СКИБИДЫШь• 06 января в 15:31
Книги про пищевую зависимость
Девочки, посоветуйте книги про пищевую зависимость. Когда то читала похожую тему, сейчас не могу найти. Постоянный жор, не голодная, но все равно чувство, что постоянно хочется есть.
220В• 06 января в 15:38
Ответ дляГолубая фишка
Интуитивное питание
Ага інтуїтивно хочу торта
ржу не могу
Партизанка• 06 января в 15:41
Це все від поганого розрахунку БЖВ і недисциплінованих прийомів.
Після 18.30 я просто не хочу їсти вже дуже давно, а взагалі голод прокидається в конкретній годині, по графіку
220В• 06 января в 15:42
Треба розуміти від чого тяга , а не просто жерти все підряд, або не жерти. Може є дефіцити є стрес і якісь стани психологічні або хронічні захворювання що виснажують організм
220В• 06 января в 15:43
Ответ дляПартизанка
Згодна про бжв теж нема жирів корисних норми , нема білку.... Єдине що їсти після 18 не можна то вже міф і залежить від того коли ви спать лягаєте...
Партизанка• 06 января в 15:45
Ответ для220В
Я не не їм бо не можна, я не їм бо не хочу і все ж таки є харчова дисциплінованість- ти не можеш ходити. і жувати цілодобово.
220В• 06 января в 15:48
Ответ дляПартизанка
Звичайно не можна жувати цілодобово
потрібен проміжок між прийомами їжі конєчно