Каляка маляка• 31 декабря 2025
Якби вам дали зарплату на тисячу більше
Сказали б керівництву чи промовчали?я сказала,а тепер думаю,тю дурна,потрібно було промовчати (
ПешитеБесАшипок• 31 декабря 2025
Ошибочно дали? Т.е. расписались за сумму меньше а кассир дала лишнее? Тогда надо сказать, конечно
Соседушка• 31 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Сказала бы. Бухгалтер всеравно найдёт свой просчет.
Ошибка бухгалтера, пусть платит сам
Кракадэ• 31 декабря 2025
Ответ дляСоседушка
Ошибка бухгалтера, пусть платит сам
Какие все умные, но непонятно только чего бедные, за тысячу давиться
Не танцую- но пою• 31 декабря 2025
Я бы не сказала, потому что не заметила. Там каждый месяц что-то приходит, то больше, то меньше, а если беру отгулы, то вообще ничего не понятно.
Даже не знают какая у меня зп.
Каляка маляка
• 31 декабря 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Та ні,в нас в конверті дає власниця крамниці,і в конверті було на тисячу більше,я вже повернула кошти)а тепер думаю,кому моя чесність потрібна була,навіть дякую не сказала
Каляка маляка
• 31 декабря 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
На тисячу чого? Гривень?
Так)в мене всього зарплата 14 тисяч
После шести ни-ни• 31 декабря 2025
Ответ дляКаляка маляка
Так)в мене всього зарплата 14 тисяч
Швидше за все це премія
Якщо ж це помилка, у зарплатного відділу не зійдеться баланс. Вони у січні перевірять і знайдуть переплату. Ви можете сказати, можете нічого не казати, вам просто у наступному місяці заплатять на 1000 менше
неДодекаэдр• 31 декабря 2025
Ответ дляКаляка маляка
Вы странная, украли тысячу заберут в 3 раза больше
зачем оно вам?
Капитанша• 31 декабря 2025
Тут прекрасно все... З/П в конверті, сама сума, яку виплатили, неук бухгалтер... та ще й ’ дякую’ не сказали. Авторе, тут просто суцільний ред флаг.
Каляка маляка
• 31 декабря 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Швидше за все це премія
Та я вже сказала,але якби не сказала ніхто б не замітив впевнена
Каляка маляка
• 31 декабря 2025
Ответ длянеДодекаэдр
зачем оно вам?
Та я віддала вже)
Каляка маляка
• 31 декабря 2025
Ответ дляКапитанша
Та я розумію це)потрібно щось інше підшукувати вже з нового року
Губи з філером• 31 декабря 2025
Ответ дляКаляка маляка
Вы сразу вернули? Я бы сказала - спасибо за премию. А уж если бы попросили вернуть - вернула бы
Каляка маляка
• 31 декабря 2025
Ответ дляГуби з філером
Так повернула одразу)отака дурочка(а тепер жаба давить)
Губи з філером• 31 декабря 2025
Ответ дляКаляка маляка
Ваше всегда к вам прийдет разными способами! С наступающим!
неДодекаэдр• 31 декабря 2025
Ответ дляКаляка маляка
Та я віддала вже)
Вот и не жалейте. А если давит жаба, то просто подумайте про себя, что вы себе за ту тысячу купили везение в 2026
желаю вам 50 тыс зп в месяц в следующем году
Каляка маляка
• 31 декабря 2025
Ответ дляГуби з філером
Дякую,надіюсь десь мені це повернеться,в хорошому сенсі)Вас також з наступаючим)
После шести ни-ни• 31 декабря 2025
Ответ дляКаляка маляка
Та я віддала вже)
Зняли з банкомату, а потім прийшли і бухгалтеру у руки віддали готівку і вона взяла? Ну хіба що у вас чорна зп і вам одразу готівкою і платять
Каляка маляка
• 31 декабря 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ви читати вмієте?я ж написала,що в конверті видають)
Кубик Рубика• 31 декабря 2025
Ответ дляКаляка маляка
иногда надо сначала думать, а потом делать
Каляка маляка
• 31 декабря 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Дуже дякую вам 💐Вам також всього найкращого в новому році бажаю
Всюди влазю• 31 декабря 2025
Ответ дляКаляка маляка
Нікому не треба, всі вони сволота жмоти