КошкинДом• вчера в 17:44
Цимбалюк з Настею таки???
КошкинДом
• вчера в 17:50
Ответ дляВЫВсеВрете
Не знаю кто это вообще. Вы за ними следите?
Ну якщо ви не знаєте, за чим заходити? Та ще й задавати питання, щоб що? Аж настільки скучно?
СамавиховуюКота• вчера в 17:52
Откуда фотография? Мне кажется, что он такой блядун, что ХЗ. Посмотрим завтрашний выпуск. Если реклама не соврала, но он надписывал всем девушкам после проекта.
ВЫВсеВрете• вчера в 17:52
Ответ дляКошкинДом
Думала може будут пояснения хто це за такі знаменитості, щоб їх життя обсмоктувати і фотографувати втіхаря. Ще й викладати
КошкинДом
• вчера в 17:53
Ответ дляСамавиховуюКота
Тільки що він сам репостнув. Вони обоє в буковелі. Надін теж))
Типу всі окремо їхали
КошкинДом
• вчера в 17:55
Ответ дляВЫВсеВрете
Не позорьтесь далі, видно ж, що фото з інстаграм. А пояснення - для чого? Тема для тих, хто в курсі.
СамавиховуюКота• вчера в 17:55
Ответ дляКошкинДом
Типу всі окремо їхали
Ой, если Надин тоже там, то плохо. Дебильный треугольник.
КошкинДом
• вчера в 17:57
Ответ дляСамавиховуюКота
Але з Надін фото він не викладав. Мені здається постшоу буде цікавіше, ніж саме шоу)
ВЫВсеВрете• вчера в 17:58
Ответ дляКошкинДом
Позориться той, хто їм в дупу заглядає. Або вони самі викладають свої фото. Переживають щоб цимбалюкодрочери не забули про їх існування.
Пояснення-може зробили щось важливе/корисне.Дізнатись про їх героїчний вчинок.
СамавиховуюКота• вчера в 17:58
Ответ дляКошкинДом
Вполне возможно)) я тоже жду) но СТБ так рекламу выкручивают, что думаешь одно, а на факту вообще другое. Может и тут накрутили, что он блядун и писал всем.
КошкинДом
• вчера в 18:03
Ответ дляВЫВсеВрете
Вам таки зовсім скучно, да? Зайти в незрозумілу тему про незнайомих людей і сидіти тут, намагаючись з себе строїти мадаму в бєлом, яка више всього цього - це який рівень ненужності треба мати)
Вишнёвая Леди• вчера в 18:11
Ответ дляКошкинДом
Какая вам разница, с кем Цимбалюк?
Харчовий тріль• вчера в 18:12
Ответ дляКошкинДом
На ютуб выкладывают пост шоу?
Не за Будка• вчера в 18:13
Ответ дляОшеламиссимо
Блин в Авроре на самокассе его голос, раздражает.
У нас убрали
КошкинДом
• вчера в 18:17
Ответ дляВишнёвая Леди
Какая вам разница, с кем Цимбалюк?
Удалено администрацией...
Мрію про космос• вчера в 18:19
Ответ дляКошкинДом
Удалено администрацией...
Похоже, кроме вас, никому нет дела, с кем Цимбалюк
Живчик-счастливчик• вчера в 18:21
Ответ дляКошкинДом
Удалено администрацией...
Вы ещё и сваты смотрите
КошкинДом
• вчера в 18:37
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Вы ещё и сваты смотрите
Сама пошутила на рівні садіковського ’сама така’, сама посміялась - та й таке
КошкинДом
• вчера в 18:39
Ответ дляМрію про космос
Зате похоже, вас занадто хвилює ця тема
Мрію про космос• вчера в 18:57
Ответ дляКошкинДом
Зате похоже, вас занадто хвилює ця тема
Ничего не путаете?
все по ГОСТу!• вчера в 20:51
Мені цікаво, залишився Тарас з Надін, чи одразу розбіглися. Дивилась сьогодні як знімали Холостяк, після зйомок ця пара виглядала не дуже щасливою
Идеальная оптимистка• вчера в 20:53
Ответ дляКлептоманка
Со Свєтою. Готочкіною. Цей хлопчик для багатої дівчинки.
Тоді навіщо ця багата дівчинка відпустила його на таке шоу? Це виглядає як зневага до себе.
ТАЗератти• вчера в 21:11
Ответ дляИдеальная оптимистка
Он получил миллион оплаты за это шоу. Плюс пиар. Почему она его не должна была отпустить на ,,работу,,
Идеальная оптимистка• вчера в 21:18
Ответ дляТАЗератти
Це не те ж саме, що в кіно зніматись. Та й якщо вона заможна, то навіщо та ганьба заради мільйону?
Для нього то гроші, а для неї не думаю.
ТАЗератти• вчера в 22:23
Ответ дляИдеальная оптимистка
Для нього то гроші, а для неї не думаю.
Она заможна , он нет. Какая ему разница играть любовь в фильме или в шоу. Если они с Готочкиной вместе то это было для него работой.