Стильна штучка• вчера в 21:20
Сколько уже игрушек скинул с ёлки ваш котик?
Моя кошка не отходит от ёлки ни на минуту😂
Я устала игрушки собирать 😁
Комиссия50%• вчера в 21:21
Ноль
Они в разных комнатах с елкой
Максимум пробовал на зуб гирлянды, на уличных туях и елках
Они в разных комнатах с елкой
Незнакомлюся• вчера в 21:25
Вообще не интересуется ёлкой. Дома две ёлки: большая и маленькая.Даже не подходит к ним.
Тріль!• вчера в 21:31
Никаких котиков) У меня все игрушки - стекло. Много коллекционных. Потому никак котикам к нам нельзя)
Булку Дай• вчера в 21:32
От прям зараз сидить, зараза, і розбирає.
А до цього тиждень не цікава була
Анти-анонім• вчера в 21:33
четверо котів - нікого ялинка (штучна) не цікавить і не цікавила всі ці роки взагалі. Я боялась що підліток кошачий, для котрого це перша зима, зацікавиться - але ні. В нього більший інтерес викликала гірлянда на книжній полиці.
В батьків теж коту ялинка (штучна) індетеферентна, максимум - понюхає.
Свисток ля-минор• вчера в 21:36
З тих пір, як мій босяк перекинув ялинку, побив іграшки, та й до того ще дощик встиг зажувати - ніяких ялинок більше не ставимо!
Моська-слон• вчера в 21:36
Моя работает по-крупному, на мелочи не размениваемся, елка роняется целиком и полностью. И это стабильно каждый год.
Мрію про космос• вчера в 21:38
Всю ялинку 😵💫 у нас 4 місяці чуваку. Старий кіт ялинку ігнорував, а цей-капець просто
Дуняша• вчера в 21:37
Игрушки не трогает, а вот нижние ветки висят не так как изначально, как оттопыренные от верхних, видать покатывается на них днем😆
Незнакомлюся• вчера в 21:38
Ответ дляСвисток ля-минор
Вешать дождик , имея дома кота, очень странно. Это большая опасность для его жизни
Морковку дай• вчера в 21:42
Жодної.
Ми приносимо ялинку додому і на добу лишаємо в доступі котів. Вони її нюхають, гризуть і вивчають.
І, власне, втрачають інтерес.
Сорока-ворона• вчера в 21:53
Мій вже старий, йому таке не цікаво, лише обнюхав свіжопринесену ялинку
Не против• вчера в 22:07
Ни кота ,15 лет, ни кошку, 13 лет не интересовали ни натуральные, ни искусственные елки.
мегамоСГ• вчера в 22:32
Ни одной. Нет елки, но он к ней интерес особо не проявлял, мог толкнуть игрушку пару раз. Под елкой у него спальня, когда она стоит. Но сегодня решила гирлянду на окно повесить, чуть не погрыз ее.
мегамоСГ• вчера в 22:35
Ответ дляНезнакомлюся
Зависит от кота, моему дождик не интересен.
Стебель березы• вчера в 23:01
Мені кіт дорогий, тому ні ялинки, ні іграшок цього року, бо він все рознесе і зжере.
Минулого року була маленька смерека на столі без іграшок, то приходив пожувати її, іноді валяв. Кіт молодий, сили і дурі багато, я навіть горщик з квітами и не можу завести - все просто скидує лапою з підвіконня. Така його принципова позиція, в домі тільки одна квітка - він.
Бутерброд и я• 2 часа назад
Він так мєлко не плаває, 2 рази зняла з ялинки, один раз підняла ялинку, 3 рази витягнула з рота гірлянди.😅 І це я її поставила сьогодні в обід)