Бензопирен• 03 января в 12:27

На яку фінансову допомогу ви би хотіли розраховувати у стосунках з чоловіком,

Якщо ви вдвох розлучені, маєте дитину, працюєте і живете в Києві, з власним житлом або орендуєте? Тобто +- базова ситуація.
Христя в тiстi• 03 января в 13:09
Если уже отношения серьезные, а не чисто вечерок скоротать, то мужчина должен существенно улучшить мою жизнь. Это не только финансы, но и решение моих базовых вопросов.
Например. В 22 часа у меня ломается стиралка (ттт), и этот не просто ошибка, а прям топим соседей. Ожидаемые действия мужчины, пока я ищу центральный кран на воду: вызывает срочного мастера на стиралку и едет ко мне бросив все дела, контролирует ремонт, оплачивает, помогает минимизировать ущерб и успокоить соседа снизу. В принципе это действия любого нормального мужчины и конкретный пример из жизни.
Задолбулька• 03 января в 13:09
Ответ дляКишмишная Мая
А вам достаточно ?если бы не деньги мужчина вам не нужен ?
Нужен,но не абы кто
Бабуся мороз• 03 января в 13:09
Ответ дляviter33
Нічого особливого, стандартний набір
Одна дуже добре готує

П.с. це суми за місяць, за такі гроші Анджеліна Джолі не передбачена
Хм. Цікаво. Дякую.
Я розумію, що Анджеліна у іншій країні і борщ не зварить. :)
viter33• 03 января в 13:14
Ответ дляБабуся мороз
Хм. Цікаво. Дякую.
Я про те, що 99% жінок яскравої модельної зовнішності (які хочуть її монетизувати) вже себе давно вигідно продали і далеко не за 1000дол/міс
Навіть якщо їх чоловіки і гуляють - вони цього не помічають за ДУЖЕ ЗНАЧНІ матеріальні блага
viter33• 03 января в 13:13
Ответ дляХристя в тiстi
Реально - все, що описано в другому абзаці - жінка з посередніми доходами і міцними нервами може зробити сама
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 января в 13:14
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
Жалоба и просьба к администраторам в блок пользователя за неадекватное поведение и зоофиоию
Кишмишная Мая• 03 января в 13:14
Ответ дляЗадолбулька
Нужен,но не абы кто
Да , но по логике большинства с можно и что попало главное с деньгами .. значит это продажа себя за деньги . Задумайтесь
Христя в тiстi• 03 января в 13:18
Ответ дляviter33
Конечно может. И делает. Но мужчина это делает лучше и легче, и мне нужно, чтоб мою жизнь делали лучше и легче. Я пожила в ситуации ’все могу сама’ и мне не понравилось. Как минимум женский ценник на СТО, ремонты и аварийки это сразу х3.
Гарнюнька• 03 января в 13:18
Ответ дляЗадолбулька
Ну мужчине просто чувств недостаточно,он не хочет с замарашкой в люди выходить
А нащо йому її в люди виводити?
Фісташкова кава• 03 января в 13:20
Ответ дляviter33
Судячи з опису в старпості - це щомісячна грошова сума, яку чоловік дає жінці, з якою він зустрічається (має романтичні стосунки).
Разом не живуть (тоді за замовчуванням: ’його гроші - це наші гроші, мої гроші - це мої гроші’))))
Дивно, дуже дивно. Якось не так я зустрічалася.
Дюйм оф о4ка• 03 января в 13:20
.
viter33• 03 января в 13:22
Ответ дляФісташкова кава
Доки ми ще живі - не все втрачено))))
Тобто, щось змінити - ніколи не пізно)))
Задолбулька• 03 января в 13:27
Ответ дляviter33
Да
Тогда возвращаемся к вопросу зачем мужчина,если все может сама
Задолбулька• 03 января в 13:30
Ответ дляКишмишная Мая
