ИНЬэтовамниЯНЬ• 1 час назад

ХГЧ Інвіво, помогите

Девочки, что за дибильний показник більше 5000 і все.. конкретне число не вказують виходить? Це може бути і 7000/9000/15000/25000 …? Як це зрозуміти, допоможіть хто в темі. Чи це рівно 5000 тоді це може бути мало для терміну 5тижнів і 5днів? Хоча овуляція може пізня була
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 1 час назад
Читала темы прошлые девочек по хгч, то как-то у все точные цифры а у меня не пойму…
как тебе такое илон маск• 1 час назад
А вам врач назначил?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
А вам врач назначил?
Да, направлення дала
Я матуся, мені можно• 1 час назад
краще в динаміці дивитись звісно
АгатаХристя• 1 час назад
Якось дивно. Здавала в Ділі були цифри типу 5467 і 8765 в динаміці
А просто більше 5 тис вперше бачу
как тебе такое илон маск• 1 час назад
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Да, направлення дала
Тогда если есть возможность, спросите врача отослав анализы. А зачем на таком сроке этот анализ ей понадобился?
Помеха справа• 1 час назад
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вы- беременны, по хгч срок не ставят, зачем вы сдаете то, что вам не назначал врач, а потом мучаетесь? И, скорее всего, вы выбрали не тот анализ, покажите фото полностью , с названием исследования
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 1 час назад
Ответ дляПомеха справа
Я не выбирала сама. На этот анализ дала направление гинеколог. Просто хгч в названии (без недель беременности)
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я так поняла чтоб сориентироваться когда на узд ..
как тебе такое илон маск• 1 час назад
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ох, милая автор, у меня уже двое детей. И мой вывод - ваша врач откат от лабы хотела. Успокойтесь. У вас же есть первый день цикла, который был и в который случилась беременность. Вот и пойдёте на узд в 8-9 недель.
Помеха справа• 1 час назад
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Тогда меняйте врача, это очень непрофессионально, да и хгч не один анализ, теперь вы это знаете, нужно было конкретно написать.
Помеха справа• 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
На УЗИ нужно идти после трёх недель задержки
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 1 час назад
Ответ дляПомеха справа
Мда( печально. Вела у меня первую беременность вроде все ок. было..
На циголках• 1 час назад
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Схоже, лікар має % від лабораторії.
Це точно дивна контора. Я б більше там нічого не здавала.
Зазвичай вказується конкретне число. І теж розшифровка по термінах.
Лікар вже порівнює, приймає рішення про дату УЗД, дивиться, чи немає підозри на двійню і т.д.
А так Ви маєте ті самі результати, що після тест-смужки. Так, вагітна. Але ж це і так не було секретом.
как тебе такое илон маск• 1 час назад
Ответ дляПомеха справа
Можно и в 7-8. Я ходила позже, в 8-9 недель, надежнее.
На циголках• 1 час назад
Ответ дляПомеха справа
Навіщо?
У мене двоє дітей, перше УЗД було у 11 тижнів обидва рази.
Помеха справа• 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
Вы пишите сроки, а их до УЗИ просто ещё нет
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 1 час назад
Ответ дляНа циголках
Схоже, лікар має % від лабораторії.
Та от і я в шоці… так, на Інвіво любить давати направлення. Я вже теж так подумала. Багато інформації дізналася …
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 1 час назад
Ответ дляНа циголках
Навіщо?
А якщо позаматкова, треба ж перевірити
Помеха справа• 1 час назад
Ответ дляНа циголках
Навіщо?
А это врач решает, нужно или нет, хорошо, что у вас не внематочная и не замершая
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 1 час назад
І саме цікаве що в Інвіво найдорожчи аналізи
На циголках• 1 час назад
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Просто зарано прийшли до неї і їй захотілося грошенят підзаробити.
Не поспішайте з наступним візитом, бо напризначає ще купу непотрібних аналізів.
Нічого особистого, але ж їй треба на хлібчик з рибкою :(
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 1 час назад
Ответ дляНа циголках
Та сказала завтра прийти показать. Говорила 12го мочу та кров здати, та тро пізніше скоріш за все УЗД.
На циголках• 1 час назад
Ответ дляПомеха справа
Терміни рахують від першого дня останніх місячних.
Навіть якщо у жінки цикл 45 днів, нікого це не хвилює.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 1 час назад
Ответ дляНа циголках
Вже і вітаміни видала… та я взагалі в шоці, я тільки хотіла перепитати коли краще УЗД, а тут взяли в оборот…і частину бумаг для учета заполнила…а я взагалі ще думала куди саме буду ставати до неї чи в іншу клініку. Капець
На циголках• 1 час назад
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А якщо позаматкова, треба ж перевірити
Зовсім без симптомів позаматкова? Не чула.
І це все може бути видно десь на 7 тижні аж. У Вас лише 5. Дивитися нічого, навіть супер апаратура нічого не покаже.
На циголках• 1 час назад
Ответ дляПомеха справа
Так, лікар направляє, спочатку розпитує. Робить огляд, читає картку.
Адекватний лікар не ганяє кожні три дні вагітну на УЗД без потреби.
Автор має якісь дивні симптоми? Ні. Цей аналіз був інформативний? Ні.
Позаматкову можна виявити на 5 тижні? Ні.
На циголках• 1 час назад
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Прийоми платні?
На циголках• 57 минут назад
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
У Вас вже є дитина і Ви ж маєте досвід.
Не переймайтеся, змінити лікаря можна у будь-який момент, зайти до іншого на прийом теж не гріх, просто рано.

Моя знайома була на обліку у районній ЖК, для лікарняного. А зверталася по всіх питаннях до іншого, приватного, якому довіряла і який вів її багато років до вагітності.
То лікарю з ЖК вона про наявність колеги нічого не сказала :)
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 47 минут назад
Ответ дляНа циголках
У Вас вже є дитина і Ви ж маєте досвід.

Навіть не знаю як коректно змінити. Вона повносила вже всі дані щоб ставити на облік ( тільки анкету вагітної дала щоб вдома спокійно заповнила) та за вітаміни розписалася.