И да, я обожаю куриные лапки, варю их без ногтей конечно же и вычищеные, а потом ем ))
А еще люблю свинные ножки и тоже их ем, они тоже дают навар хороший, к сожалению телячья голяшка у меня не влазит в мультю

жду фиолетовых женщин, клоунов тоже люблю )) С наступающим!
Вы супер)
Метровий сантиметр• вчера в 17:07
Ответ дляНепонятно
Прям холодцовий бум.
Що значить переходи сирних тарілок з хурмою
Сын категорически отказал жене в хурме с хамоном, и заказал оливье и шубу!
Н@Диете• вчера в 17:08
Ответ дляМаргарита и Мастер
У меня хлебопечка. И скороварка. И комбайн режет кубиками. И оптигриль с аэрогрилем. Не переживайте за меня, я не перетрудилась.
Метровий сантиметр• вчера в 17:08
Ответ дляНепонятно
Так желатин це ж і є продукт з кісток
Из костей и сухожилий
Метровий сантиметр• вчера в 17:09
Ответ дляН@Диете
Какой привкус желатина, о чем вы вообще?
Полонянка SexShop-а!• вчера в 17:12
Ответ дляМульйонерша
Так это вы неинтересно какаете тут на всех. Так что проваливайте, вы всем надоели уже.
Маргарита и Мастер• вчера в 17:13
Ответ дляН@Диете
А, ясно, не хозяйка вовсе)
Молодец Ваша хлебопечка, и комбайн, и гриль тоже!
Красота неземная• вчера в 17:14
Ответ дляЛЮБА
Мультиварка вам в помощь )))
А як ви з шумом справляєтеся, коли в мультиварці? Чи просто ігноруєте? Бо з тим, щоб застигло у мене взагалі проблем нема - я навіть коли не хочу, щоб бульйон застигнув, він все одно це підло робить)) Але от, дивлюся, холодець у всіх прозорий. Чого не скажеш про мій бульйон з мультиварки)
ЛЮБА• вчера в 17:17
Ответ дляКрасота неземная
В мультиварке холодец варится на нескольких программах — суп , он закипает , снимаю шум , затем выставляю программу томление , выставляю 3-4 часа , и жду когда он успокоится , и только тогда закрываю крышку , на этой программе он реально тихонько себе варится , мясо губами можно затем есть )))
ЛЮБА• вчера в 17:21
Ответ дляКрасота неземная
Да если есть программа мульт повар , то можно просто выставить 60—65 * и так же томить , после закипания на программе суп ))) бульон будет как слеза прозрачный
На_оба_рот• вчера в 17:23
В следующий раз вместо желатина копытца свиные возьмите, полезнее
А_мій_самий_самий• вчера в 17:31
Ответ дляКликОЛЬКА
Гарний вийшов. Але ніби не проціжений.
Как вы определили?Бульон абсолютно прозрачный.
А_мій_самий_самий• вчера в 17:32
Ответ дляН@Диете
Впервые слышу,чтобы на холодное нарезали мясо
Альдебаран• вчера в 17:42
Ответ дляКликОЛЬКА
Гарний вийшов. Але ніби не проціжений.
От люблять люди заморочитись. Нічого більше робити, цідити його ще. Для кого? Щоб тут похвалили?
Альдебаран• вчера в 17:41
Ответ дляОколовита
Ні, це лапки з манікюром
Я манікюр видаляю разом з пальцями :)
Альдебаран• вчера в 17:43
Ответ дляНа_оба_рот
Кому корисніше? У всіх різні смаки. Я,наприклад, люблю холодець саме на курячому м´ясі. Колаген корисний з будь-якого м´яса.
Дама-мадама• вчера в 17:45
Ответ дляКликОЛЬКА
Я варила з домашньої курки (магазинна також підійде, колов не обирайте частини де більше кісток та шкурки (не філе, двома словами)) та свинячої рульки.
Добре замочіть мʼясо. Хоча би на 2 години. Потім добре промийте і ставте на вогонь. Як закипить, дістаєте мʼясо, зливаєте волю і все добре миєте - мʼясо, каструлю, щоб змити зайвий шум. Потім в чисту каструлю кидаєте мʼясо, заливаєте водою так, щоб тільки покрило мʼясо, не більше. Потім ставите на маленький вогонь годин на 6-8 (знаю що й 12 годин його томлять). Головне, щоб холодець не булькав, а тільки томився. Ну і прибираєте пінку.
Десь за годину-півтори кидаєте вимиті овочі - цибулину в кожусі, почищену морквину (я ще додаю корінь селери), душистий перець, лавровий лист (за бажанням). Солите вже в самому кінці.
Коли зварится, дістаєте мʼясо, розбираєте його на волокна. Бульон проціжуєте через ситечко або марлю. Часник видавити і можна додати або в кожну тарілку чи лоток, я ж додаю одразу до розібраного мʼяса і добре перемішую. Молотий перець додаю одразу в тарілки/лоточки, куди буду розливати холодець. Розклали мʼясо, залили бульойоном. Готово.
Дужжжжеее Вам дякую
Альдебаран• вчера в 17:47
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В мене краще.🤤
Ні, холодець смачніший
Альдебаран• вчера в 17:49
Ответ дляН@Диете
А ви варите з несмалених ніжок? Мої батьки раніше завжди обсмалювали ніжки,в в мене плита керамічна, тому не купую їх . Да в на газовій я не смалила. Як її потім мити...
Альдебаран• вчера в 17:52
Ответ дляА шо сталося?
а я похвалю от души
Мне желатин не воняет

І я обожнюю лапки-ням-ням. А сині морди потім пишуть мені в темі про зморшки на лобі,що я їх зафотошопила. В них тому і морди сині, що колагену мало вживають:)
КликОЛЬКА• вчера в 17:58
Ответ дляАльдебаран
Та що його там морочитись? На сито кладу марлю і проціжую. Я люблю, щоб був як сльоза. Можу й двічі процідити. Це хвилина часу.