ОхиИВздохи• 01 января в 00:17

Новогоднее выступление. Какой же он уставший(

Шукаю трусики• 01 января в 12:20
Ответ дляМайская киска
Щоб думати то потрібно мати чим .
А коли в голові замість мозку вата -то є біда
Це точно
СкумбріяП8• 01 января в 12:21
Ответ дляMs. Искренность
О, может вы расскажите как?
Тільки після вас
KriskaA• 01 января в 12:21
Ответ дляРомашкинная
Я бы не сказала…
А вот речь реально не оптимистичная от слова совсем и по сути никакая
Шотакоє ? не розповів як закінчить війну тільки як стане президентом ? А шо случілось ? Невже такі мізки відростив ?
KriskaA• 01 января в 12:22
Ответ дляАдляВасЯникто
Это было его последнее новогоднее поздравление.
Це ти зі своїм хуйлом переплутала.
СкумбріяП8• 01 января в 12:22
Ответ дляМию вікна у мороз
У меня их нет, я не вхожу среднюю категориб форума)
То сами уже из Тюмени вещаете?
Майская киска• 01 января в 12:22
Ответ дляKriskaA
Як можна відростити те , чого ніколи не було .
Мию вікна у мороз• 01 января в 12:22
Ответ дляСкумбріяП8
То сами уже из Тюмени вещаете?
Из Киева)
Шукаю трусики• 01 января в 12:23
Ответ дляМию вікна у мороз
Виход есть- переговоры. А не бессмысленные смерти
Та перемовини постійно йдуть , думаю навіть і таємні , про які не пишуть в пресі
KriskaA• 01 января в 12:23
Ответ дляМайская киска
Ну....якщо довго бити (маю на увазі всі обставини) - то можна навіть з Зеленського зробити українця.
KriskaA• 01 января в 12:24
Ответ дляШукаю трусики
Тада - а чого ж не потриндіти. перемовини між арабами і Ізраїлем йшли 45 років і нічо :))))
p.s. тільки смерть хуйла відкриє вікно можливостей.
Майская киска• 01 января в 12:24
Ответ дляKriskaA
З малороса українця не зробиш .
Ніколи .
СкумбріяП8• 01 января в 12:27
Ответ дляМию вікна у мороз
Из Киева)
Не верю. Тут таких нет. Или понаехавшая
KriskaA• 01 января в 12:25
Ответ дляМайская киска
З малороса українця не зробиш .
Ніколи .
Принаймні йому пишуть правильні тексти - вчора спеціально вперше його послухала за 6 років.
Хоч вже не говорить - ’вайна в маєй галавє закончілась’ і ’пасматрєть в глаза ладіміру ладіміравічу’
Аквис• 01 января в 12:26
Админы, давайте что-то делать с нашествием сестричек и укушенных сестричками.
Ну должна же быть какая-то управа на откровенную пророссийскую пропаганду. Это не только преступно и противозаконно, но и просто аморально, когда день за днем бомбят Украину, умирают люди, исчезают с карты целые города.
БезникаЯ• 01 января в 12:26
Не смотрела, если устал, пусть увольняется и уходит, лично я еще год такой потужности не выдержу.
СкумбріяП8• 01 января в 12:27
Ответ дляБезникаЯ
И в 19 не голосовали, конечно Кушайте
БезникаЯ• 01 января в 12:27
Ответ дляСкумбріяП8
И в 19 не голосовали, конечно Кушайте
Не голосовала, прикиньте.
KriskaA• 01 января в 12:27
Ответ дляАквис
Оборзіли, тварі кацапські....останній рік як показилися - лізуть і лізуть.
Шукаю трусики• 01 января в 12:32
Ответ дляKriskaA
Ой , не факт , це зараз розумні блогери розповідають , що зі смертю сталіна в Кореі зупинилися на лінії боєвих дій , але там самі расейці хотять воювати , там внутрішня пропаганда внушає , що українцям портрібно створити геноцид
Майская киска• 01 января в 12:28
Ответ дляАквис
«Не тратьте, куме, сили ..»
Вони не реагують ВЗАГАЛІ!!!
Пс а тему про хамське спілкування на форумі й засилля тут ждунами вони швидко закрили і видалили 🤬
KriskaA• 01 января в 12:28
Ответ дляБезникаЯ
Кацапка, а чому ти вирішила, що якщо стане не Зєлєнський а Мулєнський або Залужний - то війна ТЮТЖЕ закінчиться ? От прсто цікаво - що у тебе у мізках ?
СкумбріяП8• 01 января в 12:29
Ответ дляБезникаЯ
Не голосовала, прикиньте.
Прикольно Я даже не сомневаласьв ответе
Мию вікна у мороз• 01 января в 12:29
Ответ дляСкумбріяП8
Не верю. Тут таких нет. Или понаехавшая
Шо ты несёшь?)
Пишна молодиця• 01 января в 12:29
Ответ дляKriskaA
Точно, их под сраку в дверь - так они кублом в окно прут. Навязчивая плесень.
Шукаю трусики• 01 января в 12:30
Ответ дляМайская киска
З малороса українця не зробиш .
Ніколи .
Та хоть треба створити умови , щоб так и сидили нижче плінтусу
KriskaA• 01 января в 12:29
Ответ дляШукаю трусики
расєйці - тупа біомаса, яка зробить так, як скаже начальник.
Люблю ВалЄру• 01 января в 12:32
Ответ дляСкумбріяП8
То сами уже из Тюмени вещаете?
Таких тупіц недолугих як автор поста і в Тюмень не пустять, і зелька скоро в росход направить 😂
KriskaA• 01 января в 12:30
Ответ дляМайская киска
«Не тратьте, куме, сили ..»
Вони не реагують ВЗАГАЛІ!!!
А пам´ятаєте 2022 ? кацапьо сиділо тиииихо....а зараз оборзіло. Ну що ж - будемо випалювати кацапоботів.
БезникаЯ• 01 января в 12:30
Ответ дляKriskaA
Утютю, мурчи дальше, или у вас все кто не с вами те против вас? Людей с другим мнением быть не должно да?
Шукаю трусики• 01 января в 12:31
Ответ дляАквис
Це точно , як сюди заходиш , то навала матрьошок тут зі своіми наративами