сказочное_Бали• Изменено вчера в 22:25
Порадниці, які за кордоном, як ви?
Мій перший Новий рік далеко від дому був суцільним сумом і сльозами. Цей, другий, не такий депресивний, але й хорошого мало. Дуже любила це свято: меню, продукти, готування під Іронію, ялинка, до батьків привітати і святкувати з друзями... Тепер нічого цього немає.
Давно без алко• вчера в 23:46
Ответ дляТишком_нишком
Звісно
Як в рекламі Навчимо Європу бенкетувати
Дааа!!! Возьмем шефство над ними!!
Тишком_нишком• вчера в 23:46
Ответ дляНе пью, не курю
Я просто вас пінгую) а ви ведетеся, кажу ж,софт скілс 0)
Я таких щодня десятки бачу , які типу в розумних граються
Не пью, не курю• вчера в 23:46
Ответ дляТишком_нишком
Ясно,навіть не зрозуміти про що я)
Давно без алко• вчера в 23:47
Ответ дляБорисфенка
А де це ще й машинам не можна їздити, Ізраїль?
Бо в Європі транспорт таки ходить, хоч це радує.
Да, но это раз в году
Тишком_нишком• вчера в 23:47
Ответ дляНе пью, не курю
Ви завжди все буквально сприймаєте? Вам,мабуть,років багато)
Без коментарів
Ваш образ зрозумілий -зробіть ласку , не пишіть мені - полюбляю розмови з розумними
Борисфенка• вчера в 23:47
Ответ дляДавно без алко
Да, но это раз в году
Да, нелегко звикнути. Але що поробиш, якось мабуть підлаштуватися?
Борисфенка• вчера в 23:48
Ответ дляДавно без алко
Да, но это раз в году
Вже легше, я думала щосуботи. На яке свято таке?
Тишком_нишком• вчера в 23:48
Ответ дляНе пью, не курю
Ясно,навіть не зрозуміти про що я)
Так ви не розумієте
Є відділення в яких добре неоціненним розумашкам
західний_діалект• вчера в 23:50
Нормально, родители, друзья, кумовья - мы все живем рядом. Сын с новыми друзьями, стол будет традиционной, с холодцом, оливье и шубой
Давно без алко• вчера в 23:51
Ответ дляБорисфенка
А что тут сложного?!? Я вообще не понимаю в чем может быть проблема. Если ты не религиозный, сидишь дома и фильмы смотришь, или на велике катаешься, или на море/ в парк прогулятся.
Давно без алко• вчера в 23:52
Ответ дляБорисфенка
Судный день
Не пью, не курю• вчера в 23:54
Ответ дляТишком_нишком
Так ви не розумієте
Ну і до чого тут це? Ви завжди так не в тему відповідаєте? Не цікаво)
Не пью, не курю• вчера в 23:54
Ответ дляТишком_нишком
Без коментарів
За 50)
сказочное_Бали
• сегодня в 00:25
Ответ дляБорисфенка
Та розпитайте у інших біженців, десь поряд з вами є польські магазини, перевізники возять що хочеш, рибою і ікрою завжди хтось нелегально торгує. Було б бажання, знайдете.
Польські магазини - вони конєшно по всьому світу є, ага. Чому такі люди дивні?
Борисфенка• сегодня в 00:26
Ответ длясказочное_Бали
Країну назвіть, підкажуть. В Австралії хіба що польських магазинів нема, мабуть
сказочное_Бали
• сегодня в 00:32
Ответ дляХолодная каша
А нам обіцяють знову обстріл...Впс як підтримати? Ялинку надіслати? Так Карпатські ліси і так в чорну вагонами не зупипяючись.. Чим допомогти? От реально, на що Ви очікували, і на яку підтримку на укр.форумі, який щоденно під обстрілами і без світла, коли у Вас просто неиає настрою в безпксній Європі, але в немтабвльному положенні. Хочете, я з Вами поміняюсь, Ви в Україну, на арендовану кв.під ялинку з олів´є а я на Ваше місце?
Я два тижні як з дому, з Сумщини. Ще питання є, нешасниця?
А і ще, тема для порадниць, які за кордоном - читати вам важко, бо без світла чи обстріл заважає?
Мама Карло• сегодня в 00:33
Ответ длясказочное_Бали
Немає звичних продуктів, настрою і сенсу
Вы живы и это хорошо
сказочное_Бали
• сегодня в 00:34
Ответ дляБойова
Вы на луне?
А ви за кордон ніколи не виїжджали, якщо це вас дивує, і шо?
сказочное_Бали
• сегодня в 00:38
Ответ дляШобВам_КакНам
Удалено администрацией...
Борисфенка• сегодня в 00:41
Ответ длясказочное_Бали
То з цього б і починали. Два тижні - це ви ще в ауті. Купіть пляшку шампанського і торт, і буде вам свято.
Пасхальний тролік• сегодня в 00:42
Ответ дляДелайКак_Я
у меня нетто 2000,экономика не идет ..там х5
Фермерский и био - максимум в два раза выше цены. А так на 30-50% выше супермаркета.
Но меня и х продукция устраивает.
ДелайКак_Я• сегодня в 00:43
Ответ дляПасхальний тролік
Но меня и х продукция устраивает.
вы мне будете рассказывать про цены?
сказочное_Бали
• сегодня в 00:44
Ответ дляБорисфенка
До цього я вже жила за кордоном, і новий рік тут минулий зустрічала
Борисфенка• сегодня в 00:46
Ответ длясказочное_Бали
Закордон величезний. Ви на свіжому місці, де продукти, де ялинки брати, не знаєте.
Тому нема чого й колотитися.
Я колись в лікарні Новий рік зустрічала, поїла торта, що ж поробиш.
Тому нема чого й колотитися.
Шопингмонстр• сегодня в 00:48
Ответ дляШобВам_КакНам
Удалено администрацией...
В тему пожаловаться зашли? Или зачем?
Уехать в никуда сложнее, чем остаться в своей стране.
Коник-стрибунець• сегодня в 00:54
Ответ дляШобВам_КакНам
Удалено администрацией...
Порошенко можно торговать рашеном в срашке, а нашим украинским беженцам нельзя продукты на оливьешку купить в местном славянском магазине?..
Бойова• сегодня в 03:09
Ответ длясказочное_Бали
Ниче не поняла. Я вам про то что полно магазинов с нашими продуктами, мы в Праге, друзья в Берлине, Бельгии, Польше, Франции, везде все наше есть. Сегодня купила торт киевский Рошен, варёную сгущёнку и вафли, селёдку, соленые помидоры, олию, икру, халву, варёную колбасу. Полно всего, конфеты рошен, бублики киевские, соленье Нежин, куча разных производителей пельменей вареников. На Пасху там же прекрасные паски. Ищите там у себя магазины типа колобок
сказочное_Бали
• сегодня в 09:37
Ответ дляБойова
Ви знаєте про 5 країн і вважаєте це всім світом? І реально впевнені, що так само скрізь, у кожній країні світу, правда?
Бойова• сегодня в 13:00
Ответ длясказочное_Бали
Правда, даже в Америке