Пампушечка• 03 января в 14:39
Освіта в Німеччині, зайдіть, хто може пояснити
В Німеччині є можливість навчання англійською безкоштовно ( практично).
Цікавить наступне: син в цьому році закінчить 11 клас, екстерн ( за рік два класи). Німцям мало років шкільних? Можливо, вступити на 1 курс в Україні? Реальний такий варіант?
Я натуралка• 03 января в 14:43
Реально. Сын пусть поступает в любой укр универ и после первого курса можно на бакалавра в Германии поступать. Но посмотрите список специальностей, на которых есть обучение на английском.
Чу Ча• 03 января в 14:44
У знакомых малая после 9 класса поступала. Но она немецкий учила специально для обучения в Германии
Пампушечка
• 03 января в 14:46
Ответ дляЯ натуралка
Так, я вже це питання вивчаю. Реально є багато програм англійською. Тут на форумі про це почула)
Пампушечка
• 03 января в 14:47
Ответ дляГейТуда
Извините, а зачем нужен был экстерн?
В тому числі і для такого варіанту. Скоротили час навчання в школі, бо не знаємо, що буде завтра. А так хоч документ на руках буде
Этожзвяздаяегообожаю• 03 января в 14:47
В Мюнхені є Каразіна філіал, хоча реально у український ВНЗ й вчити мови
НеГолосую• 03 января в 14:48
Так воні ж платні, мабуть, ці програми. Невже отак безкоштовно, нічого не платити? А гроші, певно, великі слід мати.
Пампушечка
• 03 января в 14:49
Ответ дляНеГолосую
Англійською є безкоштовні, можете погуглити. Або символічний семестровий збір
Пампушечка
• 03 января в 14:50
Ответ дляНеГолосую
Ми говоримо виключно про плату за навчання. Звичайно, проживання і все інше- за свій рахунок
Я натуралка• 03 января в 14:53
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
В Мюнхене есть один из лучших университетов Европы TUM с программами на английском.
Я натуралка• 03 января в 14:55
Ответ дляПампушечка
Семестровый сбор ±300 евро, жильё, студенческий депозит для иностранного студента ±12000 евро. Ну и, студенту нужно что-то есть и во что-то одеваться.
Этожзвяздаяегообожаю• 03 января в 14:56
Ответ дляЯ натуралка
Ага і в 16 років він вступить. Ріллі? В правилах прийому інше. Чи у вас нова інформація якась.
Пугачиха• 03 января в 14:57
Ответ дляНеГолосую
В Германии в вузах обучение бесплатное, только семестровый взнос 200-400 евро. Только в Баден-Вюртемберге платно для иностранцев.
Я натуралка• 03 января в 14:57
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я написала Автору выше, как поступают в Германии. И я не теоретик-незнайка, как Вы, а пишу на собственном опыте.
Пампушечка
• 03 января в 14:57
Ответ дляЯ натуралка
А в інших країнах не треба їсти чи одягатися? Навчання саме англійською дороге, тому такий варіант розглядаємо
Этожзвяздаяегообожаю• 03 января в 14:58
Ответ дляЯ натуралка
Ще раз: він цього року може вступити в свої 16 років у той ВНЗ? Тільки конкретно
Я натуралка• 03 января в 14:59
Ответ дляПампушечка
Я Вам просто написала просто базовые суммы. Впрочем, Вы и так всё знаете, женщина умная, найдёте всё сами. Всего наилучшего
Пампушечка
• 03 января в 14:59
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Та звичайно, що ні) тому й подумала про рік навчання в нас
Я натуралка• 03 января в 15:00
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Научитесь читать, очень пригодится в жизни.
Этожзвяздаяегообожаю• 03 января в 15:00
Ответ дляПампушечка
Тут вже пишуть, що вас чекає престижний універ Мюнхена, не треба навіть рік чекати.
Пампушечка
• 03 января в 15:00
Ответ дляЯ натуралка
Моє питання було цілком конкретним. Я не просила розʼяснень про побут.
Этожзвяздаяегообожаю• 03 января в 15:02
Ответ дляПампушечка
Ну так нащо тоді пишете. Рік навчання потрібний. І він може бути і в Німеччині, всеодно мову вчити
Фенте Фря• 03 января в 15:01
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Хто писав про вступ в 16 років?
Этожзвяздаяегообожаю• 03 января в 15:02
Ответ дляЯ натуралка
По вам не скажеш. Автор вже їде вступати за вашою рекомендацією. Ото клас, не треба рік підготовки
Пампушечка
• 03 января в 15:02
Ніби доступно сформулювала питання, а вже все перекрутили)))
Этожзвяздаяегообожаю• 03 января в 15:02
Ответ дляФенте Фря
Хто писав про вступ в 16 років?
А сину автора скільки. Він закінчує по віку 10 клас
Фенте Фря• 03 января в 15:03
Ответ дляЯ натуралка
Це Порадниця, як завжди. Я пару років тому писала, як можна поступити до німецького університету на навчання англійською. То мене тут заплювали) Тому, зась тут поради давати.
Мотористка• 03 января в 15:03
Автор, может этот год походить на подготовительные курсы при университете? Это в любом случае будет полезно и, возможно, в какой-то мере облегчит поступление
Пампушечка
• 03 января в 15:04
Ответ дляФенте Фря
А мені не розкажете? Обіцяю не плюватись)
Пампушечка
• 03 января в 15:04
Ответ дляМотористка
І дорого…