Киця-бриця• 03 января в 21:11

Зарядна станція і маленька індукційна плитка скільки %

В кого є зарядні станції (екофлоу і тп) і мають маленьку 1к плитку індукцію. Мене цікавить питання скільки плитка тягне відсотків на станції що посмажити яєчню?!
Моська-слон• 03 января в 21:52
Ответ дляХуАнита
Фени є різні. Мій 1.6 кВт , а чайник 2.4 кВт
Моя станція не тягне електро чайник, а фен спокійно. Коли світла нема користуємось класчиним..

автор Киця-бриця • 03 января в 21:53
Ответ дляХуАнита
Ну то навіть при мінімальному навантаженні плита зжере станцію за кілька хвилин.
Скільки бере холодильник?
В чайника 2200 і мікрохвильовці і фен 2300 і холодильник мають малу потужність?!!
Моська-слон• 03 января в 21:54
Ответ дляХуАнита
Скільки бере холодильник?
Не пишіть дурниць! Нічого не зжере! Автор же не холодець варитиме.
Бойова• 03 января в 21:54
Не потянет
Газ баллончик кемпинг купите
автор Киця-бриця • 03 января в 21:54
Ответ дляБойова
Не потянет
Газ баллончик кемпинг купите
Є
Моська-слон• 03 января в 21:55
Ответ дляКиця-бриця
У вас потужна станція- вистачить на все.
Бойова• 03 января в 21:56
Ответ дляКиця-бриця
Є
Ну так всем вопрос
Кофеварку пока греется за пару минут садит станцию вполовину, это 250ка, маленькая
автор Киця-бриця • 03 января в 21:57
Ответ дляБойова
Ну так всем вопрос
В тому що я не дам користуватися газовою плиткою дітям самостійно
Бойова• 03 января в 21:59
Ответ дляКиця-бриця
Значит будут есть холодное или оставляйте в термосе

ХуАнита• 03 января в 21:59
Ответ дляКиця-бриця
В мене мікро та холодильник набагато менше 2 Квт. Мікро на станції спокійно користуюсь на розігрів
ХуАнита• 03 января в 22:00
Ответ дляМоська-слон
А ви включіть і перевірте. Буде дуже цінний досвід.
ХуАнита• 03 января в 22:00
Ответ дляМоська-слон
1 кВт - потужна станція? Не смішіть.
Чи хтось школу прогулював і забув приставки? Як станція на 1кВт може тягнути чайник на 2.2 кВт? А пускова потужність може бути й більша
автор Киця-бриця • 03 января в 22:02
Ответ дляХуАнита
Я користуюся на станції всім що перечислила. Все тягне
Моська-слон• 03 января в 22:03
Ответ дляХуАнита
1 кВт - потужна станція? Не смішіть.
Автор перерахувала що працює на цій станції..
автор Киця-бриця • 03 января в 22:04
Ответ дляХуАнита
1 кВт - потужна станція? Не смішіть.
Ну в мене чайник 2,2 і на станції від 2-4% бере, фен до 6%, холодильник спокійно до 7годин, мікрохвильовка не один раз гріти їсти 1-2хв
ХуАнита• 03 января в 22:05
Ответ дляКиця-бриця
Покажіть фото станції
автор Киця-бриця • 03 января в 22:08
Ответ дляХуАнита
Покажіть фото станції
Муж тоже говорит не потягет. Говорит на 1000. А я вот не верю ему
Мультипіч до речі не тягне
из желе я• 03 января в 22:43
Ответ дляКиця-бриця
1кВт.
Брали для холодильника, фена, мікрохвильовки і чайника. В 0 ще жодного разу не використовували
На плиті вказано від 200-2000я так розумію від величини вогню , типу на максимальній буде 2000, але для яєць стільки не треба і часу теж.
Ну якщо смажити яєшню, не думаю, що потягне більше за фен. Спробуйте, навіщо гадати?
автор Киця-бриця • 03 января в 23:11
Ответ дляиз желе я
Тут питання купувати плитку чи ні.

из желе я• 03 января в 23:17
Ответ дляКиця-бриця
Тут питання купувати плитку чи ні.
Тоді раджу купувати меншої потужності. Індукція настільна є 1,4-1,5 квт, є інфрачервона 900 ватт, блін - 1 квт. Розігріти чи посмажити яєшню це 5 хвилин, максимум 10% кіловатної станції зжере, а може і менше
ХуАнита• 04 января в 01:27
https://rozetka.com.ua/ua/455777034/p455777034/

Ваша станція на 2 кВт. Почитайте в питаннях, там є приклад розрахунку часу роботи залежно від потужності підключеного приладу. І є комент про те, що смажать на плитці. Також можна докупити додаткові батареї. Тоді точно вистачатиме і на плитку теж