Бензопирен• 03 января в 12:27
На яку фінансову допомогу ви би хотіли розраховувати у стосунках з чоловіком,
Якщо ви вдвох розлучені, маєте дитину, працюєте і живете в Києві, з власним житлом або орендуєте? Тобто +- базова ситуація.
Христя в тiстi• 03 января в 13:09
Если уже отношения серьезные, а не чисто вечерок скоротать, то мужчина должен существенно улучшить мою жизнь. Это не только финансы, но и решение моих базовых вопросов.
Например. В 22 часа у меня ломается стиралка (ттт), и этот не просто ошибка, а прям топим соседей. Ожидаемые действия мужчины, пока я ищу центральный кран на воду: вызывает срочного мастера на стиралку и едет ко мне бросив все дела, контролирует ремонт, оплачивает, помогает минимизировать ущерб и успокоить соседа снизу. В принципе это действия любого нормального мужчины и конкретный пример из жизни.
Задолбулька• 03 января в 13:09
Ответ дляКишмишная Мая
А вам достаточно ?если бы не деньги мужчина вам не нужен ?
Нужен,но не абы кто
Бабуся мороз• 03 января в 13:09
Ответ дляviter33
Нічого особливого, стандартний набір
Одна дуже добре готує
П.с. це суми за місяць, за такі гроші Анджеліна Джолі не передбачена
Одна дуже добре готує
Хм. Цікаво. Дякую.
Я розумію, що Анджеліна у іншій країні і борщ не зварить. :)
Ответ дляБабуся мороз
Хм. Цікаво. Дякую.
Я про те, що 99% жінок яскравої модельної зовнішності (які хочуть її монетизувати) вже себе давно вигідно продали і далеко не за 1000дол/міс
Навіть якщо їх чоловіки і гуляють - вони цього не помічають за ДУЖЕ ЗНАЧНІ матеріальні блага
Ответ дляХристя в тiстi
Реально - все, що описано в другому абзаці - жінка з посередніми доходами і міцними нервами може зробити сама
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 января в 13:14
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
Жалоба и просьба к администраторам в блок пользователя за неадекватное поведение и зоофиоию
Кишмишная Мая• 03 января в 13:14
Ответ дляЗадолбулька
Нужен,но не абы кто
Да , но по логике большинства с можно и что попало главное с деньгами .. значит это продажа себя за деньги . Задумайтесь
Христя в тiстi• 03 января в 13:18
Ответ дляviter33
Конечно может. И делает. Но мужчина это делает лучше и легче, и мне нужно, чтоб мою жизнь делали лучше и легче. Я пожила в ситуации ’все могу сама’ и мне не понравилось. Как минимум женский ценник на СТО, ремонты и аварийки это сразу х3.
Гарнюнька• 03 января в 13:18
Ответ дляЗадолбулька
Ну мужчине просто чувств недостаточно,он не хочет с замарашкой в люди выходить
А нащо йому її в люди виводити?
Фісташкова кава• 03 января в 13:20
Ответ дляviter33
Судячи з опису в старпості - це щомісячна грошова сума, яку чоловік дає жінці, з якою він зустрічається (має романтичні стосунки).
Разом не живуть (тоді за замовчуванням: ’його гроші - це наші гроші, мої гроші - це мої гроші’))))
Дивно, дуже дивно. Якось не так я зустрічалася.
Задолбулька• 03 января в 13:27
Ответ дляviter33
Да
Тогда возвращаемся к вопросу зачем мужчина,если все может сама
Задолбулька• 03 января в 13:30
Ответ дляКишмишная Мая
Не видела что попало,но с деньгами
Все равно люди знакомятся по интересам,полно малокультурных мужиков с деньгами,но и женщины такие же
Задолбулька• 03 января в 13:31
Ответ дляГарнюнька
А нащо йому її в люди виводити?
А зачем ей свидания только у него на дому?
Ответ дляЗадолбулька
Да
Точно так само , як навіщо жінка, якщо чоловік все може зробити/замовити сам.
Лише для сексу (бо самозадоволення не подобається)
В старшому віці (55+) - ’що було кому спину натерти фастум-гелем’
І є люди, яким фізично треба бути поруч з кимось, самі вони себе дуже кепсько почувають, а діти вже виросли і далеко
Фісташкова кава• 03 января в 13:48
Ответ дляviter33
Доки ми ще живі - не все втрачено))))
Тобто, щось змінити - ніколи не пізно)))
Та ні, я такого не хочу. Це попахує чимось на межі.
Фісташкова кава• 03 января в 13:47
Ответ дляЗадолбулька
Да
Для душі, дружби, турботи, сексу, дітей, повалятися ввечері біля телевізора.
Задолбулька• 03 января в 14:06
Ответ дляviter33
Да,но если мужчина таки хочет иметь постоянную женщину,то надо соответствовать.Все меньше женщин,которые просто рады штанам с пустыми руками в гостях.
Задолбулька• 03 января в 14:09
Ответ дляФісташкова кава
Речь о взрослых,у всех уже есть дети.И именно внутреннее встроенное желание заботиться о мужчине только потому что он есть,есть не у всех женщин
Фісташкова кава• 03 января в 14:11
Ответ дляviter33
Вам не догодиш)))
Мене зараз все влаштовує )))
Дівчина Бобула• 03 января в 14:22
Ответ дляСмурфетта
Почему у вас такая ассоциация с деньгами мужчины - ’клянчить’?
))) не з деньгами мужчины, а з конкретно добре забезпечена дівчинка чекає грошей на манікюр, ще на хліб з йогуртом можна взяти, Р, рівень дівчини, ага
Фісташкова кава• 03 января в 14:25
Ответ дляЗадолбулька
А хто сказав, що я забочусь, просто живемо і гарно проводимо час.
Фісташкова кава• 03 января в 14:27
Ответ дляviter33
Ну то все
’Потенційні заробітки’ накрилися)))
Живіть ’безкоштовно’ ))
ЖАРТУЮ!!
’Потенційні заробітки’ накрилися)))
Живіть ’безкоштовно’ ))
ЖАРТУЮ!!
Та то раніше можна було заробити на квартиру, авто, не на роботі, а я дурна не знала, пахала, а треба було зустрічатися. Не читала тоді советчицю ))))
Дівчина Бобула• 03 января в 14:28
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Если вам приходится клянчить, сочувствую
Собі посочувсвуйте))) в мене такий рівень забезпечуваності що я не чекаю від чоловіків грошей на косметолога
ніщебродкам не зрозуміти, а ви далі побирайтнсь під лозунгом я така забезпечена, така забезпечена дай 3000 грн
Ответ дляФісташкова кава
Лоханулися ви по-молодості)))
А реально - зараз , отримуючи від коханця по 1000 дол/міс - на квартиру не сильно заробиш(((
Так тільки, на якусь шмотку і оновити телефон, може десь на Єгипет
1000 дол. вже не ті, що ’колись’((
Успокойся_Успокойся• 03 января в 14:35
Ответ дляДівчина Бобула
Теперь сочувствую вам ещё больше, вы такая дворняжка
АгатаХристя• 03 января в 14:43
Ответ дляХристя в тiстi
Визиває майстра в 22:00?
їде до вас, бо що? Це кінець світу?
капець... до ранку ваша пралка не почекає?
їде до вас, бо що? Це кінець світу?