Веселуха Муха• 06 января в 15:59
Посоветуйте в Киеве ортопеда травматолога, что помог с грыжей
Нужно посмотреть мрт. Там пару протрузий, но они дают онемение и боли в стопе, в ноге. Невролог назначает лечение, но оно не помогает. Спорт сейчас противопоказан.
Скляна миша• 06 января в 16:06
а вам і не допоможуть. якщо вже пішло оніміння,то зачеплено пучок нервів кінський хвіст. це не просто пара протрузій)))) я свою протрузію на 9 мм оперувала,бо німіла нога,віднімалися пальці і невропатолог сказала,як не хочеш з часом ходити під себе - оперуй. прооперувалася і забула про ту спину. ніяке лікування не допомогало. вони не розсмокруються. а все лікування симптоматичне і тимчасове. крапельниці складні ставила і т.д. а жити на постійних таблетках- не варіант.
Щедрик ведрик• 06 января в 16:10
Так а що його дивитись, лікувати треба. Чоловік з грижами лікувався у 12-й лікарні. Те, що призначали неврологи, не допомогало, а коли вже почало відбирати ногу - звернувся у стаціонар, його там 2 тижні обколювали. Оніміння пройшло
Веселуха Муха
• 06 января в 16:08
Ответ дляЩедрик ведрик
А в стаціонарі лікували неврологи чи ортопеди?
Веселуха Муха
• 06 января в 16:09
Ответ дляСкляна миша
Бо МРТ кінський хвіст не зачіпає, протрузія 4 мм лише(
Скляна миша• 06 января в 16:11
Ответ дляВеселуха Муха
тоді чому нога німіє? . коли німіє нога це дуже погано- казала мені лікар.стискається нерв і на жаль, він не відновлюється. в нас на роботі 7 років ходила ось так одна. зробила операцію потім, але пізно.нога не відновилася,так і німою залишилася.ходе шкутильгає. бо нерв довго був стиснутий.
Скляна миша• 06 января в 16:12
Ответ дляВеселуха Муха
ортопед не лікує грижі)))) лікує вертебролог і невропатолог. бажано щоб це був один! лікар!
Щедрик ведрик• 06 января в 16:13
Ответ дляВеселуха Муха
Мабуть неврологи. Але там лікування не таблетками знеболювальними, були крапельниці та блокади. На операцію не усі можуть наважитись
Веселуха Муха
• 06 января в 16:17
Ответ дляСкляна миша
Так а невролог не розуміє знімки мрт? Хто ж тоді визначає, що там стиснуто чи ні. Кінський хвіст і т.д.
Веселуха Муха
• 06 января в 16:17
Ответ дляСкляна миша
Я не знаю чому німіє. Шукаю лікаря, не знаю куди і до кого йти(
Скляна миша• 06 января в 16:20
Ответ дляВеселуха Муха
Серебрянніков Тарас Павлович. він і невропатолог,і вертебролог,і хірург. він добре на тому знається.
Веселуха Муха
• 06 января в 16:20
Ответ дляСкляна миша
Дякую