Аль де Барановна• 01 января в 15:08
Підкажіть, ялинка в Києві по якій черзі відключається?
Чи там генератори?
Хочеться дитину повести коли включена.
ЭкстрасенсиХаЯ• 01 января в 15:26
Везите на вднх, там очень красиво и всё на генераторах и елка классная
Аль де Барановна
• 01 января в 15:31
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
і туди збираємось) дякую за пораду
ДлинноНожка• 01 января в 15:43
Ответ дляАль де Барановна
і туди збираємось) дякую за пораду
Чесно кажучи не бачу сенсу їхати на Софію. Там же нічого нема. От це тільки
Аль де Барановна
• 01 января в 15:59
Ответ дляДлинноНожка
хочеться ввечері, коли світиться
Пушап Мі мі• 01 января в 17:07
Ответ дляАль де Барановна
хочеться ввечері, коли світиться
Головне гаманець та картки з великим лімітом на ВДНХ, цей рік ще ’ економніший’ щодо вартості розваг дітей. Так як їх в Україні залишилось і залишається менше, організатори відриваються в цінниках на тих хто залишився.
долой_лама• 01 января в 17:58
Ответ дляГага Газу
Не думаю, что ее отключают
Вчора десь в 22-00 заїхали глянути, ялинка темна, народу до 30-ти людей.
Кашка-маняшка• 01 января в 21:27
Автор, я нещодавно з Софії
Дякувати Богу—їхала на машині, морозяка, ялинка, ну як би мʼякіше висловитись — ніяка, людей нема, навкруги нічого нема, не раджу, не знаю, на що там дивитись