Неместная Я• 04 января в 23:33

Чи впливає на успіх дитини те, ким працюють її батьки?

Чи простіше дитині орієнтувати в тому на кого всттупити і як розвивати кар`єру якщо є приклад з боку батьків/оточення? Чи це залежить більше від дитини?
Ms. Похвала• 04 января в 23:47
Ответ длявкрации
Потому что у них совсем другая реальность по сути. Даже 15 лет назад все было по другому. Время идёт быстрыми шагами.
Сама столкнулась с этим в прошлом году, дочь заканчивала 11 класс. Они совсем другие.

Спішу - перекидаюсь• 04 января в 23:49
Да))) как говорили до ковида 99% моих выпускниц 11 класов, нахрена нам ваша школа, я как мама буду дома сидеть и по салонам ходить.
Ms. Похвала• 04 января в 23:49
Ответ дляА я нівроку
І все одно, тато подарує салон,квартиру і авто і дитина проживе успішне безбідне життя. їй та освіта десь трималась.
Можно успешно промотать и салон, и авто. Не преумножить, а разбазарить.
КАПСЛОЧНИЦА• 04 января в 23:49
Ответ дляМеряю линейкой
В основном важен личный пример. Как правило, дети идут по стопам родителей. Если родители ничего не добились, редкий случай, когда их дети выбиваются в люди. Как говорится, от березки и осинки не родятся апельсинки.
Думаю, це раніше так було. Зараз молоде покоління зробило квантовий скачок в порівнянні з попередніми поколіннями. Надто динамічно розвивається світ, надто багато нового, дуже багато опцій навчання і професій, про які батькам було і невідомо. Це раніше поколіннями були по накату вчителями, інженерами, шахтарями і тд. Зараз тенденція міняється. Діти нас ще здивують
А я нівроку• 04 января в 23:49
Ответ дляMs. Похвала
Ні разу такого не зустрічала. Тільки багатіють. Ніхто з родин керівників,вищого ешелону водіями і медсестрами не стали.
Ms. Похвала• 04 января в 23:51
Ответ дляА я нівроку
Не встречали тех, кто без царя в голове получил в управление какие-то активы? Таким и не доверяют семейный бизнес. Максимум какое-то довольствие выделяют, ежемесячное. О каких руководителях высшего эшелона речь? Это 1% населения Украины.
вкрации• 04 января в 23:52
Ответ дляMs. Похвала
Так и мы были другими для наших родителей. По сути, моя мама прошла долгий путь. Она только в мои лет 20 начала понимать, что надо что-то делать, понимать, поддерживать. Наверное, поняла, что я не часть неё, а отдельная личность. Мы прошли долгий путь, но она лучшая мама на свете. Так это было только когда зарождается интернет. А сейчас столько всего, что может повлиять на человеческий мозг, особенно детский

