ОхиИВздохи• 01 января в 00:17

Новогоднее выступление. Какой же он уставший(

Пенек Возмездия• 01 января в 12:47
Ответ дляШукаю трусики
Те що у нас тут на форумі обговорюють подарунки , то вже досягнення , ми в умовах війни в тилу живемо лайтово
вам подобається? хочете так все життя жити?
Пенек Возмездия• 01 января в 12:48
Ответ дляШукаю трусики
Я вам так скажу , я також за Зе не голосувала , це не мій вибір , але напав на нас путлер і Зе Україну не здає , а ось , що бариг не саджає то вже інше питання
Хоч у нас правова система потребує реформ і дуже давно !
О, полізла ботва зі старою піснею ’я за зе не голосувала але воно бубочка назламна’ Нічого нового немає ?
KriskaA• 01 января в 12:48
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Одоробло, повторю - тебе не обслужить ніхто. Бо ти, недолуга тупіца, вибрало не ту сторону і побило горшки з усіма. Зельц тобі хіба пачечку кокаїну підкине, але втікаючи, з собою до британій не забере. Не радій, дурненьке
Не ту сторану ? Ну звісно, ти на стороні хуйла і бурятів і їх хуйців в твоїй репнутій сраці Але я таке не люблю....Я люблю Україну. А ти киздуй на родіну, к бурятам, на болота
KriskaA• 01 января в 12:49
Ответ дляШукаю трусики
Погоджуюсь. А ці теми зі столами ? :))) Так що досить скиглити.
KriskaA• 01 января в 12:50
Ответ дляПенек Возмездия
Ваші пропозиції ?
Шукаю трусики• 01 января в 12:50
Ответ дляЖивунаБагамах
Не здае Чонгаром, двушкой на маскву и Сырским-хорошим русским?)
Не набридло писати про Чонгар ?
А скільки звільнено української землі від расейців ?
Який обласний центр України вони захопили під час повномасштабноі ?
Люблю ВалЄру• 01 января в 12:51
Ответ дляKriskaA
Всякі дауни і тупі мані не будуть вирішувати, що мені робити і куди їхати. Поцілуй Мань бурята в саму сраку, а перед тим меривечука і про кого ти там ще любишь звиздіти? Хто там ще тебе тригерить - всіх поцілуй, може, попустить. Пишуть, що такий психологічний прийом помагає
KriskaA• 01 января в 12:52
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Всьо....роздовбанабурятами вже хлєбнула бояри з ранку і її понесло цілувати бурятів в сраку Заспокойся, ти ж не дома, на болотах :))))
Пенек Возмездия• 01 января в 12:54
Ответ дляШукаю трусики
Не набридло писати про Чонгар ?
Ні, не набридло, с чого б не писати про Чонгар?Вам про міфиічних бариг не набридло писати?
KriskaA• 01 января в 12:53
Ответ дляБезникаЯ
Не, ти мені спочатку відповіси, ну то розмову можем закінчити, бо ти мені нічого не напишеш, тому що твоя методичка цього не передбачає. Я на тебе не кидалась, ти почала, так от давай коротко і по ділу, а не оце все.
Альо ! Ти куди здриснуло ?? Зміна закінчилася ?
Шукаю трусики• 01 января в 12:54
Ответ дляПенек Возмездия
До чого ботва , що ви перекручує ?
Для вас суверенітет України нічого не значить ?
Хочети жити під рашкою , бути расейцями ?
Люблю ВалЄру• 01 января в 12:55
Ответ дляKriskaA
Не суди всіх по собі, манєчка. Чи то раніше бояра в тебе була? А зараз грибки чарівні і білий порошок від головного приводить в тонус і дає сили днями безкоштовно на інформаційному фронті рубитися ? 😂💩
KriskaA• 01 января в 12:55
Ответ дляПенек Возмездия
Так робити що щоб життя в Україні покращити ? я не зрозуміла.
