сказочное_Бали• сегодня в 08:31
Хто пише що продажів нема, готова пояснити.
Принаймні про себе.
От я хочу купити пуховик. Повикладали тих пуховиків…море. Я шукаю лише білий/молочний, шампань, жемчуг. Тобто світле, однакове мені там рябить вже в очах.
Всі пурвики - сфоткані просто - висять або лежать.
Не знаю як у кого із уявою, - а мені незрозуміло як він на людині, як сидить, докуда він, приталений чи широкий. І я кожного прошу - можна фото на фігурі? Хтось надішле через пару днів, хтось каже я переїзджаю, незручно фоткать,хтось - що товар «у мами», далеко; хтось мовчить; хтось скине фото, але «себе» в поховику, тобто у гарній фотогінічній позі, із сумкою і шарфом на 2/3 пуховіка, боком і за людиною, хто ще фігурує на фото , із коментарем «знайшла тільки таку» (ну а мені і там виріб не видно. Але вже не наполягаю)
Вот так🤷♀️
сказочное_Бали
• сегодня в 09:00
Ответ дляпразники не помню
Взуття ви так замовили, то есть на ноге вам не надо было делать фото ? А какая то тряпка , вам обязательно на теле!! Интересно посмотреть вашу купленую обувь без примерки.Покажите фото на ноге!
Їх сьогодні мають відправити
Тётя Хрюша• сегодня в 09:00
Ответ длясказочное_Бали
Сьогодні маю намір зареєструватися і там
Олх уже я весь передивилася напевно
В магазин не хочете піти? З вашими вимогами вам буде важко придбати навіть з фото пальта на людині
Бринзолетта• сегодня в 09:01
Ответ дляДА да да
В описі є фото на моделі так ні- сфоткайте на собі. А те що я продаю тому що малий і на мене не налізе - то таке))
Взагалі одяг зараз практично не продається.
Дуже добре продається.
Тётя Хрюша• сегодня в 09:01
Ответ дляБринзолетта
Це тілтки у грудні))
Я там багато років. Було декілька разів збоченці просили фото взуття на нозі
Скажіть, а вам обмежували кількість оголошень? В мене по дитячому одягу пише що все, далі тільки платні оголошення
Замороженная селедка• сегодня в 09:01
Ответ дляОндатрова шуба
Я замеры сразу делаю. Чтоб не дергали
И это правильно. Ибо если ты хочешь продать, не просто укажи приблизительный размер, который у каждого производителя свой собственный, а дай четкие замеры, чтобы человек, прочитав объявление, прикинул, подойдет ли ему эта вещь и захотел её купить. А не три дня выпрашивать замеры и прочую доп. инфу.
Тётя Хрюша• сегодня в 09:01
Ответ дляБринзолетта
Ви з тих хто витрахає всі мізки і нічого не купит))
💯
Бринзолетта• сегодня в 09:02
Ответ длясказочное_Бали
Ага ага, уже біжать віддають і викидають. Таке щось сказали
Да, у мене якщо за місяць півтора не купили віддаю в групах. Я не люблю зайвих речей
Жена_КотораяСтена• сегодня в 09:02
Автор, вам просто нельзя онлайн покупки делать. Заказывайте в магазинах с возвратом
сказочное_Бали
• сегодня в 09:02
Ответ дляволосатое стекло
та все понятно, что вам там неясно было? замеры есть?
Не помню чи є
Мені здається є
Тётя Хрюша• сегодня в 09:03
Ответ длясказочное_Бали
Ну оно я одне фото додала. Це нормальне фото?
Це не нормальний запит. На приклад я ношу одяг в розмірі S і мій зріст 157. Цю саму куртку або пальто може носити людина зі зростом 165 і вона зовсім по-іншому буде сидіти
Садоводница• сегодня в 09:03
Ответ дляЗамороженная селедка
Покупатели все равно не понимают замеры. Они меряют сантиметром себя, а не похожую вещь. Замеры вещи и размерная сетка по телу отличаются. У обычных людей нет размерной сетки от производителя.
Ондатрова шуба• сегодня в 09:03
Ответ дляЗамороженная селедка
Я просто это знаю из собственного покупательского опыта. Чтоб вся инфа была максимально в наличии .
Бринзолетта• сегодня в 09:03
Ответ дляТётя Хрюша
В мене не має багато оголошень, тому не підкажу. Якщо не продається за місяць, я просто на місці того оголошення створюю інше шляхом редагування.
Замороженная селедка• сегодня в 09:04
Ответ длясказочное_Бали
Оце гарний?
Кращого не знайшла
Переливчатий, білий із золотим переливом.
