Гостра на язик• 02 января в 16:08

Антелистез позвонка L4

Поставили такий діагноз
Антелистез позвонка L4 як с цим жити не стати овочем? Плачу пів дня
Белая котичка• 02 января в 16:21
Лфк, кинезиотерапия, мышечный корсет поддерживать, вес держать нормальный, спорт и тд
Коли мовчу- приємна жінка• 02 января в 16:26
Незрозуміло чого Ви плачете. Це у кожного третього є.
Ламборджини• 02 января в 16:30
У чоловіка був спондилолістез мабуть з народження. Дізнався про це після 35 років, коли проблеми зі спиною стали більш відчутними. До цього їздив періодично до остеопата, який допомогав. Після мрт зрозуміли, що чудом йому той остеопат допомагав без наслідків. Тому вирішили зробити операцію 1,5 роки тому. Нічого смертельного, все ок.
Борода• 02 января в 16:30
Овощем не станете))) а вот взять палочку апельсинку и вычистить грязюку под ногтями надо)
Простецкая• 02 января в 16:31
Це поширена патологія, чого плакати? І чому ви можете стати овочем?
Борода• 02 января в 16:34
Хотите насмешу?) У был подвывих шейного позвонка, мучалась мучалась, а тут в маршрутке дед на меня упал, что то хруснуло, думаю все, пиздарики)) сделала мрт-на место встал