Тут как тут• Изменено 31 декабря 2025

4 Поліпи в жовчному - 2 з них 4,3 4.4 мм- що це таке? Лікується?

+вздуття кишки сильне
Доросла людина
Підскажіть що це означає
АсобеннАя• 31 декабря 2025
Мені видаляли жовчний. Був поліп і камені
Пишна молодиця• 31 декабря 2025
В тех полипах есть кровоток?
Если нет, то УДХК по инструкции с полгода, добавить в ежедневный прием лецитин, стимулировать желчеотток желчегонными (если еще нет камней).
Пить достаточно воды
КонхфЭдкаТузик• 31 декабря 2025
Нічого не означає. На вздуття кішківника ніяк не впливає. Жовч виділяють інші органи, жовчний лише накопичує.
Проблеми тільки якщо перекривають відтік жовчі, але це видно по узд і там значно гірші симптоми.
А так діагноз ’поліпи жовчного ’ як і з загибом. Є то й є. Якщо дуже критично, тільки тоді оперуть, а так хоч танцюйте з бубном, нічого не зміниться