ОхиИВздохи• 01 января в 00:17

Новогоднее выступление. Какой же он уставший(

Люблю ВалЄру• 01 января в 12:31
Ответ дляKriskaA
Оборзіли, тварі кацапські....останній рік як показилися - лізуть і лізуть.
Тварі українські патріотичні- це найгірший вид паскуд, яких скоро зметуть
KriskaA• 01 января в 12:31
Ответ дляБезникаЯ
Утютю, мурчи дальше, или у вас все кто не с вами те против вас? Людей с другим мнением быть не должно да?
мурчі ?? ти на нарах чи вже відкинулась ? От по таких проколах і вираховується кацапомразь. Так чіто тут с ’другім мнєнієм’ ?
Війна йде через Зеленського ? Я правильно тебе зрозуміла ?
KriskaA• 01 января в 12:32
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Хто змете українських патріотів, га, тварь болотна ?
Люблю ВалЄру• 01 января в 12:33
Ответ дляKriskaA
А пам´ятаєте 2022 ? кацапьо сиділо тиииихо....а зараз оборзіло. Ну що ж - будемо випалювати кацапоботів.
Ще почекайте, побачимо скоро де патріотики диванні на кшталт Вас сидіти скоро будуть))) за яким плінтусаом або і нижче нього 😁
БезникаЯ• 01 января в 12:34
Ответ дляKriskaA
Я не знаю шо ти там зрозуміла і можеш розуміти, я знаю, що якщо співробітник перестає бути ефективним його звільняють. Він особа найнята на зарплаті, в нас не монархія, то якщо людина заморилась чи вигоріла хай шукає іншу роботу.
Княгиня пітьми• 01 января в 12:34
Ответ дляГоворю-балакаю
Тому що вбивати нас не будуть. І міста руйнувати. І кордони будуть відкриті.
Умственно отсталым этого не понять
KriskaA• 01 января в 12:34
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Це ж коли ? тоді ж коли і Київ за три дні ? :)) Та не діждеш ти, почвара колорадська
Люблю ВалЄру• 01 января в 12:35
Ответ дляKriskaA
Псевдопатріотичних тварюк як Ви, читайте уважно, нєдоразумєніє тупеньке
KriskaA• 01 января в 12:35
Ответ дляБезникаЯ
блаааблаааблааа. Так чому повинна зупинитися війна якщо Зеленський піде ?
Шукаю трусики• 01 января в 12:35
Ответ дляKriskaA
Так кацапи самі справні вояки на інформаційному фронті з їх ботофермами , путлер на це гроші не шкодує
KriskaA• 01 января в 12:36
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Удалено администрацией...
Шукаю трусики• 01 января в 12:36
Ответ дляБезникаЯ
А аргументи маєте до свого ’ мненія’ ?
БезникаЯ• 01 января в 12:37
Ответ дляKriskaA
Скільки платять за пости шо ти тут так репетуєш. І давай конструктивний діалог вести. Чим цей менеджер ефективний, поясни. Бо так розпинатися і всіх звинувачувати це не розмова.
KriskaA• 01 января в 12:38
Ответ дляБезникаЯ
Прицінюєшся ? знайди нормальну роботу.
Давай вести діалог: дай відповідь на питання яке я задала перша - чому ти впевнена, що піде Зеленський - і закінчиться війна ?
Люблю ВалЄру• 01 января в 12:38
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Якщо людина дебільна як Ви то з нею нема про що говорити))) Пісяй далі своєю злобою, безоплатний ботику, а скоро тебе все одно присадять) Щиро бажаю щоб якнайскоріше у 2026. Розмову закінчено
KriskaA• 01 января в 12:39
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Бгггг :))) а чо ти обіссялася і злилася ?:))) Так хто прибере українських патріотва ? хуйло ? Чекаєш коли тебе буряти виіпуть ? Так чемодан-вокзал-магадан.
БезникаЯ• 01 января в 12:40
Ответ дляKriskaA
Прицінюєшся ? знайди нормальну роботу.
Я хочу щоб ти назвала корисність цієї людини на посаді от конкретно за 25 рік, які в країні перемоги чи здобутки.
