Идеальная оптимистка• 31 декабря 2025
Купувала дівчинку морську свинку а виявився хлопчик
Були разом в клітці одну добу, переживаю бо дівчинка ще маленька ((
І взагалі ми цього не хотіли
Відокремили клітку будиночком, завтра телефонуватиму в магазин, якщо вони звісно працюють
Як думаєте могло щось вже бути?
І взагалі ми цього не хотіли
Як думаєте могло щось вже бути?
Гореотума• 31 декабря 2025
Я так канарейку девочку покупала, а оказался мальчик. В результате два самца в одной клетке 🦜 🦜
Der_Natali• 31 декабря 2025
Ой,Автор,ми так купили маленьку свинку .А вона виявилась вагітною.Народила двох,хлопчика віддали в магазин а дівчинку залишили
Идеальная оптимистка
• 31 декабря 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Они с месяца могут беременеть,вроде так. Люблю морских свинок
Читаю що для них це небеспечно
Дуже рано
Идеальная оптимистка
• 31 декабря 2025
Ответ дляDer_Natali
Скільки було свинкі?
Нашій десь місяць
Давно без алко• 31 декабря 2025
Ответ дляГореотума
А у меня волнистый попугайчик кеша начал нести яйца)
Der_Natali• 31 декабря 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Скільки було свинкі?
Нашій десь місяць
Нашій рівно місяць.По документами.Купиди 30 травня.А народила вона десь 20--22 липня
Гореотума• 31 декабря 2025
Ответ дляДавно без алко
У меня в детстве волнистые попугайчики несли яйца, только они были пустыми
Давно без алко• 31 декабря 2025
Ответ дляГореотума
Да, пустые конечно, кеша же один жил ... и так опозорился)