Не видела что попало,но с деньгами
Все равно люди знакомятся по интересам,полно малокультурных мужиков с деньгами,но и женщины такие же
Задолбулька• 03 января в 13:31
Ответ дляГарнюнька
А нащо йому її в люди виводити?
А зачем ей свидания только у него на дому?
viter33• 03 января в 13:32
Ответ дляЗадолбулька
Да
Точно так само , як навіщо жінка, якщо чоловік все може зробити/замовити сам.
Лише для сексу (бо самозадоволення не подобається)
В старшому віці (55+) - ’що було кому спину натерти фастум-гелем’
І є люди, яким фізично треба бути поруч з кимось, самі вони себе дуже кепсько почувають, а діти вже виросли і далеко
Фісташкова кава• 03 января в 13:48
Ответ дляviter33
Доки ми ще живі - не все втрачено))))
Та ні, я такого не хочу. Це попахує чимось на межі.
Фісташкова кава• 03 января в 13:47
Ответ дляЗадолбулька
Да
Для душі, дружби, турботи, сексу, дітей, повалятися ввечері біля телевізора.
Задолбулька• 03 января в 14:06
Ответ дляviter33
Да,но если мужчина таки хочет иметь постоянную женщину,то надо соответствовать.Все меньше женщин,которые просто рады штанам с пустыми руками в гостях.
Задолбулька• 03 января в 14:09
Ответ дляФісташкова кава
Речь о взрослых,у всех уже есть дети.И именно внутреннее встроенное желание заботиться о мужчине только потому что он есть,есть не у всех женщин
viter33• 03 января в 14:09
Ответ дляФісташкова кава
Вам не догодиш)))
Фісташкова кава• 03 января в 14:11
Ответ дляviter33
Вам не догодиш)))
Мене зараз все влаштовує )))
viter33• 03 января в 14:12
Ответ дляФісташкова кава
Мене зараз все влаштовує )))
Ну то все
’Потенційні заробітки’ накрилися)))
Живіть ’безкоштовно’ ))
ЖАРТУЮ!!
Дівчина Бобула• 03 января в 14:22
Ответ дляСмурфетта
Почему у вас такая ассоциация с деньгами мужчины - ’клянчить’?
))) не з деньгами мужчины, а з конкретно добре забезпечена дівчинка чекає грошей на манікюр, ще на хліб з йогуртом можна взяти, Р, рівень дівчини, ага
Фісташкова кава• 03 января в 14:25
Ответ дляЗадолбулька
А хто сказав, що я забочусь, просто живемо і гарно проводимо час.
Фісташкова кава• 03 января в 14:27
Ответ дляviter33
Ну то все
’Потенційні заробітки’ накрилися)))
Живіть ’безкоштовно’ ))
ЖАРТУЮ!!
Та то раніше можна було заробити на квартиру, авто, не на роботі, а я дурна не знала, пахала, а треба було зустрічатися. Не читала тоді советчицю ))))
Дівчина Бобула• 03 января в 14:28
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Если вам приходится клянчить, сочувствую
Собі посочувсвуйте))) в мене такий рівень забезпечуваності що я не чекаю від чоловіків грошей на косметолога ніщебродкам не зрозуміти, а ви далі побирайтнсь під лозунгом я така забезпечена, така забезпечена дай 3000 грн
viter33• 03 января в 14:31
Ответ дляФісташкова кава
Лоханулися ви по-молодості)))
А реально - зараз , отримуючи від коханця по 1000 дол/міс - на квартиру не сильно заробиш(((
Так тільки, на якусь шмотку і оновити телефон, може десь на Єгипет
1000 дол. вже не ті, що ’колись’((
Успокойся_Успокойся• 03 января в 14:35
Ответ дляДівчина Бобула
Теперь сочувствую вам ещё больше, вы такая дворняжка
АгатаХристя• 03 января в 14:43
Ответ дляХристя в тiстi
Визиває майстра в 22:00? їде до вас, бо що? Це кінець світу? капець... до ранку ваша пралка не почекає?