сказочное_Бали• 02 января в 08:31

Хто пише що продажів нема, готова пояснити.

Принаймні про себе.
От я хочу купити пуховик. Повикладали тих пуховиків…море. Я шукаю лише білий/молочний, шампань, жемчуг. Тобто світле, однакове мені там рябить вже в очах.
Всі пурвики - сфоткані просто - висять або лежать.
Не знаю як у кого із уявою, - а мені незрозуміло як він на людині, як сидить, докуда він, приталений чи широкий. І я кожного прошу - можна фото на фігурі? Хтось надішле через пару днів, хтось каже я переїзджаю, незручно фоткать,хтось - що товар «у мами», далеко; хтось мовчить; хтось скине фото, але «себе» в поховику, тобто у гарній фотогінічній позі, із сумкою і шарфом на 2/3 пуховіка, боком і за людиною, хто ще фігурує на фото , із коментарем «знайшла тільки таку» (ну а мені і там виріб не видно. Але вже не наполягаю)
Вот так🤷‍♀️
Роздратована шкіра• 02 января в 09:11
Ответ длясказочное_Бали
Ну оно я одне фото додала. Це нормальне фото?
Ну вона ж фотографувала не пуховик на продаж.
автор сказочное_Бали • 02 января в 09:11
Ответ дляДА да да
Все относительно.
В основном мозг выносят кучей доп фото, запросами и пропадают.

Недавно 2 вещи были на продаже по 100 грн с указанием оплата на карту (в идеале, кашемировое пальто и флиска). Хотели исключительно олх доставкой за 100 грн)) при чем предварительно НЕ оплаченной. Посмотрела на этот цирк и отнесла в церковь.
Я дитяче в чатах жк виклала. Взуття, комбєзи, светрики. Все типу 50-100 одяг, 100 взуття
Ніхто не писав
Виклада в «віддаю», налетіли як качки на хруща
волосатое стекло• 02 января в 09:11
Ответ дляЗамороженная селедка
да, я если вижу полную инфу (фото, размер, замеры) в объявлении - то спрашиваю например отправку наложкой с предоплатой за пересылку.
а если надо по чайной ложке инфу выспрашивать - то просто пролистываю дальше, продавайте без меня годами.
аналогично. если есть полная инфо, достаточно фото, то вопросов к продавцу минимум, сразу заказываю
ПампушОК• 02 января в 09:15
Мені насрати, що там у вас з уявою. В оголошенні даю куча фото з усіх боків, всі заміри та вичерпну інформацію.
Якщо просять фото на тілі, просто блокую збоченця та забуваю про нього.
волосатое стекло• 02 января в 09:14
Ответ длясказочное_Бали
У вас комплекс?
Бо у мене нема😂 я ж уже сказала, олх щоб зекономити на верхньому білому пуховику. Чорний/темний куплю в магазині бо хоч поношу. І мені тут немає соромності чи ще щось. Мені дофіга куплять. Якщо знайду пуховик на олх, буде супер. Не знайду, то куплю деінде, я вже один до того ж маю на думці, міряла. Но 14т грн якби,
А мені ще кучу зимового треба
извините, но сомневаюсь, что вы выбираете на такую сумму, иначе давно в тц купили бы
Українська Мрія• 02 января в 09:15
Ответ дляБринзолетта
Я бачила, що ви обираєте)) ну які 14 тис
Чего Вы так ?
Я купила пуховик за 600 грн ребенку , который 10-15 тыс стоит новый
Случайно купила
Выбирала , ребенку понравилось . А поскольку в 10 лет надо много ,но практичной одежды - фильтр был до 1000 грн

Когда приехал пуховик мы прифигели от качества . По лейбу посмотрела стоимость новых - прифигела .
Вкаблучках• 02 января в 09:15
Ответ длясказочное_Бали
Ну просто люди які стібуться з дешевизни покупки, це для мене дивно. Я не «но хочеться ж ДЕШЕВО». Мені хочеться, звісно, дорого-багато, як всім жінкам
Просто натур хутро не ношу, таке щось, цінне. Біле ношу погано, у мене дитина, майданчики. Куди? Але захотілося. Купляю два того. В білий сенсу не бачу ті 14т вивалить (це який мені дуже сподобався в магазині офлайн). Та й таке.
Та замовте собі олх доставку і міряйте на здоров´я хоч 10 штук. І буде вам і фото на тілі і все решта як вам хочеться
Бринзолетта• 02 января в 09:16
Ответ дляУкраїнська Мрія
Чего Вы так ?
Случайно купила

