На границе• 27 января в 00:34
Порадьте сумку
Мені треба сумка середня за розміром, щоб влазило необхідне для прогулянки з дитиною, маленький термос,серветки,гаманець і так ще по дрібницях.Але щоб була через плече на ремені, рюкзаки а не дуже люблю,а саме сумка і не велика і не мала.Не можу обрати, всі якісь не гарні
Ручки-Крючки• 27 января в 05:29
Я так искала-искала, и внезапно купила адидас, в мегаспорте. Идеальная - легкая , не промокает, все влазит. Для прогулок- самое то. И дёшево.