Невидимка• вчера в 23:09
Аватар 4, варто йти в кіно? Стільки часу висідіти))?
Чи варто ходити, наче й хочеться, але 3.5 години це довго наче. Як вам?
ПироженкА• вчера в 23:14
Мы с детьми высидели прекрасно, фильм держит от и до. Идеально в оригинале и 3D.
Шкала Радощів• вчера в 23:18
Ответ дляПироженкА
Ви їздили на машині часу? Що в сюжеті
Пригаю-цибаю• вчера в 23:20
Ответ дляШкала Радощів
Ви їздили на машині часу? Що в сюжеті
Здесь у всех есть машины времени)
Забула що?• вчера в 23:28
Я ще пам´ятаю як ходила на перший,після нього аватар тільки вдома і не за 1 раз)))
Невидимка
• вчера в 23:29
Ответ дляШкала Радощів
Ого, у вас вже є тривалість на майбутній фільм.
О я помилилася, 3й який зараз йде
Кумедна• сегодня в 00:30
Я вон сегодня по телеку попала на какую-то часть, через 30 мин стало нудно, переключила, я бы точно не пошла в кино. Это помню первая часть зашла т.к. что-то новое было, необычное.