Тихомандражная• 04 января в 23:52
Ответ дляБутерброд и я
Ну вот при наличии всего этого у меня дочь хочет быть актрисой. Какой я могу дать ей старт , да еще в чужой стране? При ее невероятной способности к языкам и коммуницировать с люди она выбрала эту хрень. Пока в гимназии , учится хорошо, но я ей испортила жизнь, потому что не разрешила стать актрисой. Какие теперь успехи в карьере могут быть ?
Але сам факт того, що дитина гарно навчається в гімназії, вчить мови, дає більше простору для маневру, ніж коли у батьків самих нема прикладу і розуміння, нащо це треба, нема можливості дати дитині підтримку, мовні курси, репетитора за необхідності і потім може дитина і хотіла б зробити фінт вухами і піти в якусь гарну професію, а знань бракує. І замість того, щоб спокійно вчитися в університеті і у вільний час волонтерити/ займатися нетворкінгом/ ствжуватися, вона має працювати, бо батьки не мають можливості підтримати її фінансово.
Ваша донька може і стане акторкою, а може передумає і піде в іншу сферу. Але в неї є можливість передумати. А у когось нема, бо нема бази і розуміння, що так можна, що життя може бути іншим.
Бутерброд и я• 04 января в 23:53
Есть такая фраза : занимайся любимым делом и не будешь никогда работать. Вот у меня старший сын шел по такому принципу. Но к сожалению его любимая работа не оплачивается достойно, пришлось переучиваться и работать на не любимой работе.
А я нівроку• 04 января в 23:54
Ответ дляMs. Похвала
Системно зустрічаю нерозумних людей на керівних посадах. Якщо ви думаєте що всі заможні розумні, це не так. Я особисто виправляла помилки в наказах свого керівника. Людина не розуміє як будується речення, які слова правильні в контексті. Не може вивчити мову і приймає іноді неадекватні рішення. І таких на керівних посадах тисячі. Про військове безголове керівництво чую щодня. Але їх діти завжди при грошах.))
Бутерброд и я• 04 января в 23:55
Ответ дляТихомандражная
Да. Пока я ей говорю что актрисе не помешает хорошее образование. Летом обещала записать на актерский курс
Марафетчица• 04 января в 23:55
Так може вплинути на старті кар´єри. Більше можливостей отримати гарну освіту, розвиток, і більше в житті можливостей. Також можуть сильно допомогти на старті і зв´язки батьків чи родичів. Але не далі старту, там вже власні зусилля дитини.
Бешене сарі• 04 января в 23:57
Ответ дляSgreen
Дитина дивитиєься на приклад того, як і хто з батьків що робить, і як виходить. По суті працьовитість, жага до знань, не боятися робити помилки є основою всього. Дитині потрібна підтримка в тому, що вона обере. І полегше з критикою. Бо поламати бажання вчитися і рости в професії дуже легко
Теоретически да, только как объяснить когда родители не то что не успешные, иногда даже маргиналы, а дети пробиваются? Смотрю по своему ребенку - хотел программирование, получил курсы, дз через пень/колоду делает, при этом у знакомых сын сам изучает по бесплатным видео на ютюб, сидит, разбирается.
А я нівроку• 04 января в 23:57
Ответ дляМарафетчица
Немає ніяких зусиль іх просувають по драбині легко і без зусиль. В минулому році зять керівника прийшов на інженерну посаду, через пів року він вже керівник служби. Через рік він буде замом начальника підприємства.
Ms. Похвала• 04 января в 23:58
Ответ дляА я нівроку
Вы сейчас о бюрократической машине, о тех, кто сидит на должностях и кого тянут по карьерной лестнице в гос службе или в вооруженных силах. Там не нужны способности и инициатива, там нужно пресмыкание, лизоблюдство. Чтоб туда попасть, неважно какой закончить вуз- есть вышка и протянут, лишь бы был блат и связи. Но это скорее пережитки прошлого, а не современные тенденции. Не знаю подростков и молодежь, что бы хотел протирать штаны на гос службе с гарантией постоянных повышений, но с условием лизания чужих жоп
А я нівроку• 04 января в 23:59
Ответ дляMs. Похвала
Ви не знаєте, а я їх бачу, щодня. І бронь яку дає підприємство також зараз грає важливу роль на гос підприємстві. Ціла родина сидить чоловік, дружина, тесть, зять, ще дочку пропхнуть і всім буде щастя.
Ду да ду да ду• 05 января в 00:02
Діти з соціально різних сімей матимуть різний старт, але, як вони його використають, ніхто не може передбачити.
Ms. Похвала• 05 января в 00:03
Ответ дляА я нівроку
Ну это не про карьеру и амбиции. Это не о том, о чем спрашивала автор.
Блондинка в Законе• 05 января в 00:03
Ответ дляСтриптизерка
Так ребенок может просто не знать этих путей и где использовать его интересы.
Что мешает этому ребенку узнать самому эти пути и переучиться позже? Было бы желание, можно и учиться, и работать одновременно. Есть знакомая семья, которая жила очень бедно, обычные родители, ребенок ходил в школу в куртке с короткими рукавами, потому что вырос и денег не было. Но он был гением в математике. Сейчас живёт в США и ни в чем не нуждается. А есть и такие, которые все вкладывали в ребенка, отец профессор, а сын алкоголик. Так что, от самого ребенка зависит больше, чем от родителей. Есть ли характер и желание, этого не пришить и не воспитать. Хорошо, если родители на одной волне и ребенок сам знает, чего хочет, а родители могут проспонсировать репетиторов или желаемое учебное заведение. А если нет, часто родители настаивают на получении образования, по их мнению очень рентабельного, но интересы ребенка не учитываются и на учебу потом их чада просто забивают. Или заканчивают, а работать по профессии не хотят и сидят в депрессии.

