Слава Українi• 04 января в 16:01

Маю три нових светри, а ношу лише 3 старих

І не тому, що нові не подобаються, навпаки. Таке враження, що боюся їх заносити. Що це? Вже старість? Раніше в мене такого не було. Я купувала речі і одразу починала носити, буквально наступного дня нове вдягала. Тиждень тому отримала посилку з новими джинсами і досі не віднесла їх в ательє вкоротити. Якось це не схоже на мене
ПесиКот• 04 января в 16:03
Скільки років?
Фото нових буде?
Ламборджини• 04 января в 16:04
А я купила 2 пальто и весят, куртка светлая, ботинки светлые, думала будет светлый образ, так нет же всё новое лежит, ношу темное)
Злива інформації• 04 января в 16:05
аналогично, отложенная жизнь
тоже бесит
ЗаведУющая• 04 января в 16:05
Я так же. Но связываю это с тем, что раньше работала в офисе с людьми. Меня все видели, были «поклонники», хотелось хорошо выглядеть.
Теперь работаю в офисе, но это маленькая компания. Никто не приходит. Одни женщины.
Атмосфера тягостная. За красивый вид еще и подколоть могут.
На работу уже не хожу как на праздник.
ПесиКот• 04 января в 16:06
Ответ дляЛамборджини
А я купила кожзам штани і білі берці, а потім влізла в своі блакитні джинси і кайфую в новому взутті і старих джинсах
Горлаю зрання• 04 января в 16:07
У мене схоже. Боюсь зношувати речі. Думаю, що спочатку треба зносити до дірок старий. Розумію, що це неправильно, але нічого не можу зробити. Хочу всім користуватись раціонально. Є зимова куртка. Ношу вже 3 роки. Нещодавно купила нову. Стара не подобається, але не викидаю, ношу.
автор Слава Українi • 04 января в 16:08
Ответ дляПесиКот
Скільки років?
Фото нових буде?
46 років. Фото светрів немає, хіба що один Зара можу дати посилання. Два інших вовна та кашемір. Всі три светри однотонні - беж, сірий та фіолетовий
https://www.zara.com/ua/uk/м-якии-трикотажнии-джем...
Ламборджини• 04 января в 16:08
Ответ дляПесиКот
Ооо...у меня кожзам, шорты, штаны, тоже лежат без дела, в джинсах удобне
Добра, коли сита!• 04 января в 16:08
Синдром отложенной жизни. У меня так шкаф новых вещей и я все жду пока закончится война. Но начинаю понемногу носить
ПесиКот• 04 января в 16:08
Ответ дляЗаведУющая
На работу уже не хожу как на праздник.
Я не раджу, я наполягаю. Вдягайтеся красиво їм назло. Нехай луснуть, їхні підколи, то їхня заздрість.
Горлаю зрання• 04 января в 16:10
Іноді хочеться викинути всі старі речі, і носити тільки нові. Не можу це зробити. Розумію, що життя минає, треба жити тут і зараз. Як це перебороти?
автор Слава Українi • 04 января в 16:10
Ответ дляЗаведУющая
На работу уже не хожу как на праздник.
От і я раніше ходила на роботу як на свято, увесь час щось нове, модне. Зараз в нас суттєво скоротився штат, багато хто працює онлайн і атмосфера вже не така як раніше. Все якось сумно
Наездница• 04 января в 16:10
У мене 2 плаття, з бірками
Не ношу
2 роки лежать
Подобаються, але все потім, завтра...
Точно синдром відкладеного життя
А життя проходить...
Мой_ужин• 04 января в 16:10
Ответ дляСлава Українi
Зручно і тепло з таким вирізом в мороз? Для мене це варіант осінь-весна
Злюка-закусюка• 04 января в 16:13
мені теж раніше хотілося наряджатися, красиво одягатися. а зараз якось пофігу. наділа, що з шафи витягла, і пішла. так ця робота задрала(
а куди дінешся(.
ПесиКот• 04 января в 16:14
Ответ дляСлава Українi
У мене вже є перший светр від зара, якість шикарна, колір з молоком.
Тому шукаю на нього брошку для краси
ПесиКот• 04 января в 16:15
Ответ дляЛамборджини
Я планую їх носити, люблю такі штани.
Але я схудла з осені.
Ламборджини• 04 января в 16:16
Ответ дляПесиКот
Я планую їх носити, люблю такі штани.
Але я схудла з осені.
А я набрала))
ПесиКот• 04 января в 16:17
Ответ дляЛамборджини
А я набрала))
Доїсте новорічні салати і знову схуднете.
ЗаведУющая• 04 января в 16:21
Ответ дляПесиКот
А я так не люблю зависть. Я даже боюсь ее.
1/3 нашего коллектива, это неудовлетворенные жизнью женщины.
В этом кружке есть своя «королева улья» - заместительница начальника отдела.
У нее есть свои и чужие.
Меня она не любит. Потому что меня привел начальник.
И я вижу, как другие женщины поддерживают ее едкие подколки, как меня игнорируют и не здороваются, заходя в кабинет.
Поэтому я там только работаю, стараясь не обращать внимание.
Не гавкаю- но охраняю• 04 января в 16:19
В наличии более 25 свитеров (кашемир, 100% шерсть) - ношу от силы пару старых. Жалко дорогие вещи носить с ребенком на прогулку, работаю удаленно.
Когда куда-то выбираюсь, надеваю, конечно, хорошие вещи, а так 2 донашиваю. Правда, их хрен еще доносишь.
автор Слава Українi • 04 января в 16:20
Ответ дляНаездница
У мене 2 плаття, з бірками
Не ношу
2 роки лежать
Подобаються, але все потім, завтра...
Точно синдром відкладеного життя
А життя проходить...
Ну і як з цим боротися? Що робити?
Капитошечка• 04 января в 16:20
Ответ дляГорлаю зрання
Взять и выкинуть. Я так перед НГ психанула. Пока что особо никуда в новых не ходила, но кайфую, что в шкафу всё новенькое
Не гавкаю- но охраняю• 04 января в 16:22
Ответ дляЛамборджини
Купила белую куртку Ральфа, под нее светлые Тимберленды в прошлом году. Не ношу. Берегу, млин. Смеялась с бабули, которая хранит десятилетиями какие-то старые вещи, а сама превратилась в нее )

Два шкафа забиты тряпками, а ношу старое. Сама себя офигеваю.
автор Слава Українi • 04 января в 16:22
Ответ дляЗлюка-закусюка
а куди дінешся(.
Та я наче і зараз хочу гарно вдягатися в нове та модне, купую нові речі. Але ношу 2 джинсів, 2 шкіряних теплих лосин та 3 светри.
Ламборджини• 04 января в 16:24
Ответ дляПесиКот
Однозначно))
Не гавкаю- но охраняю• 04 января в 16:24
Ответ дляПесиКот
Если кожзам, носите - они имеют тенденцию трескаться. У меня за сезон вставка на джинсах из кожзама начала трескаться, та же фигня с брюками из кожзама.
автор Слава Українi • 04 января в 16:24
Ответ дляПесиКот
Тому шукаю на нього брошку для краси
Я прихильник Зари напевно років 15, раніше в мене напевно 80% речей були з Зари
Не гавкаю- но охраняю• 04 января в 16:25
Ответ дляСлава Українi
Ну, вы даете ) Акриловый свитер жалеть) Я хоть кашемировые стоимостью 250 у.е. + ’берегу’, правда, неизвестно, что будет со мной в 46 )
автор Слава Українi • 04 января в 16:26
Ответ дляЗаведУющая
У нее есть свои и чужие.
Ого, важка атмосфера для роботи