Как нефиг делать• 04 января в 13:28
АСІТ, Лайс
У малого виявили алергію на домашню пил, збільшені аденоїди , алерголог пропонує асіт терапію , лайс.
Шукаю відгуки, які є побочки , чи ефективне лікування.
Всім дякую за відповіді
Барабасиха• 04 января в 14:09
На цьому форумі є купа тем про АСІТ:
https://sovet.kidstaff.com.ua/search/асіт
Скільки років сину? Лікар пропонує драже/краплі/уколи? Моя донька приймала спрей іспанського виробника Оралтек, через два роки полегшення було, але незначне. Мені робили уколи цього ж виробника, через два роки було досить значне полегшення. Ми починали терапію одночасно, але алергени у нас з донькою різні. Через початок війни припинили лікування. Але уколи малим дітям не рекомендують.
66сезон666серия• 04 января в 14:22
Послухаю,хотіла дитині почати Вінницю,бо інші не потягну,а її вже не випускають(
Как нефиг делать
• 04 января в 18:55
Ответ дляШаманю второпях
Моя дочь принимает лайс 8 месяцев, пока легче не стало(
Как сказал мне алерголог , именно в нашем случае она на 100% не может рекомендовать асит, но пробовать надо, у малого алергия на пыль , а на плесень нет( а это в редких случаях )
Как нефиг делать
• 04 января в 18:56
Ответ дляБарабасиха
На цьому форумі є купа тем про АСІТ:
Малому 7 років, пропонує або лайс або оралтек