КошкинДом• 01 января в 17:44
Цимбалюк з Настею таки???
Идеальная оптимистка• 01 января в 22:58
Ответ дляТАЗератти
Она заможна , он нет. Какая ему разница играть любовь в фильме или в шоу. Если они с Готочкиной вместе то это было для него работой.
Та зрозуміло, для цієї пари моральні цінності пустий звук.
Ошеламиссимо• 02 января в 11:40
Ответ дляInnaV
Не голос. Бо єдине, що в ньому приємне, це тембр. Дратують ті дебільні фрази.
Я смотрю очень много сериалов, так сложилось. С озвучкой. И озвучка для меня важна. Меня бесит именно его голос. И мова ему не родная, и по сегодняшним актерам это видно. Режет слух. Хотя мне очень нравится укр, когда говорят носители с рождения. А тех кто выучил и вынужденно говорит- сразу слышно.
Клептоманка• 02 января в 16:37
Ответ дляИдеальная оптимистка
Тоді навіщо ця багата дівчинка відпустила його на таке шоу? Це виглядає як зневага до себе.
Щоб Тарасик троих заробив. Рейтинг підняв. Хлопчик з амбіціями. Ви ще спитайте, чого багаті папіки купляють своїм коханкам місця і перемогу в таких шоу. Він он у фільмах грає кохання регулярно, робота в нього така
Идеальная оптимистка• вчера в 16:09
Ответ дляОшеламиссимо
Не думаю, що в його рідному місті превалювала російська. Тому мова його рідна. Інша справа, що словниковий запас як у підлітка.
Ошеламиссимо• вчера в 16:25
Ответ дляИдеальная оптимистка
Гірше. В мене підліток вільно говорить.
Идеальная оптимистка• вчера в 16:29
Ответ дляОшеламиссимо
Гірше. В мене підліток вільно говорить.
До дит. садочку пропонуєте Цимбалюка відправити? 😄
Ошеламиссимо• вчера в 16:43
Ответ дляИдеальная оптимистка
Він вже надто пожебаний, не візьмуть)