Шукаю трусики• 01 января в 12:39
Ответ дляБезникаЯ
А у нас , що призначають вже президента ?
Коли це таке відбулося ?
KriskaA• 01 января в 12:40
Ответ дляБезникаЯ
Давай спочатку ти відповіси на моє питання, що я задала перша - а потім я відповім на твоє. Так будуються діалоги.
Люблю ВалЄру• 01 января в 12:41
Ответ дляKriskaA
Іди на йух, тупе. Скоро саме будеш думати, куди втікати. Бо дуже ти вправно взялася направляти інших, куди їм треба їхати. Як би тебе в бєзвозвраточку не відправили, чудо ти безмозке
KriskaA• 01 января в 12:42
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А чо ти одразу забилася в конвульсіях ?:))) Там в магадані тебе облужать так як ти любиш - любиш же кацапській хуєць в усіх дірках ?:)) Тото жє :)))
Все, ПНХ - разом зі своїм хуйлом.
БезникаЯ• 01 января в 12:42
Ответ дляKriskaA
Не, ти мені спочатку відповіси, ну то розмову можем закінчити, бо ти мені нічого не напишеш, тому що твоя методичка цього не передбачає. Я на тебе не кидалась, ти почала, так от давай коротко і по ділу, а не оце все.
Шукаю трусики• 01 января в 12:43
Ответ дляБезникаЯ
Я вам так скажу , я також за Зе не голосувала , це не мій вибір , але напав на нас путлер і Зе Україну не здає , а ось , що бариг не саджає то вже інше питання
Хоч у нас правова система потребує реформ і дуже давно !
Едимнаморе• 01 января в 12:43
Шоб сука все были такие уставшие, как он
Котя_люлю• 01 января в 12:43
Ответ дляОхиИВздохи
Как это не о чем, как раз о том
Звісно уставший! Спішить накрасти, немає коли відпочивати!!!
Люблю ВалЄру• 01 января в 12:46
Ответ дляKriskaA
Все, ПНХ - разом зі своїм хуйлом.
Одоробло, повторю - тебе не обслужить ніхто. Бо ти, недолуга тупіца, вибрало не ту сторону і побило горшки з усіма. Зельц тобі хіба пачечку кокаїну підкине, але втікаючи, з собою до британій не забере. Не радій, дурненьке
Шукаю трусики• 01 января в 12:47
Ответ дляБезникаЯ
Те що у нас тут на форумі обговорюють подарунки , то вже досягнення , ми в умовах війни в тилу живемо лайтово
KriskaA• 01 января в 12:46
Ответ дляБезникаЯ
Чого ж ти така слабенька....Ок, хоча ти не відповіла на моє питання - я дам відповідь на твоє. Я голосувала за Порошенко, тому що на 100% була впевнена, що за Зєльки велика війна нам ГАРАНОТОВАНА, тому що всі його ’мирні’ заклики будуть прийняті хуйлом однозначно - публіка созрєла і Україну можна взять за 2 дні.
Але не так сталося як вам, хуйлам, гадалося.
І я бачу, що за ці роки зєлька став політиком і навчився відстоювати Україну. І НА ЦЕЙ МОМЕНТ мене абсолютно влаштовує його поведінка з партнерами, як він веде перемовини, як він налагоджує постачання зброї - тощо. На внутрішньому українському треку - не все так райдужно. Занадто багато справ на себе перебрав ЗЄрмак, що і вилилося у всі ці корупційні катастрофи. Найгірше те, що наразі не провадиться ніяких судових реформ, що на моє глибоке переконання - основа основа суспільства.
Не буде незалежних судів і реальних посадок корупціонерів з найвищих ешелонів - не буде нічого.
ЖивунаБагамах• 01 января в 12:47
Ответ дляШукаю трусики
Не здае Чонгаром, двушкой на маскву и Сырским-хорошим русским?)
KriskaA• 01 января в 12:47
Ответ дляШукаю трусики
Бляха, зняли за язика :))))
Тому що адекватні українці все розуміють !