Ужгород• 05 января в 23:42
Чому у нас не вміють готувати імбирні пряники?
Купила gingerbread від Київхліб, звичайний заварний пряник з повидлом, імбиром там і не пахне. Як би там не хаїли європейськи солодощі і продукти, але тісто, запах інші і смачніші.
Доктор Варвар• 05 января в 23:44
У них ароматизаторы вкусные.
Но имбирные пряники сами по себе гадость, пряник - он пряный и сладкий, но не острый как имбирь.
Я не чарівниця вам• 05 января в 23:47
Потому что это не наше традиционное печенье, вошло в моду у нас недавно, у нас лругая есть выпечка вкусная
Сиреневая цапля• 05 января в 23:54
Чому у Європі не вміють готувати смачні вареники, млинці,пиріжки,вівсянк печиво? От тому і у нас пряники імбирні не вміють) Але мені імбирне і всі ті будиночки з пряників і у Європі несмачні.
Дама_из_рекламы• 05 января в 23:54
Ответ дляДоктор Варвар
У них ароматизаторы вкусные.
То вы вкусных не ели)
Я пряники в этом году не пекла, но пекла имбирное печенье и даже украшала им елку
13чудоСВЕТА• 05 января в 23:58
у нас теж є багато смачних, тільки ціна вам не сподобається. Зайдіть в інстаграм. Там на будь який смак
Братья Капли• 05 января в 23:59
Ответ длямесяцкие
Вся выпечка в Европе вкуснее.
И намного дороже)
Отчебучкина• 06 января в 00:00
Хоспади, автор, Вам просто вкусные не попадались. Я у одной девочки покупала - это было искусство во всех смыслах
Меня много• 06 января в 00:18
Мені подобаються типу ’мюнхенських різдвяних пряників’, які вони смачні з ароматом зимових свят..
Наездница• 06 января в 00:22
Я сама печу на карамелі. Імбир, аніс та інші спеції додаю на свій смак. Дуже смачні получаються і не черствіють.
ЛісАпетная• 06 января в 01:43
Мені заварні пряники від деліції смачніші тих імбирних європейських. В них теж доречі присмак якихось спецій
Губки-уточкой• 06 января в 02:00
Ответ дляНаездница
А можна у вас попросити рецептика?
Наездница• 06 января в 10:52
Ответ дляГубки-уточкой
А можна у вас попросити рецептика?
Я роблю за цим рецептом. Дівчина дуже гарно пояснює все крок за кроком. Зі спецій ще додаю аніс і кардамон.
Губки-уточкой• 06 января в 13:05
Ответ дляНаездница
Дякую!
Кардамон використовую у випічці,а от з анісом треба познайомитись ))