А я нівроку• 05 января в 00:04
Ответ дляДу да ду да ду
Для заможної родини втрата якоїсь частини ресурсів не так важливо, як для бідних. Прогорить збудують новий бізнес. В бідних обмежені шанси, можливості, все.
Sgreen• 05 января в 00:05
Ответ дляБешене сарі
Це тяжко наперед виявити. В самій дитині має юути жага до чогось. Зараз, нажаль, багато зайвого шуму, який забиває увагу. Але, все ж, є ті, кому щось цікаво, і вони цим займаються. Ну і батькам треба менше порівнювати власну дитину з Васьою- Пєтєю, а давати вибір.
А я нівроку• 05 января в 00:06
Ответ дляMs. Похвала
Чому не про кар´єру і амбіції? Люди досягають висот за рахунок зв´язків родинних. Всі успішні, заможні, чудово себе почувають. І лівий, з вулиці, навіть найрозумніший працівник ніколи туди не впихнеться, на ті посади.
Слава Українi• 05 января в 00:06
В першу чергу розумові здібності все ж залежать від генетики, якщо батьки розумні, вивчилися не за свині, мають гарну роботу, діти зазвичай теж гарно вчаться в школі і йдуть далі. А вибір професії то вже інше, я, наприклад, перелопатила всю доступну інформацію поки знайшла куди варто вступати дочці (напрямок вона вибрала сама але там багато варіантів було). В результаті наче всі задоволені, вона почувається на своєму місці, з задоволенням навчається.
Ду да ду да ду• 05 января в 00:07
Ответ дляА я нівроку
Амбітні і орієнтовані на успіх однозначно його знайдуть. Просто ціна їхніх зусиль і часовий відрізок шляху до успіху буде набагато довшим.
А я нівроку• 05 января в 00:09
Ответ дляДу да ду да ду
Можливо але це не точно. Тоді як нерозумним але заможним, безбідне життя гарантовано про праву народження. В будь якому випадку. Поки хтось будував кар´єру на татові фірмі, мав житло, відпустки за кордоном, мені доводилось працювати як коняці щоб купити собі бодай якісь квадратні метри і просто себе прогодувати.
Ду да ду да ду• 05 января в 00:12
Ответ дляА я нівроку
Сите забезпечене життя, за рахунок батьків - не дорівнює успіху дитини. Питання стояло саме про успіх і реалізацію дитини.
А я нівроку• 05 января в 00:14
Ответ дляДу да ду да ду
Дорівнює. Успіх в тому що дитина не витрачає десяток років тільки щоб стати на ноги, в неї є вибір. Всього, репетиторів, навчального закладу, житла і роботи. Вона може обирати в якому місті і країні вона навчатиметься. Величезний вибір. І партнер в її життя прийде відповідний також. За її можливостями фінансовими.
Самоучка• 05 января в 00:15
Знакомства, блат... Уже протоптанная дорога ребенку.
А я нівроку• 05 января в 00:15
Ответ дляСамоучка
От і я про це...
Ду да ду да ду• 05 января в 00:18
Ответ дляА я нівроку
Я часто спостерігаю в житті абсолютно протилежний результат.