Кращого не знайшла
ужс. эти вставки тедди моментально на белой куртке зашмыргаются и станут грязно-серого цвета, особенно возле карманов, всё время надо будет стирать/сушить. и сама куртка какая-то неусуразная и короткая, как для зимы и пуховика
ДА да да• сегодня в 09:05
Ответ дляБринзолетта
Дуже добре продається.
Все относительно.
В основном мозг выносят кучей доп фото, запросами и пропадают.
Недавно 2 вещи были на продаже по 100 грн с указанием оплата на карту (в идеале, кашемировое пальто и флиска). Хотели исключительно олх доставкой за 100 грн)) при чем предварительно НЕ оплаченной. Посмотрела на этот цирк и отнесла в церковь.
Тётя Хрюша• сегодня в 09:05
Ответ дляБринзолетта
Зрозуміла. А я створювала, продавала і видаляла. Те що не продавалося теж видаляла. Пише вичерпали ліміт за період. Але де той ліміт та період подивитись я ніяк не зрозумію
Вкаблучках• сегодня в 09:05
Ответ длясказочное_Бали
Повезло
Уява гарна чи фото гарні були одразу, зрозумілі
Шо за брєд просити фото на тілі. Ніколи не фотографую. Та і ніхто не просив. У всіх різні фігури, ріст і т.д. На всіх буде сидіти по різному
Бринзолетта• сегодня в 09:05
Ответ дляДА да да
Все относительно.
Та ну за 100 грн))
Тётя Хрюша• сегодня в 09:06
Ответ длясказочное_Бали
Оце гарний?
Кращого не знайшла
Вам подобається? Беріть. Воно ж комусь гарне, комусь негарне. Смаки у всіх різні
Замороженная селедка• сегодня в 09:06
Ответ длясказочное_Бали
А оцей гарний?
снизу расклешенный, будет поддувать. у меня такая куртка - но она скорее на температуру от нуля до минус 3, максимум.
на -12 надо поддевать и заправлять на поясе что-то теплое, чтоб почти и гинекологию не застудить
Молода і нерозважлива• сегодня в 09:06
Ответ длясказочное_Бали
фото
Значит носила мало, либо так не нравился что не фотографировалась в нем)
Вкаблучках• сегодня в 09:06
Ответ длясказочное_Бали
А для вас спеціально треба фотосесію в куртці зробити? Яку мала, таку вам і скинула
ДА да да• сегодня в 09:07
Ответ дляБринзолетта
Та ну за 100 грн))
Ага, люди не верили что можно что-то хорошее купить за 100 грн или что кину, хотя есть отзывы и рейтинг. А ставишь среднюю цену- ноль просмотров)))
сказочное_Бали
• сегодня в 09:07
Ответ дляБринзолетта
Який в мене комплекс?))
Тема ржачна просто.
Ну просто люди які стібуться з дешевизни покупки, це для мене дивно. Я не «но хочеться ж ДЕШЕВО». Мені хочеться, звісно, дорого-багато, як всім жінкам
Просто натур хутро не ношу, таке щось, цінне. Біле ношу погано, у мене дитина, майданчики. Куди? Але захотілося. Купляю два того. В білий сенсу не бачу ті 14т вивалить (це який мені дуже сподобався в магазині офлайн). Та й таке.
Бринзолетта• сегодня в 09:08
Ответ длясказочное_Бали
Я бачила, що ви обираєте)) ну які 14 тис
Замороженная селедка• сегодня в 09:09
Ответ дляволосатое стекло
причем чем меньше вопросов от покупателя, тем быстрее он его купит. это само собой при полной инфо в описании.
да, я если вижу полную инфу (фото, размер, замеры) в объявлении - то спрашиваю например отправку наложкой с предоплатой за пересылку.
а если надо по чайной ложке инфу выспрашивать - то просто пролистываю дальше, продавайте без меня годами.
Вкаблучках• сегодня в 09:09
Ответ длясказочное_Бали
Ну от маю підозру що найкраще одразу вказати ог і рукав і плечі, написати «ріст 175 - до середити стегна». І додати фото де ти його вдягнув, у дзеркалі.
То п...ц
Роздратована шкіра• сегодня в 09:10
Ответ длясказочное_Бали
Авторе, а як Можга сфотографувати на фігурі?
Ви шукаєте б/у. Якщо людина продає - значить пуховик їй вже не підходить (малий, великий, короткий, тобто не сидить вже на фігурі) і лишились фото - але ж людина позує на фото не для продажу, щоб пуховик видно було, а щоб гарно себе показати. В можливо еасвулиці і немає фото.
сказочное_Бали
• сегодня в 09:10
Ответ дляЗамороженная селедка
Дякую
Це передовик