Баба на горошині• 04 января в 23:13

Хочеться курнути

Ви собі деколи дозволяєте?
Айпишница• 04 января в 23:38
Ответ дляБаба на горошині
Та от тому і хочу спробувати. Не підійде та нічого
Воно буде неприємно вперше. Та навіть вдруге й втретє. Будете кашляти, дере горло, ще надурять якимось лопухом. Випийте винця доброго.
Айпишница• 04 января в 23:40
Ответ дляАдляВасЯникто
Все так говорят. Не бывает бывших наркоманов. Знаю о чем говорю
Бувають. Але потрібно щоб багато зірок зійшлося. По-перше - не було де й з ким, потім й лікування буде легшим
Айпишница• 04 января в 23:40
Ответ дляБаба на горошині
Він і коловся, і взагалі жесть шо з ним було. Я говорю про один косяк разово. Я ж не дитина і розумію що я роблю
Що ви хочете відчути від косяку?
автор Баба на горошині • 04 января в 23:43
Ответ дляАйпишница
Що ви хочете відчути від косяку?
Розслаблення, зникнення тривоги і ідеально міцний сон
Айпишница• 04 января в 23:44
Ответ дляБаба на горошині
Не дасть такого ефекту
Тому краще порелаксуйте 🦋
автор Баба на горошині • 04 января в 23:49
Ответ дляАйпишница
Не дасть такого ефекту
Тому краще порелаксуйте 🦋
Тоді вже ад( нічого не допомагає інше
Айпишница• 04 января в 23:52
Ответ дляБаба на горошині
Тоді вже ад( нічого не допомагає інше
Краще не травить себе. Та й здоровий сон, релакс, спокій можна добитися більш гуманними методами. Я вже вище писала, що вирубатися не можна, війна, раптом потрібно буде зібратися, згуртуватися, а вас розмазало
Крапипопка• 05 января в 00:41
Не радила б тільки тому, що у вас мала дитина, там контроль треба. А так покурив і спиш як убитий))
Айболитная• 05 января в 03:05
Ответ дляБаба на горошині
Тоді вже ад( нічого не допомагає інше
А в аптеці не продають? Я не прикалуюсь, просто чула якись балачки, що за направленням від семейного електронне направлення і береш в аптеці. Можливо щось путаю.
Грибной_Дождик• 05 января в 20:47
Ответ дляБаба на горошині
А скільки вам років? Часто? Серед знайомих є можливість купити? Я просто не знаю в яких колах навіть питати. Дитина ще мала, чоловік занадто правильний 😅
47, раз в месяц - 2. У нас друзья тоже покуривают, муж у них покупает. А недавно оказалось, что сын моей начальницы работал в чатах, где продают это добро ))