сказочное_Бали• сегодня в 08:31
Хто пише що продажів нема, готова пояснити.
Принаймні про себе.
От я хочу купити пуховик. Повикладали тих пуховиків…море. Я шукаю лише білий/молочний, шампань, жемчуг. Тобто світле, однакове мені там рябить вже в очах.
Всі пурвики - сфоткані просто - висять або лежать.
Не знаю як у кого із уявою, - а мені незрозуміло як він на людині, як сидить, докуда він, приталений чи широкий. І я кожного прошу - можна фото на фігурі? Хтось надішле через пару днів, хтось каже я переїзджаю, незручно фоткать,хтось - що товар «у мами», далеко; хтось мовчить; хтось скине фото, але «себе» в поховику, тобто у гарній фотогінічній позі, із сумкою і шарфом на 2/3 пуховіка, боком і за людиною, хто ще фігурує на фото , із коментарем «знайшла тільки таку» (ну а мені і там виріб не видно. Але вже не наполягаю)
Вот так🤷♀️
Бринзолетта• сегодня в 08:32
Я продала в грудні 3 куртки дорослих і 2 дитячих і купу взуття. Ніхто на тілі не просив, тільки заміри
сказочное_Бали
• сегодня в 08:33
Ответ дляБринзолетта
Повезло
Уява гарна чи фото гарні були одразу, зрозумілі
Садова гойдалка• сегодня в 08:34
Я на шафі орієнтуюсь на заміри, знаючи свої ОГ, довжину вироба і склад тканини, вибираю речі і жодного разу не прогадала
сказочное_Бали
• сегодня в 08:34
Ответ дляСадова гойдалка
Сьогодні маю намір зареєструватися і там
Олх уже я весь передивилася напевно
Бринзолетта• сегодня в 08:35
Ответ длясказочное_Бали
Повезло
Це тілтки у грудні))
Я там багато років. Було декілька разів збоченці просили фото взуття на нозі
Бринзолетта• сегодня в 08:36
Ответ длясказочное_Бали
Олх уже я весь передивилася напевно
Ви з тих хто витрахає всі мізки і нічого не купит))
кнопкодав• сегодня в 08:37
Ответ дляБринзолетта
100%
Манка Я• сегодня в 08:38
Ответ длясказочное_Бали
Повезло
Так покупайте в онлайн-магазинах. Там и на фигуре, и сзади и на корточках, во всех позах. Ах, да, хочется же дёшево, но с сервисом Net-a-porter)
сказочное_Бали
• сегодня в 08:38
Ответ дляБринзолетта
Це тілтки у грудні))
Ну оно я одне фото додала. Це нормальне фото?
сказочное_Бали
• сегодня в 08:39
Ответ дляБринзолетта
Ну напевно
Але мені теж не хочеться отримати «не те», «не таке» ітд.
Взуття я замовила без збочень, бо взуття воно яке є таке і є. А куртка то інше
сказочное_Бали
• сегодня в 08:39
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Не пойму? Вам фото модель нужна или пуховик?
Так. Це не стрічка новин. Звідкіля Ви взялися тут
Триндичіха Байрактар• сегодня в 08:40
Ответ длясказочное_Бали
Я ждала вашего одобрения и не дождалась
Щаслива Я• сегодня в 08:40
Ответ длясказочное_Бали
Ну напевно
Йдіть на ринок на гумешту там будете міряти
Триндичіха Байрактар• сегодня в 08:40
Ответ дляБринзолетта
+100
Триндичіха Байрактар• сегодня в 08:41
Ответ дляБринзолетта
Теперь будут тело просить вместо куртки
сказочное_Бали
• сегодня в 08:42
Ответ дляМанка Я
Ну для чого Ви мене ображаєте. Я не купую такі серйозні покупки на олх. І видно не куплю. Просто захотілося , точеіше маю потребу прям багато одягу придбати. І прийшла шальна ідея гарно зекономити на тому пуховіку, і взяти типу б/у майже новий. Ну бо це БІЛИЙ, нашо мені на нього вивалювати в магазині, я біле все одно носити особо не вмію.
Ондатрова шуба• сегодня в 08:43
Ответ дляБринзолетта
Я замеры сразу делаю. Чтоб не дергали
Бринзолетта• сегодня в 08:45
Ответ дляОндатрова шуба
Я замеры сразу делаю. Чтоб не дергали
Я теж, просто деколи додаткові просять чи з сантиметром. Без проблем взагалі, знаючи як деякі міняють люди бояться
волосатое стекло• сегодня в 08:46
Ответ длясказочное_Бали
нормальное
сказочное_Бали
• сегодня в 08:46
Ондатрова шуба• сегодня в 08:47
Ответ дляБринзолетта
Да ,у меня некоторые фото даже со строительной рулеткой ) чтоб лишних вопросов не возникало от 0 или единицы
Садоводница• сегодня в 08:47
Автор, Вы хотите каталожные фото на модели. У обычных людей нет в планах заказать фотосессию, чтоб продать Вам дёшево. У меня есть манекен. Женский и мужской. Но таких покупателей как Вы и на манекене фото не устраивало. Просили ’ на теле’.
Щаслива Я• сегодня в 08:48
Ответ длясказочное_Бали
Оце гарний?
Кращого не знайшла
Переливчатий, білий із золотим переливом.
Кращого не знайшла
Так
І фото як ви хочете
Манка Я• сегодня в 08:48
Ответ длясказочное_Бали
Оце гарний?
Кращого не знайшла
Это доска частных объявлений. Никто не обязан Вам делать проф фото в разных позах. Купить хотите за копейки, а претензий на миллион.
Бринзолетта• сегодня в 08:49
Ответ длясказочное_Бали
Оце гарний?
Кращого не знайшла
Жесть)).
Бринзолетта• сегодня в 08:49
Ответ дляМанка Я
Це окремий тип жіночок