Домашка• Изменено 28 декабря 2025

Жк Нова Англія - там класна інфраструктура на ВДНХ? Хочу купити квартиру

Розглядаю нові Жк
Щоб було багато комерційних приміщень
Щоб було все під боком
Зоомагаз, продуктовий, діла, стрижка і тд
Щоб воно було поруч
Лама_мама• 28 декабря 2025
Там класні пробки
Мій не такий• 28 декабря 2025
Чула багато негативних відгуків про якість цього ЖК. Мені особисто той район не подобається. Але в цілому там все є.
Всех анонимов аноним• 28 декабря 2025
Паркленд лучше, он через забор
На пів ставки• 28 декабря 2025
Как только вернётесь из Мукачево, так покупайте.
сказочное_Бали• 28 декабря 2025
Про цей ЖК погано відгукуються.
автор Домашка • 28 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
Про цей ЖК погано відгукуються.
Ох а на вигляд прикольний
А який тоді розглянути
Мішечок щастя• 28 декабря 2025
Сколько можно создавать тем
сказочное_Бали• 28 декабря 2025
Ответ дляДомашка
Ох а на вигляд прикольний
А який тоді розглянути
Я не вкурсі. Я працюю інтерьєрним фотографом і саме про Нову англію і рієлтори і власники погано відгукувались, що там воно якесь неякісне.
автор Домашка • 28 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
Порадьте як ви фото робите
У вас айфон чи особливий фотоапарат?
Ви користуєтесь штативом? Порадьте плз
сказочное_Бали• 28 декабря 2025
Ответ дляДомашка
Порадьте як ви фото робите
У вас айфон чи особливий фотоапарат?
Ви користуєтесь штативом? Порадьте плз
В мене штатив, повнокадрова камера і широкоформатний об´єктив 14-24 d2.8 для рієлторів і 24-70 d2.8 +50мм d1.4 для дизайнерської зйомки. Фотографую в брекетінгу і збираю в hdr.
Невгамовна шахиня• 28 декабря 2025
Знаю, что от туда все тут ко мне квартиру снимать в мой эконом ремонт, там ужасная планировка, и район ужас особливо з детьми
автор Домашка • 28 декабря 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
А я як раз і шукаю шоб з дітьми
Невгамовна шахиня• 28 декабря 2025
Сколько метрів квартиру придивилися ц яка ціна?
Невгамовна шахиня• 28 декабря 2025
Ответ дляДомашка
А я як раз і шукаю шоб з дітьми
Там не гулять не купить продуктові, тілько на машине, так пробки что ужас, но для молодых метро рядом ,
ротцвеники• 28 декабря 2025
Він красивий ззовні)
Але ми там прожили місяць на аренді і навіть не пожалкували втрачених грошей застави за наступний місяць і зʼїхали в сусідній паркленд. Так це ж небо і земля
ротцвеники• 28 декабря 2025
Доречі, а до чого там ВДНГ? Пішки до нього чапати так нормально..
Хвігура мічти• 28 декабря 2025
Ответ дляротцвеники
Він красивий ззовні)
А що там не так-то?
Ms. Анонимная• 29 декабря 2025
я спілкувалася з жильцами Паркленд, то кажуть у них ок житло, а в сусідньої Ангії жах
Notarify Real Estate• 30 декабря 2025
Якщо коротко й по суті — «Нова Англія» добре закриває запит “усе поруч”.
Це не той випадок, коли інфраструктура «обіцяна» — більшість комерції вже працює: продуктові, кавʼярні, сервіси, салони, зоомагазини. Перші поверхи реально живі.

За локацією теж плюс: ВДНГ, транспорт, зелень, і при цьому не відчуття спального району без сервісів. Для життя — зручно, для інвестиції — ліквідно.

Якщо хочете, можемо предметно подивитись варіанти в «Новій Англії» і паралельно порівняти з іншими новими ЖК поруч — там є нюанси по корпусах, плануваннях і комерції, які не всі враховують.

☎️ Телефонуйте або пишіть для деталей вже зараз-+380688588885
(Telegram,Viber,WhatsApp).