Патриоточка• сегодня в 14:53

Чи варто користуватися послугами повії?

Затишне кубло• сегодня в 14:54
Если стоит как скала, то вай нот?!))
Потішаюся• сегодня в 14:54
Конечно. Нужно поддерживать экономику. Вам давно об этом кулеба сказал
Ку-кусик• сегодня в 14:55
Конечно, расценки знаете?
Пес Патрон• сегодня в 14:56
Звісно варто. Сплатити і все, ніяких залицянь, витрат коштів та часу. Звісно можна підхопити ’букет’, але ж коли свербить, то життя триває)
автор Патриоточка • сегодня в 14:56
Ответ дляКу-кусик
Конечно, расценки знаете?
Знаю, мене безпека більше цікавить, чи їх там взагалі перевіряють на ІПСШ
KROX@• сегодня в 14:57
Звісно. Ви заплатите їй гроші, вона витратить їх у магазині, чим підримає відчизняний бізнес, сплатить податки. Ви пролікуєте ІПСШ, чим підтримаєте відчизняну медецину. Одні плюси куди не подивись
Пес Патрон• сегодня в 14:56
Ответ дляПатриоточка
А як же! Профспілка повій ретельно стежить за станом здоров´я
автор Патриоточка • сегодня в 14:56
Ответ дляПес Патрон
А якщо тільки з презервативом?
Щедрик• сегодня в 14:57
Ответ дляПес Патрон
Підчепити можна і від тих, хто при першій зустрічі з першим ліпшим труси знімає) Повії хоч перевіряються можливо.
автор Патриоточка • сегодня в 14:57
Ответ дляKROX@
Хах, не лякайте
Пес Патрон• сегодня в 14:57
Ответ дляПатриоточка
А якщо тільки з презервативом?
Ви повністю плануєте у нього зануритися?
автор Патриоточка • сегодня в 14:58
Ответ дляПес Патрон
Фух, розсмішили
автор Патриоточка • сегодня в 14:59
Ответ дляПес Патрон
Да як у Голому пістолетів, ну там без мбр, тільки поцілунки, так же безпечно?
Света С Приветом• сегодня в 15:01
Ответ дляПатриоточка
Кто?)))
автор Патриоточка • сегодня в 15:01
Ответ дляСвета С Приветом
Кто?)))
А самі вони не перевіряються?
Света С Приветом• сегодня в 15:02
Ответ дляПатриоточка
А самі вони не перевіряються?
Нахрена?
Уравнобешенная• сегодня в 15:02
варто
Пес Патрон• сегодня в 15:03
Ответ дляПатриоточка
Скористуйтеся гуглом і дізнаєтеся як ЗПСШ передаються побутовим, повітряно-крапельним шляхом
Пес Патрон• сегодня в 15:03
Ответ дляСвета С Приветом
Нахрена?
Бо їм дуже цікаво і грошей зайвих багато
Единая страна!• сегодня в 15:04
странный вопрос
они вроде не для вас работают
Дівчина заглядєніє• сегодня в 15:05
Ответ дляПатриоточка
треба. все має свою ціну. кожна повія тобі розкаже, що в неї свіжа довідка, богандони їй видають,колиперевіриться на снід
Вилами по воде• сегодня в 15:07
Вам краще послугами психіатра скористатися
Оченьценная• сегодня в 15:17
В мене чоловік любив користуватися в молодості я лікувала багато інфекцій(
Налогообложу• сегодня в 15:18
Ответ дляПатриоточка
Хто?
Усатая полосатая• сегодня в 15:43
Ответ дляПотішаюся
И показал
Усатая полосатая• сегодня в 15:44
Ответ дляПатриоточка
Ежедневно
Усатая полосатая• сегодня в 15:46
Ответ дляОченьценная
Вы знали про его такое увлечение?
Оченьценная• сегодня в 15:58
Ответ дляУсатая полосатая
Вы знали про его такое увлечение?
Так, він признавався що поки в нього не було відносин в молоді роки, а він міг собі це дозволити фінансово то користувався, в мене були знайдені, уреоплазма, мікоплазма геніальна, його лікували також, аналізи здавала тільки я, це не єдиний мій чоловік в житті не можу на всі 100 говорити що це від нього, так як він користувався презервативом
Кто крайний?• сегодня в 15:59
У нас 50 процентов повій. Только они не признаются. Поехали в Европу за заробітками
Кто крайний?• сегодня в 16:00
Ответ дляОченьценная
Так он Вам все і розповів)) то для вас казка, що користувався презиком