Сиджу тихенько• Изменено 06 января в 14:29

Схопили тцк. Через скільки вийшов на зв´язок ваш чоловік?

Встиг сказати, що затягнули в бус і везуть на ВЛК...і все. Зв´язок пропав. Нас за скотину тримають. Не дають право навіть дружині подзвонити. Квартира арендована, діти. Це піз@ец
Самохвалова• 06 января в 14:30
Удалено администрацией...
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 января в 14:31
Позвонил через час, может, после задержания. Сообщил, что не сможет быть на связи след сутки. После этого- постоянно на связи
Бавовнятий Пупс• 06 января в 14:31
Весь час був на звязку
Свідок Перемоги• 06 января в 14:31
Як правило з учєбки в неділю вийде на зв´язок

Можливо раніше матиме можливість подзвонити/написати
Планшетница• 06 января в 14:34
*уки( сочувствую, ненавижу всех, кто считает, что это ок. Надеюсь когда-то это достанет большинствр и люди покладут этому конец.
ПультОт_БМВ• 06 января в 14:38
Не переживайте, повернетесь в своє село, там курочки, корівки, свинки, чоловік з/п буде отримувати. Все буде добре.
Несемо світло разом• 06 января в 14:40
Вам треба не на форумі строчити теми, а зібрати чоловіку речі, зарядне і йти в тцк - сумку з речами йому передадуть. Впринципі і через віконечко зможете поспілкуватися
Коли буде в учебці, то там в неділю, як правило, видають телефони
Кидстаффовка• 06 января в 14:42
Ответ дляНесемо світло разом
Ого. То в такому випадку краще передати ще один якийсь маленький телефон, щоб заховав і мав завжди зв’язок
БоХатая• 06 января в 14:42
ввечері додому приїхав. На наступний день поїхав у стаціонар лікуватись.
Несемо світло разом• 06 января в 14:44
Ответ дляКидстаффовка
В цілях безпеки телефони в учебці заборонені
Рожки-да-ножки• 06 января в 14:46
Ответ дляПультОт_БМВ
И вам того же
Чумацький Шлях• 06 января в 14:46
Ответ дляБоХатая
І скільки коштував такий фінал?
Рассказница• 06 января в 14:48
Через час-два полицейский отдал телефон. Тцкашники пытались отобрать.
Смотря ж какое тцк. Оболонское Киев, по врачам втроём водят на влк
БоХатая• 06 января в 14:48
Ответ дляЧумацький Шлях
І скільки коштував такий фінал?
Вартість операції, що треба було срочно робити. Бо без ТЦК не хотів йти в лікарню.
Чумацький Шлях• 06 января в 14:52
Ответ дляБоХатая
Я знаю історію, що чувак еле зміг домовитись лягти в лікарню і зробити не термінову операцію, якої він потребував, за 30 тис долл, це не за операцію, а щоб вийти з учебки, так шо вам дуже пощастило
Иванка Бур• 06 января в 14:55
Ну будет воевать . Мужчины должны воевать
Иванка Бур• 06 января в 14:55
Ответ дляПланшетница
Ненавидь)) а я ненавижу тех кто готов под русню лечь
Форс мажор• 06 января в 14:56
Ответ дляЧумацький Шлях
да, как говорится - не было бы счастья, да несчастье помогло
ПультОт_БМВ• 06 января в 15:00
Ответ дляРожки-да-ножки
И вам того же
А зачем мне ехать в село автора? Что я там забыла?
dahashutka19• 06 января в 15:01
Які ж сволоти
ТебеОноНадось• 06 января в 15:03
1. Все залежить від міста/місця, куди його повезли.
2. Процедура здебільшого така: тцк, звідти ВЛК, звідти розподільчий центр, а вже потім місце, де проходять БЗВП. Як правило в ТЦК телефони забирають, віддають, коли забирають в розподільчий.
3. Погоджуюся з коментарем вище щодо речей першої необхідності. Зберіть, передайте, бо умови там... А вже по ходу будете бачити і вирішувати.
І обов´язково аптечку - хворіють масово - місце скупчення великої кількості людей.
Айболитная• 06 января в 15:06
Ответ дляСамохвалова
Удалено администрацией...
Маруська Му• 06 января в 15:06
Сочувствую ,автор. Это беспредел
Рассказница• 06 января в 15:11
Ответ дляМаруська Му
Сочувствую ,автор. Это беспредел
И я сочувствую. Сама такой ад пережила недавно.
Сладко-соленая• 06 января в 15:12
Если у мужчины были все документы, резерв, пройденное своевременное ВЛК, то согласна - беспредел. А если на все забил, то это вполне ожидаемое следствие. Теперь или ждите, или штурмуйте тцк на возможность пообщаться с мужем и передать необходимые вещи
Рассказница• 06 января в 15:12
Ответ дляТебеОноНадось
Пауэрбанк и зарядку для телефона желательно отнести
ТебеОноНадось• 06 января в 15:12
Ответ дляИванка Бур
Мужчини може й мають воювати, але мужчини не винні у тому, що накоїла нинішня влада.
Мобілізація провалена. Провалена системою недолугих керманичів, а не окремими чоловіками.
На початку війни було багато добровольців. Зараз чоловіків відловлюють як псів, швиряють в камери, знущаються, не дають права вибору.
Тим, хто воює, для них система прозора, з достойною оплатою, адекватним керівництвом та забезпеченням?
Багато буде мотивації у людей?
Корупція, місця для ’своїх’, відкрите порушення законів і т.д. Демократія? - х.ятія.
Для жінок теж є місця в армії, в тилу у тому числі. Але ж ви, певно, не для того народжені, з дивану видніше хто і як має жити.
Рассказница• 06 января в 15:13
Ответ дляТебеОноНадось
Багато буде мотивації у людей?
Вы то правы.
Но, видите на стороне этих уродов сила сейчас такое вытворять
andrey_spec• 06 января в 15:16
Везти в ТЦК сумку з ліками від грипу-простуди-шлунку тощо, копіями медичних доків, якщо є істотні хвороби, простими гумовими капцями, мильно-рильно-голільним, запасними носками і трусами, водою і парою бутерів, цигарками.
п.с. Бронік, берці, форму, каску і автомат дадуть там, можете зараз і не думати про це.
Самохвалова• 06 января в 15:15
Ответ дляАйболитная
Удалено администрацией...
Жалоба