Престидижитатор• 04 января в 18:36
Ето недавно ехал в Перемышль?
Скажите, на сколько примерно опаздывают поезда сейчас? И так время к самолету впритык, еще и читаю про задержки
Пиу!Пиу!• 04 января в 18:50
Не угадаете. Было и на 2, и на 4.
Буду ехать через несколько дней - проверю статистику
Замурмишка• 04 января в 18:51
З жовтня по 25 грудня було три поїздки - кожного разу приїхали в Перемишль з затримкою в 2-2,5 год.
Малявка ще та• 04 января в 18:58
Ніколи не беріть квитки на потяг закладаючи мало часу , тим більше на літак. Ніхто ніколи не вгадає як пройде саме Ваша подорож . В історії пересування потягів до Польщі були і замінування, і пошкодження потягів( коли всім треба було вийти і добиратися іншими потягами далі), і аварії на коліях , що достатньо затримували час подорожі, а ще черги на контроль у Польщі і час очікування перевірки чоловіків перед проходженням укр кордону .
Має бути не менше 2-3 годин закладених до потягу з Перемишля по Польші ( а в Польші рідко які потяги не запізнюються, це звичайна справа). Краще переночувати у Польщі і добиратися до аеропорту спокійно і без нервів. Я б міняла квитки . До речі за добу-дві зʼявляється маса квитків
Цибулька зла• 04 января в 19:01
Поезд опаздывал на час. Еще долго проходили пограничников. Часть людей психовала, торопили и рвались без очереди, потому что опаздывали на другой поезд.
Бюст Березуцкого• 04 января в 19:49
Автор, а не має можливості обміняти квитки на більш ранній потяг ? Навіщо вам ці нерви в дорозі ? Ми іхали 20/12, ну то десь до години було запізннення , не більше, спочатку у Львові постояли, потім на Мостиській. Тут дивлячись який потяг, в який час. Інтерсіті нічний,мені здається, менше всіх запізнюється.
Престидижитатор
• 04 января в 20:14
Ответ дляЗамурмишка
Дякую!
Престидижитатор
• 04 января в 20:14
Ответ дляМалявка ще та
Так в тому й справа, що їх нема((
Малявка ще та• 04 января в 21:09
Ответ дляПрестидижитатор
Так в тому й справа, що їх нема((
Скільки разів я їздила - квитків немає весь час. І о диво: за 1 день до поїздки починають зʼявлятися квитки і так само швидко зникають . Якщо Ваш квиток наприклад на 8 січня, а Ви б хотіли виїхати 7 січня, то 5 і 6 січня з 8 ранку починайте моніторити квитки . Якщо вдасться і викупите новий квиток - одразу здавайте попередній , гроші в той самий день за рахуються. Я у кожну свою поїздку додому була без зворотніх квитків . Викуповувала за 1 день до повернення ( хоча це і коштувало хвилювань, бо робота, відпустка до певного числа). Кілька разів викуповувала які були, а потім моніторила далі і перекуповувала на більш вигідніші