Я не про ціну
Ті пухи, що обирає автор звичайний базар
Українська Мрія• 02 января в 09:21
Ответ дляБринзолетта
Я не про ціну
Та то ж ее дело ) кому шо нравится )
Апофиозная• 02 января в 09:23
Ніколи не розуміла покупки верхнього одягу онлайн, тим більше не в офіційному магазині, а з рук. Саме через те, що не відомо як сяде, чи буде зручно, чи не задовгі/короткі рукави, тісно чи надто вільно, довжина. Колір в даному випадку це справа десята. Часом в магазині не можливо підібрати, перемірявши кілька речей, а тут пальцем в небо. Дитині речі купувала, але для мене це довго і виснажливо. Купувала саме тому, що ті самі моделі офлайн були значно дорожчі. Теж без фото на фігурі, тому до сюрпризів, як сяде була готова
празники не помню• 02 января в 09:24
Ответ дляОндатрова шуба
Я замеры сразу делаю. Чтоб не дергали
Автору замеры не нужны, ей только на фигуре!
автор сказочное_Бали • 02 января в 09:24
Ответ дляВкаблучках
А для вас спеціально треба фотосесію в куртці зробити? Яку мала, таку вам і скинула
Ну то я і не розглядаю
Хазяін барін🤷‍♀️
празники не помню• 02 января в 09:24
Ответ длясказочное_Бали
Оце гарний?
Кращого не знайшла
Переливчатий, білий із золотим переливом.
В бёдрах узкий и фасон вообще устаревший
автор сказочное_Бали • 02 января в 09:26
Ответ дляДА да да
Ага, люди не верили что можно что-то хорошее купить за 100 грн или что кину, хотя есть отзывы и рейтинг. А ставишь среднюю цену- ноль просмотров)))
Ну я гарні пуховики бачила по 350 напоиклад
Теж не писала. Щось тут є таке лякаюче
Або що кинуть
Або що там брак страшний чи пошкодження
Чи стан поганий (хоча по фото - стан свіжий)
празники не помню• 02 января в 09:27
Ответ длясказочное_Бали
Ну от пуховик
Ну що тут зрозумілого. Саме у цієї якщо що, є фото і надітого
А якби не було
Кто вам посоветовал покупать только белый пуховик ?
автор сказочное_Бали • 02 января в 09:27
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вроде ничего так
А оцей
празники не помню• 02 января в 09:28
Ответ длясказочное_Бали
Їх сьогодні мають відправити
Ждём фото на ноге
Українська Мрія• 02 января в 09:28
Ответ длясказочное_Бали
А оцей
Только опушка нравится
Тётушка Лошадь• 02 января в 09:29
Ответ длясказочное_Бали
фото
оцю соплю тоненьку точно не треба купувати
автор сказочное_Бали • 02 января в 09:29
Ответ дляБринзолетта
Це нормальна зараз цвна. Що я можу зробити🤷‍♀️ там хороша тканина, мембрана. І не «спорт», а жіночний.
Не на олх. В магазі. В олх ті що скинула всі від 750 до 3500 грн
Українська Мрія• 02 января в 09:30
Ответ дляАпофиозная
Самая удобная покупка
Зашел в примерочную новой почты и все понял
неДоЖиру• 02 января в 09:30
Ответ длясказочное_Бали
фото
прямий звичайний пуховик, що не ясно замовляйте олх доставкою у чому проблема і миряйте на пошті. в 99% випадків на вас він буде сидіти не так, як на тій людини, що продає
Тётушка Лошадь• 02 января в 09:30
Ответ длясказочное_Бали
Оце гарний?
Кращого не знайшла
це урод
автор сказочное_Бали • 02 января в 09:31
Ответ дляРоздратована шкіра
Авторе, а як Можга сфотографувати на фігурі?
Ви шукаєте б/у. Якщо людина продає - значить пуховик їй вже не підходить (малий, великий, короткий, тобто не сидить вже на фігурі) і лишились фото - але ж людина позує на фото не для продажу, щоб пуховик видно було, а щоб гарно себе показати. В можливо еасвулиці і немає фото.
Накинути як є, тю
Хоча б видно докуда і який він, (гарний чи ні)
Бо були супер гарні, а наділа - то пуховик якийсь широченний, негарний. Я ж знаю протщо кажу
автор сказочное_Бали • 02 января в 09:32
Ответ дляРоздратована шкіра
Так. Це іі особисте фото, а виріб і не видно
Тому і кажу, було б непогано в оголошкнні іото товару і фото на тобі в дзеркалі
Буде менше дебільний питань
Тётушка Лошадь• 02 января в 09:32
Ответ длясказочное_Бали
Ну от пуховик
А якби не було
вам похоже абы смозг ввнести
автор сказочное_Бали • 02 января в 09:33
Ответ дляПампушОК
Насрати, збоченця
Фу
Апофиозная• 02 января в 09:33
Ответ дляУкраїнська Мрія
Самая удобная покупка
А замовляти одразу кілька варіантів у різних покупців чи у одного?
Квітка Миру• 02 января в 09:34
Ответ длясказочное_Бали
Повезло
Уява гарна чи фото гарні були одразу, зрозумілі
Автор, де ви живете, що для того, щоби купити світлу куртку, вам треба збирати фото людей в певних ракурсах?
Ідіть в магазин/на базар та крутіться там перед дзеркалами.
автор сказочное_Бали • 02 января в 09:34
Ответ дляволосатое стекло
Та нормальна то ціна
Чорний темний куплю
Білий звісно ні, я ж написала. Білий чим менше тим і краще