ПодругаМужа• 30 декабря 2025

Розстаюсь зі мужчиною і дивний сон

Наче то на початку був як не він
Хто посадив на якусь качелю по типу атракціону над водою і все що я памʼятаю я дуже і дуже кричала і боялась , так сталось вперше потім знову так сталось але вже я була з своєю дитиною на руках
Потім не памʼятаю як я вийшла з цих атракціонів і виходжу як на місток стою і дивлюсь , а внизу дивлюсь точно він (з яким зараз розходжусь)
Тільки чомусь я була в його шортах а він в в чомусь моєму стояв (верх) і чекав поки я до нього зійду
Наче зійшла до ного вниз не памʼятаю точно
До чого таке сниться? Дякую
Джем Шакіри• 30 декабря 2025
головне, ввечері перед сном не напиватися. то й не доведеться розшифровувати маячню.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 декабря 2025
я считаю, что у вас будут смертельные опасности, но вы выживите
автор ПодругаМужа • 30 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ну ви як написали, так вже написали…
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 декабря 2025
Ответ дляПодругаМужа
Ну ви як написали, так вже написали…
а что не так я написала? я была под водой в детстве в реанимации. там были турникеты. это был сон или путешествие в смерть.
у вас етсь возможность проверить событиями своей жизни.
автор ПодругаМужа • 30 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Та вони в мене вічно …йові, тому вже і так преживаю. Особливо 25 рік
Боюсь щоб 26 ще гіршим не став
Стетоскопуло• 30 декабря 2025
Будет много эмоциональных поворотов для вас, в итоге либо станете с ним на одну позицию и будете норм общаться, либо снова вместе
автор ПодругаМужа • 30 декабря 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Дякую вам! А що означає на одну позицію?
автор ПодругаМужа • 30 декабря 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Я не пила ввечері.
Стетоскопуло• 30 декабря 2025
Ответ дляПодругаМужа
Типо если у вас сейчас разлад, то стабилизируется общение, после ваших эмоциональных качель, так сказать.. Ту это мне так кажется, судя по вашему сну.