Гірчинка• 04 января в 18:49

Як оформити житло придбане в шлюбі, щоб тільки один мав на нього право?

Квартира придбана за попереднім договором купівлі-продажу, оформлювали на чоловіка, я давала згоду на придбання. Право власності пізніше, так як будинок ще не готовий. У відділі продажів повідомили, що право власності можна на мене оформити, але все одно квартира буде спільно нажитим майном. Яку згоду дає чоловік, що не має претензій й бажання на це майно. Чи таки документи відсутні? Дякую
Ленивица-красавица• 04 января в 19:07
Ответ дляЦигарний шланг
Не колись, а протягом року, і це дуже не просто. Найближчі родичі не мають до договору дарування ніякого відношення.
Протягом року це розірвання. А для оскарження строк позовної давності 3 роки
Курочка• 04 января в 19:08
Ответ дляКвітка Миру
Не всі можуть це зрозуміти .
Ми з чоловіком в шлюбі . Все майно він оформив на мене . Він мені довіряє . А в мене і думки немає щоб колись цю довіру підвести .
З колишнім чоловіком спільно нажита квартира . Я була ініціатором розлучення . Квартиру він купив за особисті кошти . Не дивлячись на те , що ремонт був повністю за мої кошти , при розлученні я на неї не претендувала.
Те, що все майно оформлене на вас - нічого не значить, воно все одно вважається спільно набутим у шлюбі і при розлученні прекрасно ділиться.
Астановитесь• 04 января в 19:08
Ответ дляЯ не Тролль
Оформите на маму ,и пусть она вам потом ее подарит.
А если мама передумает и подарит другому своему ребёнку или себе доя аренды оставит? Забавно, не доверять мужу и 100% доверять маме.
Кстати , почему никогда не предлагают на папу оформить?
автор Гірчинка • 04 января в 19:08
Ответ дляЛенивица-красавица
А що каже нотаріус?
Поки не питала.
Квітка Миру• 04 января в 19:09
Ответ дляКурочка
Деяке ще до шлюбу . Я зараз не про це , а про чистоту і довіру в відносинах .
Ленивица-красавица• 04 января в 19:09
Ответ дляГірчинка
Ми всі під Богом ходимо…
До чого тут бог?
Ленивица-красавица• 04 января в 19:09
Ответ дляКурочка
А без розлучення?
Курочка• 04 января в 19:10
Ответ дляКвітка Миру
Знаєте, скільки жінок довіряли своєму чоловікові? Аж поки він до іншої не пішов...
Ленивица-красавица• 04 января в 19:11
Ответ дляГірчинка
Поки не питала.
То спитайте. У фахівця.
Чи ’донотаріусазаписалась’
автор Гірчинка • 04 января в 19:11
Ответ дляКурочка
Ось. Тем більше пише жінка, й у випадку розлучення дітки й їх виховання дістануться їй. Тому справедливо, щоб чоловік поділився по людськи. Але не в зворотному випадку
Курочка• 04 января в 19:11
Ответ дляЛенивица-красавица
А без розлучення?
На випадок смерті так само - половина цього майна вважається його власністю і ділиться між дружиною, усіма дітьми і батьками чоловіка.
Ленивица-красавица• 04 января в 19:12
Ответ дляКурочка
Воно є спільною власністю відразу після посвідчення угоди. А не у випадку розлучення чи смерті
Курочка• 04 января в 19:13
Ответ дляГірчинка
Автор, як варіант - оформити на двох, а потім він свою частку дарує вам. Все можна зробити за одни ’присіст’ у нотаріуса. Чоловік згоден, що то тільки ваше майно? Сюрпризів у нотаріуса не буде?
автор Гірчинка • 04 января в 19:13
Ответ дляКвітка Миру
Як би за свої кошти купити до шлюбу й оформили на чоловіка - ваша пісня була б іншою
Курочка• 04 января в 19:14
Ответ дляЛенивица-красавица
Шановна, де я написала інше?
Ленивица-красавица• 04 января в 19:15
Ответ дляКурочка
Шановна, де я написала інше?
Ви написали про смерть. Хтось про розлучення. А право власності виникає раніше
Квітка Миру• 04 января в 19:15
Ответ дляКурочка
Є на жаль правда і в ваших словах .
Кумі мама купила квартиру . До «зятя» відносилась як до рідного сина . Щоб він не відчував себе в приймах , вирішила оформити квартиру на них двох . Так от , він зараз живе з іншою і категорично відмовляється відписати свою частину навіть на власних дітей . Бо каже , а раптом не буде куди йти …
автор Гірчинка • 04 января в 19:16
Ответ дляКурочка
Чоловік згоден, звісно. Тому й оформлено було на нього спочатку, бо він адекватний.
Ленивица-красавица• 04 января в 19:17
Ответ дляГірчинка
А чим вам шлюбний договір не підходить
Ворона• 04 января в 19:17
Пишет заявление у нотариуса, что денег не давал и не будет претендовать на данное имущество в случае чего. Но есть практика оспаривания данных документов, еще родители могут вам юридически деньги подарить, этот вариант надежнее, но дороже.
Курочка• 04 января в 19:17
Ответ дляЛенивица-красавица
Так, право власності виникає одразу, хіба хтось проти? А далі вже питання поділу в тому чи іншому випадку. Наприклад, у випадку розлучення ділиться тільки те, що придбане подружжям у шлюбі, у випадку смерті - все майно спадкодавця.
Ленивица-красавица• 04 января в 19:18
Ответ дляКурочка
Придбане у шлюбі ділиться незалежно від розлучення, якщо подружжя бажає поділити. Або хтось один з подружжя
Курочка• 04 января в 19:19
Ответ дляЛенивица-красавица
Ви маєте на увазі договір поділу майна? Я так ділила в другому шлюбі.
Ленивица-красавица• 04 января в 19:19
Ответ дляВорона
Можна посилання на судові рішення щодо ’оспаривания’? І який саме документ оскаржується. Дякую.
Ленивица-красавица• 04 января в 19:20
Ответ дляКурочка
Хоч договір, хоч рішення суду.
Розлучення яке відношення до цього має?
автор Гірчинка • 04 января в 19:20
Ответ дляВорона
Фактично так й є, і це підтверджується офіційними документами, фінансовий моніторинг в тому числі. У випадку чого, я навіть суд виграю, але хочеться без подібного.
Ленивица-красавица• 04 января в 19:21
Ответ дляГірчинка
А як хочеться?
Курочка• 04 января в 19:22
Ответ дляГірчинка
В чоловіка є інші діти? Батьки живі?
Ну але дійсно краще без ’випадків’, а щоб надійно
автор Гірчинка • 04 января в 19:22
Ответ дляВорона
В мене офіційний дохід підтверджений + продаж дошлюбного майна. Навіть в борг для папірців просити не потрібно
автор Гірчинка • 04 января в 19:23
Ответ дляКурочка
В чоловіка є інші діти? Батьки живі?
Батьки так, дитина тільки спільна
Але хто його знає 🤣 може в 90хх гуляв добре
Каже, що точна немає