KriskaA• 01 января в 12:56
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Тобі видніше, бурятофілка - ти в сортах лайнах знаєш толк
Люблю ВалЄру• 01 января в 12:56
Ответ дляKriskaA
Тебе і всіх зелених відправити в топку:)))))
KriskaA• 01 января в 12:57
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А тебе - додому, на болота :)))
Шукаю трусики• 01 января в 12:57
Ответ дляПенек Возмездия
А чому вони міфічни ? Як раз справжні , але це так зручно писати тільки про проколи
Люблю ВалЄру• 01 января в 12:58
Ответ дляKriskaA
А тебе - додому, на болота :)))
Не тобі манечка, не тобі чучєло, знати, де мій дім
KriskaA• 01 января в 12:58
Ответ дляЛюблю ВалЄру
На болотах, чюдь бєлоглазая, на болотах.
Шукаю трусики• 01 января в 12:59
Ответ дляKriskaA
Але це завдяки партнерам і треба пам´ятати про це
Люблю ВалЄру• 01 января в 12:59
Ответ дляKriskaA
Ти б ще свою адресу написало)))) така обізнаність про болота))) Невже і звідти тебе погнали? Ніде втриматися не можеш
KriskaA• 01 января в 13:02
Ответ дляШукаю трусики
Україна досі існує тільки завдяки партнерам. Звісно, ми це пам´ятаємо і вдячні ! Але ж бачите що тут творять підкацапні шавки....готові лягти під хуйла прямо завтра ! ні, сьогодні.
Шукаю трусики• 01 января в 13:04
Ответ дляKriskaA
І не тільки партнерам , як би не встали єдиною силою в перші дні вторгнення , то не було і підтримки
ЖивунаБагамах• 01 января в 13:05
Ответ дляШукаю трусики
Не набридло писати про Чонгар ?
Вы тем кто погиб из-за этого разминирования скажите, или семьям их, а сколько украинских военных погибло из-за тупых операций ? Сколько людей погибло в городах потому что Украина так и не стала на военные рельсы а до сих пор надеться на хрен пойми что из-за бугра?
Тантрический кекс• 01 января в 13:08
Ответ дляМайская киска
«Не тратьте, куме, сили ..»
Вони не реагують ВЗАГАЛІ!!!
Пс а тему про хамське спілкування на форумі й засилля тут ждунами вони швидко закрили і видалили 🤬
Не зря здесь была тема, которую тоже вскоре удалили, что может ли быть такое, что кацапы купили Советчицу. Уже многие заметили разницу с тем, как админы раньше реагировали на кацапок, на оскорбления, и как сейчас. И скорее блокируют проукраинских за их высказывания в битве с кацапками, а за кацапские трэшовые с кучей оскорблений - не блокируют.
KriskaA• 01 января в 13:06
Ответ дляШукаю трусики
Ну про це навіть і мови немає. Те, що ми зараз дихаємо, сидимо за святковими столами, пишему тут всякуй муйню ми завдячуємо героям ЗСУ. Ми у вічному борзі перед ними....
Тантрический кекс• 01 января в 13:07
Ответ дляСкумбріяП8
Прикольно Я даже не сомневаласьв ответе
А что вас удивляет? Вы понимаете, что многие люди на выборы не ходили? И 73 процента - это не от общего количества украинцев, а от количества голосовавших?
Шукаю трусики• 01 января в 13:07
Ответ дляЖивунаБагамах
А загинули б ці люди , якби раша не вторглася , хто порушив кордон , хто почав агресію ?
Хто вже дронами порушає кордони , спрямовуючі в житлові будинки українськіх міст ?
Ms. Искренность• 01 января в 13:09
Ответ дляСкумбріяП8
Тільки після вас
Я? Вы ж предлагаете туда уехать. Наверное ж знаете как. Поделитесь знаниями.
ЖивунаБагамах• 01 января в 13:10
Ответ дляШукаю трусики
А погибли бы те люди если бы Чонгар был бы нормально заминирован или успели б уйти? Вы такой вопрос себе не задаете? Если бы не заверения власти шо все харашо и готовимся к шашлыкам? рашка пидоры, но ска вы тоже при пожаре делаете лицо кирпичем и говорите шо все хорошо? Еще и бензинчику подливаете для огонька?