Потішаюся• 03 января в 09:40
Чим краще мити раковину з нержавійки, щоб не було білих плям?
Инста_Богиня• 03 января в 09:49
Що ви маєте на увазі під білими плямами? Це може бути вапно, якісь солі або інші елементи таблиці Мєдел.
Подивіться засоби, які видаляють ці забруднення і дозволені для нержавійки.
Я мила Фрош для ванни
Астоновитесь!• 03 января в 10:49
Любым средством для кухни от жира и налета
Потом специальным для нержавейки обрабатываю раз в неделю
Конфиденциальность• 03 января в 10:59
Нещодавно відкрила для себе кисневий порошок доя миття саме алюмінієвоі мийки. Просто засипаю певну кількість і заливають окропом з чайника, все. Нічого терти не треба. Через деякий час просто змиваю.
Невгамовна Бу• 03 января в 15:53
Ответ дляhrystia
Як ви лимонну кислоту наносите?
Намилила мийку губкою з миючим, посипала кислотою, потерла все губкою і змила.
Ще кислотою мию стокові решітки у ванні і в умивальнику