Баба на горошині• 04 января в 23:13

Хочеться курнути

Ви собі деколи дозволяєте?
Айпишница• 04 января в 23:14
дивлячись що
Бжоли-бандерівці• 04 января в 23:15
Сігарєтку чи шось покрепче?)
Ксюшка94• 04 января в 23:15
Сигареты да, траву нет. Раз попробовала, не зашло, спать только хотелось
автор Баба на горошині • 04 января в 23:15
Ответ дляАйпишница
дивлячись що
Не сигарету якщо щось)
Наташа_32• 04 января в 23:15
Когда такая обстановка, то да. Выхожу на балкон, прислушиваюсь, курю дамские сигареты.
автор Баба на горошині • 04 января в 23:16
Ответ дляБжоли-бандерівці
Сігарєтку чи шось покрепче?)
Покрепче. Надіюся за таке на забанять🤫
Міняйловна• 04 января в 23:16
Ответ дляБаба на горошині
Не сигарету якщо щось)
Аа, не. Меня такое не берет. А вот сигареты - тема
Айпишница• 04 января в 23:16
Ответ дляБаба на горошині
Не сигарету якщо щось)
Зараз не можна. Війна. Потрібно бути тверезими
Комиссия50%• 04 января в 23:16
Неа, не люблю уже давно, траву в юности пробовала, не мое, я и так вечно в себя погруженная))
Телепузик• 04 января в 23:16
Сигареты да, вот сама бегала в магаз. Траву и прочую наркоту нет, я против такого
автор Баба на горошині • 04 января в 23:17
Ответ дляКсюшка94
Мені для сну якраз підійде. В мене вже двло йде до антидепресантів. Думаю може допоможе
автор Баба на горошині • 04 января в 23:18
Ответ дляМіняйловна
А я би хотіла зараз) не знаю де взяти. І не знаю того хто знає
Ответ дляАйпишница
Та трошки
автор Баба на горошині • 04 января в 23:19
Ответ дляТелепузик
Та хоч заради експерименту. Я пробувала ще в універі, не було ефекту. А зараз би хотіла, а не знаю де взяти
Телепузик• 04 января в 23:22
Ответ дляБаба на горошині
Не вижу во всякой гадости смысла даже для эксперемента
Айпишница• 04 января в 23:22
Ответ дляБаба на горошині
Та трошки
Немає сенсу. Або норм. Або ніяк.
Айпишница• 04 января в 23:22
Ответ дляБаба на горошині
Тоді навіщо вам це? Ще шукати почніть, швидко поїдете
АдляВасЯникто• 04 января в 23:24
Трава высушивает мозги лучше водки
автор Баба на горошині • 04 января в 23:25
Ответ дляАйпишница
Куди поїду?) мені щоб зняти напругу, розслабитися і можливо поспати нормально
Грибной_Дождик• 04 января в 23:27
Да, вот курнула часа 2 назад , съела 3 печенья, 3 конфеты и кусок пирога, послушала сатсанг и лежу с ощущением огромного полного живота. Сон меня в этом состоянии не берет долго. А муж вырубается в секунду
автор Баба на горошині • 04 января в 23:26
Ответ дляАдляВасЯникто
Трава высушивает мозги лучше водки
Фу, горілка для мене гидота. Взагалі алкоголь підвищує мою тривогу. Та я не планують укурюваьися часто. Спробувати просто
Айпишница• 04 января в 23:27
Ответ дляБаба на горошині
Звідки тоді ви знаєте що воно зніме напругу без досвіду? А може навпаки, будете як мавпочка весела
АдляВасЯникто• 04 января в 23:27
Ответ дляБаба на горошині
А наркоманка лучше
ПрипоРошенная• 04 января в 23:28
Ой, ні. Тільки звичайні сигарети. Колись пропонували спробувати, але навіть на пробу не захотіла. Краще вже чогось випити. Он як раз пиво п´ю, олів´є закусила трішки, кабаносами і захотілось жареної картопельки до пива з кислою капустою.
автор Баба на горошині • 04 января в 23:29
Ответ дляГрибной_Дождик
А скільки вам років? Часто? Серед знайомих є можливість купити? Я просто не знаю в яких колах навіть питати. Дитина ще мала, чоловік занадто правильний 😅
АдляВасЯникто• 04 января в 23:29
https://youtube.com/shorts/vcDKsJfZE3k?si=7Z25tgAH...

Автор для вас
автор Баба на горошині • 04 января в 23:30
Ответ дляАйпишница
Та от тому і хочу спробувати. Не підійде та нічого
автор Баба на горошині • 04 января в 23:31
Ответ дляАдляВасЯникто
А наркоманка лучше
Та прям, наркоианка. В мене нема залежностей і схильності до них. Курила сигарети з 15 років багато років лише по вихідним і святам щоб повийо, ніякої залежності.
АдляВасЯникто• 04 января в 23:34
Ответ дляБаба на горошині
Все так говорят. Не бывает бывших наркоманов. Знаю о чем говорю
автор Баба на горошині • 04 января в 23:37
Ответ дляАдляВасЯникто

Автор для вас
Він і коловся, і взагалі жесть шо з ним було. Я говорю про один косяк разово. Я ж не дитина і розумію що я роблю