Хлопаю ресницами• Изменено 03 января в 13:02

Наследство, проблема, сестра

Сестра давит,чтоб продать родительскую квартиру. Родители погибли 1,5 года назад((( Она счастливо замужем, 3 детей, 4к квартира на ней - муж подарил , и ещё 1 под сдачу у них.
Я одна к сожалению, жизнь не складывается особо, замуж так и не вышла. Работаю конечно, но зп 20 тыс. Она хочет категорически продавать. Но я понимаю, что на половину суммы не куплю 1к даже. Или совсем убогую после наркоманов или пожара, а денег на ремонт нет.
Живу на соседней улице ,почти возле своей работы. И выезжать в район на окраину города совсем не улыбается. Прям печаль какая-то ((( всегда были хорошие отношения, но наследство видимо всё испортит.
Мне дали срок выехать и продать в этом году. Они с мужем хотят дачу купить. А я понимаю,что увы не заработаю даже,чтоб доложить и купить что-то получше. Вот как быть? По закону да, половину я должна. А по-сестрински,то мне и жить негде тогда будет((
Пока родители были живы,то я жила с ними, училась,работала,помогала им. Ремонт в кухне,коридоре и своей комнате сделала 6 лет назад. Не богато,но чисто,новое всё. А выезжать в старую грязную квартиру - аж слезы наворачиваются((
как тебе такое илон маск• 03 января в 19:32
Ответ длясказочное_Бали
А на месте автора что бы делали? Сестра то тут совета не спрашивает, как взрослая сама определилась, что делать. Спрашивает автор совета
Какого совета она спрашивала? Прям интересно
Ответ дляМиззери
И что там автор , определилась уже что делать ?)
Все
КошкинДом• 03 января в 19:33
Ответ дляВесотехник
Подаёт в суд, выделяет свою часть и продает свою часть по заниженной цене. А дальше у автора веселье начинается, ТК покупают половину далеко не прекрасные люди с определенными целями.
Так сестре деньги нужны. Думаете она готова так себя наказать лишь бы насолить автору
сказочное_Бали• 03 января в 19:34
Ответ длякак тебе такое илон маск
В теме, то такого. А по факту, то Вы правы, ей нужен был не совет, а одобрение ее действий кинуть сестру
Кофр для ноги• 03 января в 19:35
Ответ дляЦигарний шланг
Делайте так, чтоб она никогда не смогла продать, или пусть сначала купит вам однокомнатную, а потом делает что хочет.
Так у них от родителей однокомнатная
Працівниця року• 03 января в 19:40
Ответ дляХлопаю ресницами
А як домовлятись? Вона хоче категорично продаж цього року
Якщо ви упретесь, то вона має право спочатку усвідомити вас про продаж її частини, а потім продати свою половину
Це варіант з чорними рієлторами, де після того, до вас заселисься новий власник половини і буде вас виживати
Краще погодитися віддати їй половину коштів за квартиру. Взяти в банку гроші під залог цієї ж квартири і потрошку виплачувати банку кошти
KriskaA• 03 января в 19:42
Ответ дляДаха-сваха
Ой, ви прям як моя тітка. Я їй винна половину бабуліного будинку, бо я маю повно нерухомості, а вона не має і її сини теж не мають, а я скотина забираю останнє в неї.
Ну насправді так - родинні зв´язки не вартують нерухомості....У мене є, у сестри - не дуже. Наша мати відпише квартиру своїй онуці, доньці моєї сестри. Ну і норм. Не треба бути жадібною :)
Працівниця року• 03 января в 19:42
Ответ дляСирожено_пирожено
Не хочете продажу квартири не буде. Чого Ви?
Сестра має право продати свою половину кому завгодно
Тоді до автора в´їде на законних підставах новий власник половини квартири і житиме з нею
Даха-сваха• 03 января в 19:43
Ответ дляKriskaA
Жадібною?
То я жадібна?)))
KriskaA• 03 января в 19:44
Ответ дляДаха-сваха
Жадібною?
То я жадібна?)))
Ну звісно ні ! Ваша сестра - я поступилася в сторону менш заможної сестри і моєї племінниці. А так вона, Ваша сестра, скоріш за все втратить сестру, а її діти - тітку....
KriskaA• 03 января в 19:46
Ответ дляПрацівниця року
Так страшні відсотки на нецільовий кредит....А от отримати якісь кошти з продажу і взяти іпотеку і виплачувати - ось це варіант.
KriskaA• 03 января в 19:47
Доречі, з приводу виділення своєї частини - це також і варіант для автора !! Подумайте над цим !!! Потім сестра хрєн шо продасть :)))
Даха-сваха• 03 января в 19:48
Ответ дляKriskaA
З чого ви взяли що всі повинні робити так як ви і з члго ви взяли що це євірне рішення?
Людина все життя не вчилась, працювала по 4 години в день. В неї дорослі діти.
Чому я маю комусь щось дарувати? Бо я хєрячила як кінь і заробила в той час як зтось серіальчики дивився?
