Губи з філером• 29 апреля в 22:55

В кого няні під час сну дитини займаються

Наприклад речами дитини, прибиранням після дитини, приготуванням їжі дитині?
Дитина спить вдень майже 3 години.
Няня повний робочий день з 8 до 18 знаходиться з нею вдома, серед яких 3 години вільного часу.
Хочу просити, щоб за цей час вона закинула речі дитини в пралку і потім в сушарку, та потім розклала по місцям. Звісно не щодня, а може 1-2 рази на тиждень, в залежності від потреби. Їжу готувати не треба, але різні ситуації бувають, тому теж би хотіла мати таку підстраховку.
Тим поче ці години няні оплачуються в тому ж тарифі.
Як у вас це відбувається і яким чином розмовляли з нянею про такі речі?
автор Губи з філером • 30 апреля в 12:54
Ответ дляШумелка Мышь
яка у вас зп?
Майже 130т.

автор Губи з філером • 30 апреля в 12:55
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ну то 20 робочих днів, 2700 в день,54тис в середньому
Майже завжди це 21 день.
Шумелка Мышь• 30 апреля в 12:56
Ответ дляГуби з філером
Майже 130т.
і ким ви працюєте?
блін ви майже половину віддаєте на няню
автор Губи з філером • 30 апреля в 12:58
Ответ дляХропочка з гривкою
Не читала усіх відповідей, працювала нянею доволі довгий час, за кордоном. Я займалась речами дитини - закидала прання, прибирала за дитиною, готувала їй їсти, могла випрані і посушені речі батьків розкласти - якось я не вважала, що це не моя робота і корона мені не падала, так як діти спали по 2-3 год під час моєї роботи, а батьки були дуже зайняті і я бачила, що їм потрібна допомога. Вже минуло багато років, вони переїхали в іншу країну, але ми досі чудово спілкуємося і зустрічаємося на каву, коли вони приїжджають сюди.
Дякую за вашу відповідь по темі
Я теж вважаю, що такі справи не будуть в напряг і на це не витрачається багато часу
автор Губи з філером • 30 апреля в 13:00
Ответ дляШумелка Мышь
і ким ви працюєте?
блін ви майже половину віддаєте на няню
Працюю менеджером по продажах :)
Шумелка Мышь• 30 апреля в 13:01
Ответ дляГуби з філером
Працюю менеджером по продажах :)
візьміть до себе)
автор Губи з філером • 30 апреля в 13:03
Ответ дляШумелка Мышь
і ким ви працюєте?
блін ви майже половину віддаєте на няню
Ну і працюю не я одна.
Няню оплачує чоловік, тому що по його ініціативі вона в нас є :)
Бо я за садок :)

Ответ дляШумелка Мышь
візьміть до себе)
Англійську і німецьку знаєте? :)
автор Губи з філером • 30 апреля в 13:10
Ответ дляБарабан для дорослих
Автор, я думаю Вы правы, это ж не обед из трёх блюд готовить, и не вручную стирать. Закинуть вещи, нажать на кнопку, не тяжело.
Так і я про це.
Шумелка Мышь• 30 апреля в 13:17
Ответ дляГуби з філером
Англійську і німецьку знаєте? :)
ех тільки англійську
Карапулька• 30 апреля в 16:33
Ответ дляГуби з філером
Ну нехай займаються своєю дитиною 18 років, і дитина не ходить ні до школи, ні до садочка, а сидить щ батьками :))
А то виходить, якщо в школу віддали чи садочок, то теж навіщо народжували їх :))
Чи школи і садок не рахується :)) питання таке виникає лише тоді, коли в дитини ж няня? :)
Мої діти не ходили до садочка. А друга дитина вчиться онлайн вдома вже декілька років. І це найкраще що може бути. Шкода, що за часів навчання першої дитини онлайн-освіти ще не було. Але всеодно при цьому щодня я вчила дитину сама, бо в школі матеріал вона не засвоювала і д/з робили разом також до 9-го класу включно.

Але мова не мою ситуацію, а загалом, що школа - це освіта, насамперед, а не спосіб кудись сплавити дитину накшталт няньок. Щось ви не туди звернули. Такі як ви і у вихідні, і на канікули виють: куди подіти дитину. Тож не зрозуміло, для чого було її заводити. Дуже шкода дитину.
автор Губи з філером • 30 апреля в 16:42
Ответ дляКарапулька

Так, тому ви краща мати, ніж я. Так?
Я просто заробляю гроші, дбаючи про те, щоб моя дитина жила в комфорті і була всім забезпечена, в мене є час на дитину, на заняття з нею і на роботу.
а ви обрали сидіти вдома, реалізовуючи себе виключно як мати.
Тому в нас з вами різні шляхи
Тільки при цьому я не вказую вам що робити, не обезцінюю вас, ціню ваш вибір.
Може ви себе вважаєте кращою мамою, але щасливі люди не цькують інших :)
Водійка хімарса• 30 апреля в 21:16
Ответ дляГуби з філером
Ні. Тому що в мене вдома не має вільного часу в розмірі 3 годин :)
нахрена?! было заводить ребенка, если быть мамой времени нет? Его мамой по сути является няня, с точки зрения психологии.
автор Губи з філером • 30 апреля в 22:03
Ответ дляВодійка хімарса
Ваша дитина не ходила в садок і школу? І всі 18 років ви тримали її біля себе? :)
Вам телефонограмма• 30 апреля в 22:20
Ответ дляВодійка хімарса
Да нет там никаких детей
Вам телефонограмма• 30 апреля в 22:20
Смотрю авториха продолжает дрыщать
МамОмужа• 30 апреля в 22:22
Ответ дляГуби з філером
Ще раз
Няня працює рік. Коли вона почала працювати я була вдома і працювала з дому, тому мені такі обовʼязки няні не потрібні були.
А зараз потрібні
Ви можете їй сказати про це, в чому проблема? Вона може погодитися, може ні, може попросити підвищення оплати за додадкові обов´язки. Зійдетеся - ок. Не зійдетеся - вона буде шукать нового роботодавця, ви нового робітника все ж просто...
МамОмужа• 30 апреля в 22:24
Ответ дляВам телефонограмма
Думаю у автора нет, ни детей, ни няни, ни зарплат 56 тысяч. Сидит от скуки фигню пишет для потехи
факт, ди, які працюють або наймають працівників вміють домовлятися
Вам телефонограмма• 30 апреля в 22:24

автор Губи з філером • 30 апреля в 22:26
Ответ дляМамОмужа
Вже порозмовляла
Мені няні відповіла, що взагалі без жодних проблем.
Тема була про досвід, але як завжди тут лише Хейт можна зустріти, а не поради,
Карапулька• вчера в 02:14
Ответ дляГуби з філером
Так, тому ви краща мати, ніж я. Так?
Тому в нас з вами різні шляхи
Шедевральна відмазка: заробляю гроші... Тільки дитині потрібна більш за все мама і ніякі гроші її не замінять.
Про цькування ви самі додумали. Я лише відповіла на ваш пафосний і знецінюючий коментар іншому дописувачу щодо 18 років роботи мамою.
автор Губи з філером • вчера в 08:28
Ответ дляКарапулька
Ваша дитина мабуть не ходила в садок і школу? Вірно? Ви ж для себе її народжували :)