ОхиИВздохи• вчера в 00:17
Новогоднее выступление. Какой же он уставший(
Говорю-балакаю• вчера в 10:02
Ответ дляМстящий за Зайца
Не ризикуєте перетинати кордон, бо за співпрацю з рашистами посадять? Заїхати на рашу вам нескладно, а от виїхати з нашої країни проблема?
Удалено администрацией...
ТАЗератти• вчера в 10:04
Це тупік і немає ніякого виходу. Ніякий новий президент нічого не зробить. Ну, звичайно, можна подарувати півкраїни, щоб ’українцям’ стало легше. А потім ще третину і вже за Львів якось домовитись з Європою. Нажаль всі не помістяться у Львові. І так хочеться жити там, де ти зараз живеш і нікуди не тікати. Мені дуже шкода хлопців, людей, які гинуть просто так. Бо я не бачу жодних варіантів збереження нашої країни. І так, я песиміст.
Говорю-балакаю• вчера в 10:05
Ответ дляКнягиня пітьми
Я бы с огромным удовольствием за яныка
Чи за когось подібного
Говорю-балакаю• вчера в 10:06
Ответ дляСовбез
Потому что хозяйственник крепкий?
Тому що вбивати нас не будуть. І міста руйнувати. І кордони будуть відкриті.
Говорю-балакаю• вчера в 10:07
Ответ дляМстящий за Зайца
А коли ваше хуйло планує вибори у денеері? Можливо вам пощастить і ви будете голосувати за свого яника...
В деенері і так люди на всі боки можуть їхати, навіщо їм там вибори, їх там в концтаборі не замкнено
Мстящий за Зайца• вчера в 10:08
Ответ дляГоворю-балакаю
Удалено администрацией...
Говорю-балакаю• вчера в 10:13
Ответ дляМстящий за Зайца
Удалено администрацией...
Асталависта бэйби• вчера в 10:16
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Неа, это так не работает. Не он полез не туда, а ’умный’ нарИд его выбрал. Так что не снимайте с себя ответственность
И только не нужно щяз врать, что вы за него не голосовали
’Та то ж знав,що так бууууудее....’’ -
Зубожиння• вчера в 10:18
Ответ дляГоворю-балакаю
Удалено администрацией...
Ви это серьёзно? А вы слушали пропаганду про болота и верили, а теперь глаза открылись про возможности и свободу в россии. Вы реально??????
Люблю ВалЄру• вчера в 10:25
Ответ дляЗубожиння
Та це ясно, як Божий день, що там не все так погано, як пишуть. Ще не ясно, де ті болота - у нас, після всього, коли людей і міста змішують в одне, чи там
100%• вчера в 10:36
Ответ дляАдляВасЯникто
Это было его последнее новогоднее поздравление.
коммент- топен!! приятно не только тупость тут читать
Пез Году Неделя• вчера в 10:37
Ответ дляМстящий за Зайца
Удалено администрацией...
йопта, Ви щось намішали у гранчаку заборістого?
Ждуни, ухилянти- хт ж так Вам мізки промив?
Залізний занавіс• вчера в 10:37
Ответ дляКнягиня пітьми
Я бы с огромным удовольствием за яныка
Він на росії, їдьте та голосуйте за нього там
Люблю ВалЄру• вчера в 10:40
Ответ дляСовбез
Потому что хозяйственник крепкий?
Потому что житть было в 1000000000 млн раз лучше простым людям и без войны 🫶
100%• вчера в 10:40
Ответ дляРомашкинная
Прошлые были наполненные, заряженными, а это 20 минут бормотания ни о чём и вообще вроде ничего хорошего нет и не будет
у него-да. Он морально готовиться. Переживает.
P.S. Ни разу его не включала за все года. Что там слушать?
Люблю ВалЄру• вчера в 10:41
Ответ дляПез Году Неделя
Зельц коксу безкоштовного підкинув. І ось так з шампанським пішло 😁
Пез Году Неделя• вчера в 10:41
Ответ дляАдляВасЯникто
Ага, якби ж то.
Хоча на це лайно начхати, прийде залужний - там само будет бійня, так само на гроші заходу, але життями українців. Ще й жінок погоне зхахищати Європу.
Мені цікаво що то за таємні пункти в угодах з ’партнерами’?
Особливо цікавить британія.
За скільки зелений продав країну разом з українцями?
скільки разом із дружом пуйлом мають ще вбити нас?
Особливо цікавить британія.
Мстящий за Зайца• вчера в 10:43
Ответ дляГоворю-балакаю
Удалено администрацией...
Які ви всі тут мерзенні і огидні. Рівень життя, і свобод, і можливостей на раші ???
Бот, не тупи.
Мстящий за Зайца• вчера в 10:46
Ответ дляПез Году Неделя
Мізки у вас трошки засралися, протверезієте, тоді прочитане і зрозумієте.
Мстящий за Зайца• вчера в 10:48
Ответ дляЛюблю ВалЄру
О, як працюють боти, команду запустили.
Адміни, пора знімати анонімність, нехай прокацапські особини пишуть свої висери відкрито.
100%• вчера в 10:49
Ответ дляПадаюВреверансах
Думаєте він сам не хотів би цього?
До кінця життя вже може відпочивати.
Взагалі не розумію нащо воно йому було, є і ще буде
До кінця життя вже може відпочивати.
гроші затьмарили свідомість і такий зліт до небес раптовий неочікуваний . А яким то боком йому полізло назад...кривавим блювотинням ..
Барбітта• вчера в 10:49
Ответ дляМстящий за Зайца
О, як працюють боти, команду запустили.
Вы в окопе захищаете краину?
100%• вчера в 10:51
Ответ дляАдляВасЯникто
А может его вынудили им стать например коломойский там что то не чисто.
ага...под дулом автомата. Не вынудили, а то такой расклад был по Украине
Пез Году Неделя• вчера в 10:53
Ответ дляМстящий за Зайца
Удалено администрацией...
Пез Году Неделя• вчера в 10:54
Ответ дляМстящий за Зайца
О, як працюють боти, команду запустили.
Хто випустив собаку...
Пез Году Неделя• вчера в 10:57
Ответ дляАдляВасЯникто
Пальцы в двери!
Знал он на что шел, прекрасно знал о раскладе.
Вакарчука готовили нам- но он соскочил, ибо мозги наверное имеет.
А этот не украинец, хитрый, жадный, алчный жлоб, за бабло , исключительно за бабло взялся уничтожать нас
Радостина• вчера в 11:05
Угашенный как обычно, позорище просто. И народ дальше терпит эту унюханную просрочку 🤮
Крапипопка• вчера в 11:06
Ответ дляКундалина
Я из Запорожья, но переехала. Работа удаленная, проблем нет ,но надо продать 2 квартиры. Сейчас они сдаются , люди выехали с области ,где идут бои. Но при ухудшении обстановки , они тоже уедут.
Назад вряд ли вернусь, при любом раскладе жить в ЗП будет не очень. Цель - продать квартиры.
Вот и я так думаю по поводу своего места жительства в ХО.