Даха-сваха• 03 января в 19:49
Ответ дляKriskaA
Заспокойтесь вже. Всі документи оформлені на автора, вона - юридично єдиний власник
KriskaA• 03 января в 19:51
Ответ дляДаха-сваха
Можливо хтось теж хєрячив, але менше пощастило ? Я діяла за такою логікою.
p.s. да я написала, що ВСІ повинні робити як я ? марите ?:)))
KriskaA• 03 января в 19:52
Ответ дляДаха-сваха
Заспокойтесь ви - я до вас взагалі не зверталася. попийте водички :)))
Хто власник - буде вирішувати суд з приводу спадка .
Даха-сваха• 03 января в 19:52
Ответ дляKriskaA
Що значить « можливо хтось» хто?
І як це « менше пощастило?
В якому місці мені пощастило?
KriskaA• 03 января в 19:53
Ответ дляДаха-сваха
Що значить « можливо хтось» хто?
І як це « менше пощастило?
В якому місці мені пощастило?
Дамочка, ви хто ? я історію вашого життя на попередніх сторінках не читала - вона мені до жопи :)
Я даю поради автору. Так шо потєрятесь :))
KriskaA• 03 января в 19:54
Бля....то з приводу сестри я відповідала автору - піду почитаю на попередніх сторінках з якого приводу у вас тут накий напад і істерика :)))
А я кумедна• 03 января в 19:59
Автор, не слухайте злих бабіщ)))
Квартира на вас оформлена, тому скажіть сестрі, що люба моя, я збираю гроші щоб віддати тобі половину, тому що я вклала сюди кошти і мені зручно, що близько до роботи.
Тому почекай трохи довше, я вище себе не стрибну.
Я думаю, вони бояться що ви їм нічого не віддасте, юридично вони безсилі, усні договори не працюють.
Автор, думайте про себе, а не як не засмутити сестру. До літа то її хотелка, а вам жити немає де.
Будьте сиіливіші у відстоюванні своїх прав! І все буде добре! Удачі Вам!
Даха-сваха• 03 января в 19:59
Ответ дляKriskaA
Власник чого ?
KriskaA• 03 января в 20:01
Ответ дляА я кумедна
Автор, не слухайте злих бабіщ)))
Доречі якщо пройшло 1,5 роки то справа по спадку - тільки через суд в будь-якому випадку. Там присудять в рівних долях, розділять власність - і будуть кожна сестра продавати свою частину. Тобто вічно :) А Ви, автор - будете там жити. От і вихід. Якщо сестра жлобіна і не хоче поступитися своєю частиною Вам.
СамавиховуюКота• 03 января в 20:04
Ответ дляМалая Налегке
Как сказать ... Там любовь к мужу , своим детям , охота на даче отдыхать/ работать . Зачем ей какие- то разговоры, вхождение в положение и понимание непростой ситуации? У неё всё хорошо , ей нужно ’ своё’ здесь и сейчас .
Да но не выставлять же вас на улицу, она должна понять что вы ни чего не купите
СамавиховуюКота• 03 января в 20:05
Ответ дляХлопаю ресницами
Без него никак. Он везде участвует. Он де сам и пришёл поговорить на эту тему
Давить начал,что я должна до лета решить вопрос.
Это в первую очередь ваша сестра и квартира ее не мужа, решить должны вы с сестрой
ПироженкА• 03 января в 20:20
Ответ дляГола з конопель
Я в 30 першу квартиру купила у Києві, працювала з 20 років. Щось з вами не те
.
Весела бджілка• 03 января в 20:23
Ответ дляХлопаю ресницами
Ви думаєте то не на мене ляже всё оформлювати?) На мене. Вона платити не буде
Ну это уже Вы тупите. Хотят продать? Пусть занимаются оформлением перепланировки. Вы за наследство платили. Не нравится им? Отвечаете что сори, мне надо откладывать деньги на свое жилье. Будете мямлей- придётся съезжать . Ссора все равно будет, так какая разница?
Чупокабра• 03 января в 20:26
Ответ дляХлопаю ресницами
Что сделать?
Я даже с риелтором общалась. Говорит нереально на половину купить 1к квартиру. Убитый сарай разве что
ви можете не виїзжати, а ділити квартиру навпіл в натурі, і свою половину сестра може продавати семе як половину (або здавати), це якщо квартира хоча б 2-кімнатна. Якщо ж 1 кімнатна, нічого сестра з нею не зробить.
Але відносини вважайте вже зіпсувалися у Вас з сестрою
Чупокабра• 03 января в 20:27
Ответ дляХлопаю ресницами
Ссориться не хочу точно
яка ринкова ціна квартири +/-?
Тихомандражная• 03 января в 20:36
Ответ дляПрацівниця року
Та нехай продає. Для початку виділить свою частку в 1-кімнатній квартирі. Це не варто тих грошей, вона на адвоката більше витратить
Малая Налегке• 03 января в 20:36
Ответ дляСамавиховуюКота
Всем бы такую эмпатию и мир был бы добрее. Но , увы, мир жесток ...